CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

obchod@porobet.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 558 357 022

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Zahradní 950
Paskov 739 21

POROBET GROUP s.r.o.
Stavebniny Paskov

Na prodej stavebního materiálu, zdiva, chemie, pórobetonu, příčkovek, tvárnic i sádrokartonu se specializují stavebniny v Paskově – společnost POROBET GROUP s.r.o., snadno dostupná z oblastí Sviadnov, Vratimov, Řepiště a okolí.

Stavebniny POROBET GROUP s.r.o. disponují rozsáhlým skladem a prodejnou stavebního materiálu, kde je možné vybírat z široké nabídky pórobetonového zdiva, příčkovek, tvárnic, sádrokartonu, ale i dalších produktů, jako jsou kari sítě, betonářská ocel, kanalizační systémy, tepelné izolace, polystyren, spojovací materiály a stavební chemie. Vše za výhodné ceny.

V nabídce jsou také produkty značky MA-FRA, autokosmetika a profesionální chemie. V bazaru je možné zakoupit mnohé ze stavebního materiálu a nejen to.

Snadnou dostupnost ocení zákazníci z regionů Paskov, Sviadnov, Žabeň, Vratimov, Řepiště a okolí. Mezi prodávané značky se řadí DITON, Den Braven, MA-FRA, COYOTE, Weber, KNAUF a další kvalitní spojovací materiál.

Nejvíce prodávaným stavebním materiálem je pórobetonové zdivo, které je vhodné pro nosné i nenosné stěny, obvodové i vnitřní příčky, ztužující i výplňové stěny a požární stěny. Pórobeton je lehký, pevný, tepelně i zvukově izolační, snadno opracovatelný a ekologický materiál.

Pro zajištění pevnosti, trvanlivosti a ochranu staveb společnost POROBET GROUP s.r.o. prodává také stavební chemii, jedná se například o lepidla, tmely, silikony, pěny, chemické kotvy, hydroizolace, omítky a maltové směsi.

Součástí bohatého sortimentu jsou také příčkovky - pórobetonové tvárnice, které slouží k vytváření vnitřních příček v budovách a které mají zvukově izolační vlastnosti.

Tvárnice slouží k výstavbě nosných i nenosných stěn a mají vysokou pevnost a objemovou hmotnost. Tvárnice se využívají pro obvodové stěny s nižší tepelnou vodivostí a vyšší teplenou akumulací nebo pro vnitřní stěny, které mají vyšší pevnost a zvukovou izolaci.

V neposlední řadě je možné ve stavebninách POROBET GROUP s.r.o. zakoupit sádrokartonové desky pro suchou vnitřní výstavbu vhodnou pro novostavby, rekonstrukce, byty i průmyslové stavby. K dispozici je sádrokarton pro všeobecné použití, do interiérů se zvýšenou vlhkostí nebo protipožární.

moreless
Informační zdroje

Cihly, kámen, cement, písekOhřevná zařízení, armatury a potrubíSpojovací materiálStřešní krytinyIzolační materiálSádrokarton

SLOGAN: Jsme nejen stavebniny…

Obchodní značky: MA-FRA, DITON, Den Braven, MA-FRA, COYOTE, Weber, KNAUF

Štítky: Stavební materiál, zdivo, chemie Sviadnov, Vratimov, pórobeton, příčkovky, tvárnice, sádrokarton

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zakupte pórobetonové zdivo, tvárnice a příčkovky u nás na prodejně

Zakupte pórobetonové zdivo, tvárnice a příčkovky u nás na prodejně

Stavebniny společnosti Porobet prodávají na prodejně v Paskově stavební zdivo jako je pórobetonové zdivo, tvárnice, příčkovky, U-profily. Navštivte naši prodejnu a vyberte si z široké nabídky.


Kontakty

POROBET GROUP s.r.o.
Zahradní 950
Paskov 739 21
GPS: 49°43′6.95″ N, 18°17′17.14″ E

49°43′6.95″ N, 18°17′17.14″ E

QR kód firmy POROBET GROUP s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA POROBET GROUP s.r.o. Stavebniny Paskov
Adresa

Adresa

Zahradní 950
Paskov 739 21

obchod@porobet.cz
+420 558 357 022

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Stavební materiály

Stavební materiály

Kanalizační systémy, izolace

Kanalizační systémy, izolace

Stavební bazar

Stavební bazar

Kde nás najdete

Zahradní 950
Paskov 739 21

GPS49°43′6.95″ N, 18°17′17.14″ E

Plánování trasy

Zahradní 950 Paskov 73921

Prospekty

Osvědčení o shodě řízení výrobyCertifikát kvality firmy