Penzion Jámy


Penzion Jámy poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích poblíž Nového Města na Moravě a Žďáru nad Sázavou. Každý pokoj má samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Na pokojích je lednička a bezdrátové připojení k internetu.

Součástí penzionu je restaurace. V době otevírací doby penzionu si u nás můžete dát vždy něco dobrého k jídlu. Nemáme stálý jídelní lístek, ale vždy pro vás budeme mít na výběr z několika jídel či polévek. Vaříme převážně českou kuchyni, ale výjimečně i něco z evropské či světové kuchyně.

K dispozici je také Svatební sál s kapacitou až 80 lidí, který je vhodný právě pro svatební hostinu, oslavu nebo pro firemní prezentaci či školení. Salonek má samostatný vchod, oddělené sociální zařízení, je vybaven chladničkou a vlastním výčepním zařízením, které je součástí samostatného baru v zadní části. V přední části je prostor pro taneční parket a hudebníky. K dispozici je i párty stan na venkovní grilování a posezení například pro kuřáky.

V okolí penzionu je vynikající terén pro cykloturistiku i turistiku po vyznačených trasách, které vedou k přírodním i turistickým zajímavostem jako je např. kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, hrad Pernštejn, westernové městečko Šiklův mlýn, skalní útvary Devět skal či Dráteničky.

Penzion naleznete na adrese Jámy 157, Žďár nad Sázavou.

Štítky:

ubytování Jámy, restaurace, salonek, svatební hostiny, oslavy

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Jámy
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Jámy
www.penzionjamy.cz
Adresa

Adresa

Jámy 157
Jámy 592 32

info@penzionjamy.cz
+420 732 755 754


Najdete nás také zde:

ARES
captcha