MARATOP - Radka Marášková


K Hájku 2959, Frýdek - Místek 738 01
Firma Maratop má dlouholeté zkušenosti v oblasti plynových kotlů a tepelných čerpadel.

Specializujeme se na dodávku, montáž, servis a také revize plynových kotlů. Zaměřujeme se zejména na kotle Kovarson, Viadrus, Gekon, Makak a Adax.

Tepelná čerpadla nabízíme nejen pro rodinné domy, ale také pro bytové domy nebo velké firmy. V našem portfoliu naleznete tepelná čerpadla vzduch-voda značky Lynx, dále Split či Morava.

Součástí naší práce je samozřejmě odborná montáž, oprava, servis, revize a čištění kotlů.

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Produkty
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory
  • pojistné a odvzdušňovací ventily, radiátorové uzavíratelné šroubení, termostatická hlavice, hlavice na ruční ovládání, H přípojka na radiátor

Laserové navařování a kalení - revoluční řešení pro obnovu a zvýšení životnosti materiálů a součástí.

Laserové navařování a kalení - revoluční řešení pro obnovu a zvýšení životnosti materiálů a součástí

Ochranné pracovní prostředky italských značek pro obchodníky.


Související články
Široká škála instalatérských, topenářských a plynárenských prací

Pavel Šomek - Instalservis

Široká škála instalatérských, topenářských a plynárenských prací

Firma Pavel Šomek - Instalservis se sídlem v Ostravě působí na trhu již od roku 1994 a za tu dobu si získala reputaci spolehlivého a kvalitního partnera pro širokou škálu instalatérských, topenářských a plynárenských prací. V rámci nabízených služeb provádí například rozvody studené a teplé vody, ústřední topení, montáže tepelných čerpadel, solárních panelů, rekuperací a plynových kotlů, rekonstrukce koupelen a další. Sídlí v Ostravě, ale působí v rámci celého Moravskoslezského kraje.


Výměna plynového kotle v Třebíči a okolí: S firmou Petr Strnad ušetříte peníze a zvýšíte bezpečnost svého domova

Petr Strnad

Výměna plynového kotle v Třebíči a okolí: S firmou Petr Strnad ušetříte peníze a zvýšíte bezpečnost svého domova

Pokud máte doma starý plynový kotel, je nejvyšší čas ho vyměnit. Nové kondenzační kotle jsou účinnější, šetrnější k životnímu prostředí a zajišťují vyšší bezpečnost. Firma Petr Strnad nabízí výměnu starých kotlů za nové v Třebíči, Velkém Meziříčí, Náměšti nad Oslavou a okolí.


Klimatizace pro každou potřebu: Daikin

ELSPACE KLIMA s.r.o.

Klimatizace pro každou potřebu: Daikin

Chcete si užít příjemného chládku v horkých letních dnech? Nebo potřebujete vytvořit optimální klima pro vaše zaměstnance, zákazníky nebo hosty? Ať už hledáte klimatizaci do domu, bytu, kanceláře, hotelu nebo jiného prostoru, máme pro vás řešení na míru. ELSPACE KLIMA ze Znojma vám nabízí široký výběr klimatizačních jednotek od renomované značky Daikin. Tyto klimatizace vynikají vysokou kvalitou, spolehlivostí, energetickou účinností a designem.


Kvalitní instalatérské práce v Šumperku a okolí

MONTPLAST-ITPV s.r.o.

Kvalitní instalatérské práce v Šumperku a okolí

Hledáte kvalitní a cenově dostupné instalatérské práce v Šumperku a okolí? Chcete si nechat zmodernizovat topení, vodu nebo plyn v bytě, domě nebo firmě? Pak je pro vás správnou volbou MONTPLAST-ITPV s.r.o., rodinná firma s dlouholetou zkušeností a profesionálním přístupem, která se zabývá vodoinstalatérstvím, topenářstvím a plynařstvím s působností především v Šumperku a okolí.


Firemní články
Plynové kotle a tepelná čerpadla pro rodinné i bytové domy - Maratop

Plynové kotle a tepelná čerpadla pro rodinné i bytové domy - Maratop

Společnost Maratop z Frýdku-Místku poskytuje služby v oblasti prodeje a montáži plynových kotlů a tepelných čerpadel pro rodinné nebo bytové domy i firmy.