Leube Beton, s.r.o. Kariéra


Výrobce železobetonových konstrukcí a betonových stavebních prvků, společnost Leube Beton s. r. o. z Jihlavy má k dispozici mnoho volných pracovních míst vhodných zejména pro technology, konstruktéry, betonáře a svářeče.

Volná pracovní místa ve společnosti Leube Beton s. r. o. jsou průběžně aktualizovány na webových stránkách a jedná se často o pozice technolog, betonář, svářeč, konstruktér, jeřábník, pracovník ekonomického oddělení, ale i řidič vysokozdvižného vozíku.

Pozice technologa je vhodná pro všechny uchazeče, kteří mají vzdělání v oboru stavebnictví a materiálového inženýrství a zaručuje zajímavou práci, zaškolení, kariérní růst, příspěvek na dopravu, kurzy, vzdělání, možnost napracovat si hodiny a valorizovaná mzda pomáhá jako protiinflační opatření.

Práce konstruktéra ve společnosti Leube Beton s. r. o. obnáší vytváření výrobní dokumentace, zpracovávání návrhů železobetonových konstrukcí, spolupráci a koordinaci při stanovování cen s ohledem na požadavky výrobního oddělení. Předpokládá se vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ve stavebnictví a možná je i spolupráce se studenty při studiu.

U zařazení k betonářům je výhodou nikoliv však podmínkou praxe v oboru zedník a zapotřebí je manuální zručnost, znalost výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem.

Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci je vhodná také pro pozici svářeč a výhodou je svářečský průkaz. Práce probíhá v jednosměnném provozu s 5 týdny dovolené se zajištěním zaškolení, ochranných pomůcek a s možností získat další odborná oprávnění.

Informační zdroje:

Výrobky z betonu

,

Štítky:

volná pracovní místa Jihlava, technolog, konstruktér, betonář, svářeč

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Betonář a svářeč – volná pracovní místa s možností kariérního růstu a získání dalšího odborného oprávnění

Betonář a svářeč – volná pracovní místa s možností kariérního růstu a získání dalšího odborného oprávnění
Volná pracovní místa na pozici svářeč a betonář s možností kariérního růstu a mnoha benefity jsou ve stabilní společnosti Leube Beton s.r.o. v Jihlavě, která je součástí nadnárodní skupiny Leube.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Leube Beton, s.r.o. Kariéra
WEBOVÁ STRÁNKA
Leube Beton, s.r.o. Kariéra
www.leube-kariera.cz
Adresa

Adresa

U Hlavního nádraží 2764/3
Jihlava 586 01

info@leube-kariera.cz


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha