Oleksandr Ivanovyč Velyčko
kompletní stavební čnnost


Nádražní 1369, Turnov 511 01
Provádíme kompletní stavební činnosti. Zvláště pak výkopové práce, demoliční práce, výstavbu rodinných domů, sádrokartonové práce, pokládky dlažby, bytová jádra.

Sídlo naší firmy je v Turnově. Všechny práce jsme schopni zajistit v této lokalitě. Popř. v okolí 30 km.

Spokojenost zákazníka je vždy naše priorita.

Produkty
  • designové dlaždice, keramické obkladačky, velkoformátová dlažba, obkladové profily, dlažba venkovní, mrazuvzdorné dlaždice, ozdobné listely
  • bourací a demoliční práce, jeřábnické práce, bourání ocelových konstrukcí, práce s těžkou technikou
  • montáž sádrokartonů, zateplení budov, zateplovací systémy fasád, interiérové obklady, rekonstrukce bytových jader
  • kopání vodovodů, kopání kanalizací, výstavba inženýrských sítí, výstavba pozemních komunikací, stavba chodníků, terénní úpravy
  • developerský projekt bydlení, bytové družstvo, bytový areál, prodej bytů, výstavba bytových jednotek
  • výměna oken a dveří, zateplení domů, zateplení panelových bytů, estetický vzhled budovy, modernizace rodinných domů, oprava střechy


Související články
Malířství Petr Vodička - profesionální řešení pro vaše interiéry i exteriéry

Malířství Petr Vodička

Malířství Petr Vodička - profesionální řešení pro vaše interiéry i exteriéry

Malířství Petr Vodička se sídlem v Nenakonice - Věrovany je spolehlivým partnerem pro vaše malířské projekty. S dlouholetou zkušeností a důrazem na kvalitu a preciznost nabízí širokou škálu služeb pro interiéry i exteriéry. Mezi jejich hlavní činnosti patří odstranění starých maleb, příprava podkladu pro malbu, malování interiérů a exteriérů, dekorativní techniky, tapetování, natěračské práce, montáž sádrokartonu a další.


Efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách

Pro-Fasmont, s.r.o.

Efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách

Jste z Prahy a hledáte spolehlivého realizátora výškových prací? Potom se neváhejte obrátit na společnost Pro-Fasmont, s.r.o., která nabízí efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách horolezeckou technikou, kde není možné použít běžné lešení nebo výtahy. V rámci své činnosti provádí zateplování, opravy a rekonstrukce fasád, opravy komínů, čištění, opravy a nátěry střech (pokrývačské a tesařské práce, montáž klempířských prvků či nátěry okapů) a mytí oken ve výškách nebo montáž reklamy. Současně nabízí také rizikové kácení stromů a další výškové práce.


Srubové domy WALFER jsou určeny pro komfortní a ekologické bydlení

WALFER spol. s r. o.

Srubové domy WALFER jsou určeny pro komfortní a ekologické bydlení

Vůně dřeva umí v člověku nabudit příjemnou a pohodovou atmosféru. Tu však nemusíte pociťovat pouze na chalupě nebo v lese. Užívejte si ji denně. Srubové domy WALFER vám dokáží nejen svou vůní, ale především svými vlastnostmi vytvořit pohodlný a kouzelný domov, na který budete pyšní. Srubové domy ocení především lidé, kteří chtějí žít ekologicky i v souhře s přírodou, ale zároveň mají zájem využívat veškeré možnosti moderní doby.


Homestead s.r.o.: partner pro kvalitní a ekologické bydlení

Homestead, s.r.o.

Homestead s.r.o.: partner pro kvalitní a ekologické bydlení

Pokud toužíte po vlastním domě, který bude splňovat vaše veškeré představy o komfortu, designu a úsporách, pak je firma Homestead s.r.o. se sídlem v obci Hamry nad Sázavou v kraji Vysočina vaším ideálním partnerem. Jedná se o rodinnou firmu, která je na trhu více jak 20 let a výstavbou a rekonstrukcí dřevostaveb a nízkoenergetických domů na klíč se zabývá více než 10 let. Nabízí širokou škálu služeb, od projektování a poradenství, přes dodávku a montáž materiálů, až po dokončení a záruční servis.


Firemní články
Stavební práce od demolice, výkopů až po stavbu rodinných domů

Stavební práce od demolice, výkopů až po stavbu rodinných domů

Ať už chcete stavět, bourat, udělat výkopové práce nebo jenom pokládku dlažby, pak je tu pro Vás společnost pana Oleksandra Ivanovyče Velyčka z okresu Turnov.