REPOS-ING s.r.o.
pozemní stavitelství


Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty? Pak je pro vás správnou volbou firma REPOS-ING s.r.o., Hodonín.

REPOS-ING s.r.o. je mladá a dynamická firma, která se zabývá pozemním stavitelstvím, inženýrskou činností ve stavebnictví a vlastními developerskými projekty.

Stavebně se specializuje na technicky a architektonicky zajímavé a výjmečné stavby a jejich kvalitní provádění je zajištěno zkušenými techniky s dlouholetými zkušenostmi na významných projektech.

Inženýrskou činností vám zorganizujeme kompletní výstavbu od architektonického návrhu, stavební řízení až po kolaudaci včetně koordinace prací s výběrem dodavatelů.

Díky naší developerské činnosti můžeme nabídnout našim klientům kvalitní a příjemné bydlení s ohledem na životní prostředí, kulturu bydlení s použitím kvalitních materiálů s osobitou architekturou.

Do našeho portfolia služeb patří také veškeré zemní a výkopové práce vyplývající ze stavební činnosti jako např: výkopy základů, hloubení jam pro jímky, septiky, bazény, čističky, výkopy pro inženýrské sítě....atd.

REPOS-ING s.r.o. je vaším ideálním řešením pro pozemní stavitelství, inženýrskou činnost i developerské projekty.

Štítky:

rodinné domy, developerská činnost, inženýrská činnost

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA REPOS-ING s.r.o. pozemní stavitelství
WEBOVÁ STRÁNKA
REPOS-ING s.r.o.
www.repos-ing.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 4403/63
Hodonín 695 01

matej@repos-ing.cz
+420 773 220 600


Najdete nás také zde:

ARES
captcha