PELUS automation machines s.r.o.


Společnost PELUS automation machines s.r.o. se specializuje na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů a zařízení, které zahrnují akustické a RF boxy, výrobní linky a přípravky.

Poskytujeme komplexní služby od první konzultace, přes návrh a výrobu, až po instalaci produktu u zákazníka s následným servisem. Svou budoucnost stavíme na kvalitních produktech s vysokou přidanou hodnotou a usilujeme o to být stabilním a dlouhodobým partnerem pro své klienty.

Naše společnost nabízí také inteligentní fotovoltaické elektrárny, které využívají automatizované obchodování s přebytečnou energií, což zákazníkům umožňuje maximalizovat jejich zisk. Systém využívá umělou inteligenci pro efektivní řízení produkce a distribuce elektrické energie, čímž šetří peníze a zároveň urychluje návratnost investice. Posktujeme kompletní služby od profesionální montáže až po technickou podporu, a to vše s garancí rychlé realizace do dvou měsíců. Díky této inteligentní fotovoltaické elektrárně mohou zákazníci snížit uhlíkovou stopu své nemovitosti a stát se více nezávislými na energetickém trhu.

Štítky:

jednoučelové stroje, akustické, RF boxy, výrobní linky, inteligentní fotovoltaické elektrárny

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PELUS automation machines s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PELUS automation machines s.r.o.
pelus.cz
Adresa

Adresa

Pionýrů 838
Frýdek-Místek 738 01

obchod@pelus.cz
+420 734 282 619

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha