Plavecký klub PROSEN Louny, z.s.


Hledáte způsob, jak propojit zdravý životní styl, zábavu a sportovní ducha? Plavecký klub PROSEN Louny, z.s. je právě to pravé místo pro vás a vaši rodinu! Nacházíme se v srdci města Louny a nabízíme širokou škálu plaveckých aktivit pro všechny věkové kategorie.

Plavecký klub PROSEN Louny, z.s. působí jako oddíl závodního plavání a reprezentuje město Louny výsledky svých svěřenců v působnosti okresního, krajského i republikového formátu. Při plaveckém oddílu, jako jeho nedílná součást, je současně organizován výcvik dětí v plavecké přípravce.

Naše plavecká škola je známá svým individuálním přístupem a profesionálním vedením, které zaručuje, že každý plavec - ať už začátečník nebo pokročilý - najde to pravé pro sebe. Od plaveckých kurzů pro děti mateřských a základních škol, přes kondiční plavání pro dospělé, až po přípravu na závody - u nás si každý přijde na své.

Plavání Louny:
- Plavecké tréninky
- Plavání dětí od 3 let
- Plavání rodičů a dětí
- Plavání pro dospělé
- Výuka ZŠ a MŠ.

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí naší plavecké komunity. Plavecký klub PROSEN Louny, z.s. je místem, kde se setkávají nadšení, zdraví a sportovní excelence. Připojte se k nám a objevte radost z plavání!

Pro více informací navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte přímo na telefonním čísle uvedeném na našich stránkách. Těšíme se na vás v Plaveckém klubu PROSEN Louny, z.s.!

Katalog firem:

Zájmové kurzy

,

Štítky:

závodní plavání, plavání rodičů a dětí, pro dospělé, dětí do 3 let

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Plavecký klub v Lounech, místo kde rozvinete své plavecké dovednosti

Plavecký klub v Lounech, místo kde rozvinete své plavecké dovednosti
Připojte se k Plaveckému klubu PROSEN Louny, z.s. a objevte svůj plavecký potenciál! Nabízíme individuální přístup a širokou škálu kurzů pro všechny věkové kategorie.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Plavecký klub PROSEN Louny, z.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Plavecký klub PROSEN Louny, z.s.
prosen-plaveckyklub-cz3.webnode.cz
Adresa

Adresa

Zahradní 2476
Louny 440 01

prosen@atlas.cz
+420 721 367 280

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha