CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

propackcz@propackcz.eu

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 734 231 222

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Leština 41
Malé Březno 400 02

ProPack CZ s.r.o.

ProPack CZ s.r.o je společnost, která se specializuje na distribuci špičkových produktů pro výsekové formy. Nabízíme vám široký výběr rylovacích kanálků, sekacích, rylovacích a speciálních nožů, gum a nožoviny, plastových komponentů, speciálních nástrojů a doplňků. Všechny naše produkty pocházejí od renomovaných výrobců z Německa, Rakouska a Velké Británie, kteří garantují vysokou kvalitu, přesnost a dlouhou životnost.

Naše společnost působí na trhu od roku 2018 a má zkušený a profesionální tým, který vám poskytne odbornou poradenskou a servisní službu. Jsme schopni dodat naše produkty do celé České republiky, Německa a Polska v co nejkratším termínu.

Mezi naše hlavní produkty patří:
- Spodní rylovací příprava (kanálky) - slouží k vytvoření rylovacího kanálku na spodní straně výsekové formy, který umožňuje odvádění vzduchu a zajišťuje lepší výsek.
- Sekací, rylovací a speciální nože pro výsekové formy - jsou určeny k vytváření různých tvarů a vzorů na výsekových formách. Nabízíme vám nože různých rozměrů, tvarů a materiálů, které splňují vaše požadavky na kvalitu a design.
- Plošné a profilové gumy - slouží k ochraně výsekových forem před poškozením a zajišťují jejich stabilitu a přesnost. Máme pro vás gumy různých tvrdostí, tloušťek a barev, které se snadno přizpůsobí vašim formám.
- Vylupovací sekce - jsou součástí výsekových forem, které slouží k oddělení výseku od formy. Naše vylupovací sekce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zabraňuje lepení výseku a zajišťuje jeho hladký průchod.
- Rotační výsek - je metoda výseku, která umožňuje vytvářet složité a detailní tvary na výsekových formách. Naše rotační výseky jsou vybaveny speciálními noži, které dokážou rotovat a přizpůsobit se tvaru formy.

- Perfoznaky - jsou nástroje, které slouží k vytváření perforací na výsekových formách. Naše perfoznaky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, která zaručuje ostré a čisté řezy.
- Kladiva - jsou nástroje, které slouží k upevňování a vyjímání nožů z výsekových forem. Naše kladiva jsou ergonomicky tvarovaná a mají protiskluzovou rukojeť, která zajišťuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci.
- Fólie - jsou materiály, které slouží k ochraně výsekových forem před vlhkostí, prachem a poškrábáním. Naše fólie jsou vyrobeny z odolného a průhledného materiálu, který neovlivňuje kvalitu výseku.
- Lepidla - jsou materiály, které slouží k lepení gum a nožoviny na výsekové formy. Naše lepidla jsou vysoce účinná a snadno se nanášejí a odstraňují.
- Strojky - jsou zařízení, která slouží k řezání, broušení a leštění nožů pro výsekové formy. Naše strojky jsou moderní a spolehlivé a zajistí vám optimální výsledky.
- Brusné kotoučky - jsou nástavce, které slouží k broušení a leštění nožů pro výsekové formy. Naše brusné kotoučky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje hladký a rovnoměrný povrch nožů.
- Děrovače - jsou nástroje, které slouží k vytváření děr na výsekových formách. Naše děrovače jsou vyrobeny z pevného a ostrého materiálu, který dokáže prorazit i tvrdé materiály.

Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a připravíme vám individuální nabídku. Těšíme se na spolupráci s vámi!

ProPack CZ s.r.o - váš partner pro výsekové formy.

moreless
Informační zdroje

Pryžové pásy, hadice a těsněníStroje jednoúčelové a speciální

Štítky: výsekové formy, rylovací kanálky, sekací a rylovací nože, gumy a nožoviny, speciální nástroje

OBRÁZKY


Kontakty

ProPack CZ s.r.o.
Leština 41
Malé Březno 400 02
GPS: 50°39′38.59″ N, 14°11′40.13″ E

50°39′38.59″ N, 14°11′40.13″ E

QR kód firmy ProPack CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ProPack CZ s.r.o.
Adresa

Adresa

Leština 41
Malé Březno 400 02

propackcz@propackcz.eu
+420 734 231 222

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Leština 41
Malé Březno 400 02

GPS50°39′38.59″ N, 14°11′40.13″ E

Plánování trasy

Leština 41 Malé Březno 40002

Prospekty

Certifikát kvality firmy