Autojeřáby Fukalík s.r.o.


Autojeřáby Fukalík s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na jeřábnické práce a manipulaci s nákladem.

Nabízíme pronájem autojeřábu s kapacitou až 100 tun, vyškolenou a zkušenou obsluhu strojů, ale také veškeré pojištění spojené s naší činností.

Máme více než 20 let zkušeností v oboru a dokážeme poradit a vyřešit jakýkoliv problém, který se může při práci vyskytnout.

Nabízíme:
-Likvidace strojních celků: Demontujeme a likvidujeme technologické celky a strojní zařízení, jako jsou výrobní linky, lisy, soustruhy, formy, kotelny, haly, velkoobjemové nádrže, zásobníky, mosty, dopravníky, rozvodny, trafostanice a veškerá dopravní technika.
- Stěhování těžkých břemen: Přestěhujeme vám výrobní linku, stavební stroj, mobilheim nebo jakýkoliv jiný nadrozměrný náklad. Poskytujeme komplexní řešení na klíč, včetně poradenství, manipulační techniky, obsluhy, nadrozměrné přepravy a vyložení. Pokud je potřeba, demontujeme i stroje, například kvůli zmenšení stavebních otvorů.
- Vahadlo / jeřábová traverza: Máme k dispozici zvedací vahadlo, které nám umožňuje manipulovat s břemeny v těžce přístupných místech, nebo tam, kde nelze použít vázací řetězy.
- Věžové jeřáby: Věžové jeřáby využíváme především na stavbách, kde nám pomáhají snižovat náklady a šetřit čas při přepravě materiálu. Poradíme vám s výběrem vhodného jeřábu na vaši stavbu a zajistíme jeho pronájem, dopravu, montáž i obsluhu.

Naše firma sídlí v Lužici u Hodonína, ale poskytujeme naše služby po celé České republice i na Slovensku, přičemž naším nejčastějším působištěm je Jihomoravský kraj a Hodonínsko.

Pokud potřebujete spolehlivého a profesionálního partnera pro vaše jeřábnické práce, neváhejte nás kontaktovat.

Autojeřáby Fukalík s.r.o. je vaše jistota kvality a bezpečnosti.

Štítky:

autojeřáby, obsluha strojů, věžové jeřáby, vahadlo, jeřábová traverza

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autojeřáby Fukalík s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autojeřáby Fukalík s.r.o.
www.autojerabyfukalik.cz
Adresa

Adresa

Dvorní 400/61
Lužice 696 18

fukalik@autojerabyfukalik.cz
+420 608 501 671

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha