BKpneu s.r.o.


BKpneu s.r.o. je firma, která se zabývá prodejem a servisem pneumatik, alu kol a plechových disků pro osobní, dodávkové, nákladní a offroadové automobily. Nabízí také online rezervaci termínů pro pneuservis a autoservis.

Firma BKpneu s.r.o. byla založena v roce 2009 a sídlí v Dolním Benešově na adrese Na Březích 112. Její provozovna je otevřena od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 a v sobotu po předchozí domluvě od 8:00 do 12:00.

Firma má také vlastní internetový obchod, kde si zákazníci mohou vybrat z bohaté nabídky pneumatik, alu kol a plechových disků různých značek a velikostí. Mezi nabízené značky patří například Barum, Hankook, Lassa, GoodYear a další.

BKpneu s.r.o. se pyšní moderním a kvalitním vybavením pro pneuservis a autoservis. Je schopna přezout a vyvážit pneumatiky do velikosti 24 palců, opravit průrazy a defekty, vyměnit olej, filtry, brzdy, svíčky, rozvody a další součásti automobilů. Zákazníci si mohou využít možnosti online rezervace termínu pro pneuservis nebo autoservis na webu firmy.

BKpneu s.r.o. je spolehlivý a profesionální partner pro všechny, kteří hledají kvalitní pneumatiky, alu kola, plechové disky a autoservisní služby za příznivé ceny.

Firma má dobré hodnocení od svých zákazníků, kteří oceňují její super přístup, rychlost, ochotu a komunikaci. BKpneu s.r.o. je také držitelem certifikátu spokojenosti zákazníků od portálu Heureka.cz

Štítky:

pneuservis, autoservis, online rezervace, e-shop pneumatik, alu kola, plechové disky

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BKpneu s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BKpneu s.r.o.
www.bkpneu.cz
Adresa

Adresa

Na Březích 112
Dolní Benešov 747 22

info@bkpneu.cz
+420 775 787 772

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha