Andrea Jandová
transformační umělkyně, čarodějka ladění


Andrea Jandová je transformační umělkyně a čarodějka ladění, která pomáhá ženám objevit a projevit své dary a talenty ve hmotě. Její služby zahrnují ladičky, dary duše, rituály, vizualizace a světelné kódy.

Ladičky jsou energetické zářiče, které Andrea tvoří podle individuálních potřeb a záměrů svých klientek. Mohou mít podobu amuletů, škapulířů, náramků, talismanů nebo jiných předmětů, které lze nosit nebo mít u sebe. Ladičky slouží k harmonizaci, aktivaci, ochraně a podpoře osobního rozvoje.

Dary duše jsou jedinečné schopnosti a talenty, které má každá žena v sobě, ale často je nezná nebo je potlačuje. Andrea pomáhá ženám odhalit a uvědomit si své dary duše a naučit se je využívat ve svém životě a podnikání. Dary duše jsou zdrojem radosti, naplnění a prosperity.

Rituály jsou způsoby, jak oslavit, uctít nebo uzavřít určité životní etapy, přechody nebo události. Andrea provádí rituály pro ženy, které chtějí vstoupit do nové reality, změnit svůj životní směr, uzdravit své vztahy, propojit se se svou podstatou nebo si splnit své sny. Rituály jsou silné nástroje transformace a manifestace.

Vizualizace jsou techniky, jak si představit a prožít to, co si přejeme, nebo co nás čeká. Andrea vytváří vizualizace pro ženy, které chtějí posílit svou intuici, sebevědomí, kreativitu nebo jiné aspekty své osobnosti. Vizualizace jsou zábavné a uvolňující způsoby, jak si vytvořit svou vlastní realitu.

Světelné kódy jsou univerzální jazyk, kterým Andrea komunikuje se svými klientkami, jejich dušemi, anděly a jinými bytostmi. Světelné kódy jsou zvuky, barvy, tvary, symboly nebo slova, které přenášejí informace, energii a léčení. Světelné kódy jsou klíčem k pochopení a propojení se sebou samým a se vším, co je.

Pokud vás zaujala činnost Andrea Jandová, můžete se s ní spojit na její webové stránce, kde najdete více informací o jejích službách, referencích, akcích a kontaktech.

Informační zdroje:

Ostatní řemesla

,

Štítky:

ladičky, dary, duše, rituály, vizualizace, světelné kódy, transformace

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Andrea Jandová transformační umělkyně, čarodějka ladění
WEBOVÁ STRÁNKA
Andrea Jandová
www.andreajandova.cz
Adresa

Adresa

Třebeň 26
Třebeň 351 34

jandova.andrea@seznam.cz
+420 722 900 275

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha