Jakub Lípa


Firma Jakub Lípa sídlící v obci Mikulčice nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naši zkušení pracovníci se specializují na stavební činnost, stavby na klíč, zednické a sádrokartonářské práce, betonování, betonové podlahy, nivelace, anhidrid, dlažby, plovoucí podlahy, zateplování fasád, rekonstrukce, montáž a demontáž lešení, rekonstrukce koupelen, zemní a výkopové práce. Dále do našeho portfolia spadá také půjčovna nářadí.

Naše firma se může pochlubit mnoha úspěšnými projekty v oblasti stavebnictví. Naši zákazníci si nás oblíbili pro naši kvalitní práci, spolehlivost a vstřícnost. Věříme, že naše práce je naší vizitkou a proto se snažíme o to, aby každý projekt byl dokončen včas a s maximální kvalitou.

Pokud hledáte profesionální a kvalitní stavební firmu, která vám pomůže s vaším projektem, obraťte se na nás. Naše firma Jakub Lípa vám nabídne komplexní řešení pro vaše stavební potřeby. Navštivte naše webové stránky na adrese https://www.stavbykuba.cz a zjistěte více o našich službách.

Štítky:

stavební činnost, stavby na klíč, rekonstrukce, zednické, sádrokartonářské práce

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jakub Lípa
WEBOVÁ STRÁNKA
Jakub Lípa
www.stavbykuba.cz
Adresa

Adresa

čp. 464
Mikulčice 696 19

stavbykuba@seznam.cz
+420 774 062 863

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha