Stavební práce Jan Jakubek


Stavební práce Jan Jakubek je spolehlivá firma, která se zabývá širokou škálou stavebních a rekonstrukčních prací. Sídlo firmy je v Dolním Žukově, ale působíme v celém okrese Český Těšín a okolí.

Naše hlavní činnosti jsou:
- zednické práce: Nabízíme kvalitní zednické práce pro novostavby i starší objekty. Provádíme zdění z cihel, pórobetonu, betonových tvárnic i přírodního kamene. Dodržujeme všechny stavební normy a požadavky zákazníků.
- Interiérové přestavby: Pomáháme vám proměnit váš interiér podle vašich představ. Realizujeme přestavby bytů, domů, kanceláří, obchodů i dalších prostor.
- Zateplení a tepelná izolace: Zajistíme vám úsporu energie a zvýšení komfortu bydlení díky kvalitnímu zateplení a izolaci vašeho objektu. Používáme moderní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost a nízkou spotřebu.
- Rekonstrukce bytových jader: Specializujeme se na rekonstrukce bytových jader v panelových i cihlových domech. Nabízíme individuální řešení podle vašich potřeb a možností.
- Rekonstrukce bytů: Máte starý nebo nevyhovující byt a chcete ho zmodernizovat nebo zkrášlit? Jsme tu pro vás. Děláme rekonstrukce bytů od A do Z.

Stavební práce Jan Jakubek je firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Máme profesionální tým pracovníků, kteří jsou pečliví, spolehliví a ochotní. Pracujeme s kvalitními materiály a dodavateli. Dodržujeme termíny a rozpočty. Zajišťujeme záruku a servis. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku a poradíme vám s vaším projektem.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Štítky:

stavební práce, zednické práce, interiérové přestavby, zateplení, izolace, rekonstrukce

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební práce Jan Jakubek
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavební práce Jan Jakubek
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Pod Zvonek 29
Český Těšín - Dolní Žukov 737 01

jakubek.jan@seznam.cz
+420 792 214 342

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha