SIAGRA s.r.o.


I. Veselkové 271, Zlín - Malenovice 763 02
Firma SIAGRA s.r.o. nabízí posklizňové linky a veškerou technologii pro posklizňovou úpravu zrnin, technologie pro příjem, čištění, sušení, transport a skladování zrnin. Nabízíme také pozinkovaná obilná sila a zásobníky zrnin, sušárny obilí, kukuřice, řepky, slunečnice, čističky a předčističky, třídiče, dopravníky zrnin, provzdušňovací zařízení, skladové provzdušňovací rošty, vzorkovače zrnin.

Posklizňová úprava zrnin:
Technologie skladování, sušení a čištění obilí.

Skladování obilí:
Obilní sila a zásobníky zrnin.

Sušení obilí:
Sušárny obilí či sušičky zrnin pro sušení kukuřice, řepky, sóji, luskovin atd.

Čištění obilí:
Čističky zrnin či čističky obilí, předčističky, třídiče, aspirátory, odkaménkovače.

Provzdušňování obilí:

Aktivní větrání v silech či halách.

Transport obilí: dopravníky zrnin

Elevátory, redlery (řetězové dopravníky), šnekové dopravníky.

Zdarma vyhotovíme nabídkovou studii.

Jsme dodavatelem technologií prémiových značek:
LAW, MAROT, SJC, Schneider Jaquet & CIE, SKANDIA-ELEVATOR, SYMAGA, SCHMELZER, AGROMATIC aj.

Produkty
  • žací stroje, obraceče píce, shrnovače píce, lisy na kulaté balíky, lisy na hranaté balíky, lisy v kombinaci s baličkou, baličky na balíky sena, rozdružovače balíků, zemědělské mulčovače, příkopové vyžínače, frézy na drcení dřevin, zemědělské štěpkovače, rozmetadla průmyslových hnojiv rotační brány, zemědělské postřikovače, přepravníky balíků, zemědělské traktory, čelní nakladače, paletizační vidle, stroje na přípravu půdy, secí stroje
  • věžové vodojemy, uskladňovací nádrže, sila na směsi, tlakové nádoby
  • manipulační technika, manipulace s materiálem, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly
  • manipulační zásobníky, linka na výrobu pelet, stroje na přípravu krmiv, mísiče a šrotovníky, expediční zásobníky

Penzion a restaurace Valeš Borovany, plně vybavené pokoje, domácí speciality, ubytování se zvířaty.

Penzion a restaurace Valeš Borovany, plně vybavené pokoje, domácí speciality, ubytování se zvířaty

Plastové bazény s příslušenstvím Liberec, výroba bazénů přímo na míru, záruka 5 let.

Plastové bazény s příslušenstvím Liberec, výroba bazénů přímo na míru, záruka 5 let

Související články
Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Agroservis Holý

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.


Manipulační technika od robotizace po dopravníky

TERAMEX s.r.o.

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.


COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

COMPUPLAST s.r.o.

COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

Společnost COMPUPLAST se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů, nástrojů a celých linek na vytlačování a vyfukování plastů špičkové kvality. Více než 40 let zkušeností, využívání moderních technologií a spolupráce se spolehlivými obchodními partnery nám poskytují stabilní zázemí pro rychlé a efektivní řešení i těch nejsložitějších případů.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Firemní články
Sušení obilí moderně a v souladu s životním prostředím

Sušení obilí moderně a v souladu s životním prostředím

Specialista na dodávky strojů a zařízení pro posklizňovou úpravu, transport a skladování zrnin, společnost SIAGRA s.r.o., je nejdynamičtěji rostoucí firmou ve svém oboru u nás. Jedním z odvětví její specializace jsou také sušárny zrnin, tedy technika sloužící k sušení obilí. Je totiž výhradním distributorem sušáren obilí značky LAW v České republice.


Čištění obilí a jiná agrotechnika od SIAGRA s.r.o.

Čištění obilí a jiná agrotechnika od SIAGRA s.r.o.

Jednou z mnoha částí zemědělského procesu sklizně obilovin je vedle sušení také čištění obilí. Čištění obilí je důležité z celé řady důvodů. Tím asi nejhlavnějším je, že se ke koncovým zákazníkům může dostat pouze kvalitní obilný produkt. Bez kamínků, zlámaných zrnek, čistý a zdravotně nezávadný.


Skladování obilí a kompletní posklizňové linky „na klíč“

Skladování obilí a kompletní posklizňové linky „na klíč“

Firma SIAGRA s.r.o. zajišťuje dodávku, montáž a veškerý servis posklizňových linek i jednotlivých součástí pro malé i velké klienty. Je dodavatelem zemědělských strojů a technologií renomovaných společností LAW, MAROT, SYMAGA, SKANDIA-ELEVATOR, SCHMELZER a AGROMATIC.


Sušička obilí, zrnin a kukuřice-kontinuální sušárny Zlínský kraj

Sušička obilí, zrnin a kukuřice-kontinuální sušárny Zlínský kraj

Kvalitní kontinuální sušárny obilí a zrnin Vám v regionu Zlínský kraj dodá firma SIAGRA s.r.o. Obilná či kukuřičná sušička LAW, nebo-li dávková sušárna obilí, zrnin, kukuřice LAW. Ekologická sušárna obilí LAW je schopna využívat teplo z bioplynové stanice. Sušárny či sušičky obilí a zrnin LAW patří k absolutnímu sušárenskému vrcholu: -jsou úsporné, s nízkou hlučností a velmi bezpečné - vybaveny systémem detekce požáru VIGITEMP -jsou vybaveny filtrací, což zajišťuje velmi čisté sušení obilí a zrnin -ekologické sušení obilí -zaručené sušící výkony -personál dodavatele poskytuej profesionální servis -ověřená spolehlivost. Tradiční výrobce sušáren obilí a zrnin - francouzský holding CFCAI. Sušárny obilí a zrnin slaví úspěchy u mnoha zákazníků v Česku i v zahraničí - obstály v tvrdé konkurenci výběrových řízení například u holdingu AGROFERT.


Provzdušňovací jehly

Provzdušňovací jehly

Provzdušňovací jehly slouží k lokálnímu provzdušňování obilovin skladovaných v halách. Velmi dobře poslouží k akutnímu provzdušnění přehřátých či zapařených ložisek obilí, které vzniknou například z důvodu zatékání střechou. Provzdušňovací jehla však může posloužit také jako plnohodnotná provzdušňovací technologie, v případě použití dostatečného množství kusů. Provzdušňovací jehla dokáže pracovat jak v tlačném, tak sacím režimu.


Ruční vzorkovač obilí a zrnin pro měření a monitoring skladovaného obilí

Ruční vzorkovač obilí a zrnin pro měření a monitoring skladovaného obilí

Ruční vzorkovač zrnin pro odběr vzorku obilí pro jeho další analýzu, například vlhkosti skladovaného obilí, čistoty zrniny atd. Dva modely: - Provedení pro zrniny v délkách 1,5 m a 2 m (průměr 40 mm). Otočením vnitřní perforované trubky se nabere v několika místech vzorek zrnin v celé délce vzorkovače. Dalším otočením vzorkovač vyprázdníme. Vzorkovač je vyroben z lehkých slitin s dlouhou životností.


Vlhkoměr obilí Agro COMBI - měření vlhkosti zrnin - AKČNÍ CENA

Vlhkoměr obilí Agro COMBI - měření vlhkosti zrnin - AKČNÍ CENA

Vlhkoměr obilí a zrnin pro 63 produktů: pšenice měkká, pšenice tvrdá, žito, ovec, jarní ječmen, ozimý ječmen, kukuřice, slunečnice, řepka, triticale, pohanka, špalda, čočka, hrách, len, jetel, mák, hořčice a další. Nyní AKČNÍ CENA 14.900,- Kč bez DPH. Vlhkoměr v pevném pouzdru z umělé hmoty, ergonometrický tvar. Velký displej LCD s dobře čitelnými údaji (i při slunečním svitu). Zařízení se velmi jednoduše obsluhuje (3 tlačítka). Drtící zařízení z ušlechtilého materiálu s lichoběžníkovými řezáky. Vlhkoměr je vybavený elektronikou s výkonným mikroprocesorem a zabudovanou pamětí. Elektronika má automatickou teplotní kompenzaci, pracující v rozsahu 5 až 50 °C.


Sušárny obilí, sušičky obilí, kukuřičné sušárny

Sušárny obilí, sušičky obilí, kukuřičné sušárny

Kontinuální sušárny a sušičky obilí a zrnin LAW a nebo šaržové, nebo-li dávkové sušárny či sušičky obilí a zrnin LAW. Sušárna obilí LAW je schopna využívat teplo z bioplynové stanice. Obilné a kukuřičné sušárny LAW. Sušárny či sušičky obilí a zrnin LAW patří k absolutnímu sušárenskému vrcholu. Sušárny obilí LAW jsou úsporné, s nízkou hlučností a velmi bezpečné - vybaveny systémem detekce požáru VIGITEMP. Sušárny obilí LAW jsou vybaveny filtrací, což zajišťuje velmi čisté sušení obilí a zrnin. Ekologické sušení obilí - ekologické sušárny obilí a zrnin LAW. Zaručené sušící výkony - výkonné sušárny obilí a zrnin LAW. Tradiční výrobce sušáren obilí a zrnin - francouzský holding CFCAI - sušárny obilí a zrnin s tradicí. Zkušený personál dodavatele sušáren obilí a zrnin - sušárny se profesionálním servisem. Ověřená spolehlivost sušáren obilí a zrnin LAW - spolehlivé sušárny obilí a zrnin. Sušárny obilí a zrnin, které slaví úspěchy u mnoha zákazníků v Česku i zahraničí. Sušárny obilí a zrnin, které obstály v tvrdé konkurenci výběrových řízení například u holdingu AGROFERT.


Smaltované nádrže PERMASTORE

Smaltované nádrže PERMASTORE

Firma SIAGRA s.r.o. je dodavatelem smaltovaných nádrží PERMASTORE, což jsou sila a nádrže ze smaltovaných plechů nejvyšší kvality. Celosvětová komplexní řešení: - více než 50 let zkušeností, - vývoz do více než 110 zemí, - přes 300.000 referencí celosvětově. Hlavní využití: - zemědělství - komunál - průmysl Smaltované nádrže pro zemědělskou výrobu - skladování kejdy ve smaltovaných nádržích. Smaltované nádrže pro bioplynové stanice - skladování digestátu ve smaltovaných nádržích. Smaltované nádrže na pitnou vodu - skladování pitné vody ve smaltovaných nádržích. Smaltované nádrže pro čistírny odpadních vod - skladování odpadních vod ve smaltovaných nádržích. Smaltované nádrže pro průmysl - skladování průmyslových odpadních vod ve smaltovaných nádržích, - kalové nádrže Smaltované nádrže pro potravinářský průmysl - skladování potravinářského odpadu ve smaltovaných nádržích. Smaltované odsolovací nádrže - skladování solanky ve smaltovaných nádržích. Smaltované rybářské nádrže - chov ryb ve smaltovaných nádržích. Smaltované zásobníky pro sypké materiály - skladování písku a popílku ve smaltovaných silech. Smaltovaná obilní sila - skladování obilí a zrnin ve smaltovaných silech.


Posklizňové linky - sušárny a čističky obilí, obilní sila

Posklizňové linky - sušárny a čističky obilí, obilní sila

Nabízíme stroje a zařízení pro posklizňovou úpravu zrnin: Skladování obilí - obilní sila a zásobníky zrnin Sušení obilí - sušárny obilí / sušičky zrnin Čištění obilí - čističky obilí, předčističky obilí, třídiče obilí Provzdušňování obilí - aktivní větrání a chlazení obilí Transport obilí dopravníky zrnin - redlery (řetězové dopravníky), elevátory, šnekové dopravníky. Měření a monitoring - ruční obilní sondy, stojanové odběrové sondy, vlhkoměry, teploměry pro měření teploty zrnin, limitní sondy, kapacitní měření.


Dopravníky obilí a zrnin pro posklizňové linky a obilní sila

Dopravníky obilí a zrnin pro posklizňové linky a obilní sila

Kvalitní dopravníky obilí a zrnin pro farmáře i velké posklizňové linky dodává firma SIAGRA s.r.o. Dodáváme dopravníky těchto druhů: - korečkové dopravníky obilí a zrnin vertikální, tzv. elevátory. - řetězové dopravníky obilí a zrnin horizontální, tzv. redlery. - rozdělovací klapky dvojcestné i vícecestné rozdělovací prvky. - pozinkované potrubní systémy, potrubí, kolena. Dopravníky zrnin pro rozmanité suché zrnité a jiné sypké materiály. Transportní prvek posklizňové linky spojující příjmový koš, čističku obilí, sušárnu obilí, skladovací kapacitu - obilní silo či halový sklad obilí až po akumulační sila a expediční zásobníky zrnin.


Obilní sila a zásobníky zrnin pro farmáře i posklizňové linky

Obilní sila a zásobníky zrnin pro farmáře i posklizňové linky

Firma SIAGRA s.r.o. je dodavatelem obilních sil a zásobníků zrnin. Nabízíme také veškerou technologii pro posklizňovou úpravu zrnin, tedy technologie pro příjem, čištění, sušení, transport a skladování obilovin. Dodáváme následující druhy obilních sil: - venkovní obilní sila - vnitřní obilní sila - obilní sila s kuželovou výsypkou - obilní sila se spodním vybíráním (oběžný šnek) - volitelně také s bočním gravitačním vybíráním Všechna obilní sila jsou v pozinkovaném provedení. Obilní sila se dále svou kapacitou člení na farmářská obilní sila velkokapacitní obilní sila. Kapacita samostatného obilního sila až do 12.000 tun. Možnost stavět v kombinovaných sestavách a bateriích sil. Další využití: - akumulační zásobníky obilí - expediční obilní sila a zásobníky Průměr jednotlivých obilních sil od 1,8 až do 32 m. Možnost aktivního provzdušňování obilních sil. Obilní sila s kompletní výbavou - měření a monitoring: - kapacitní sondy - stav naplnění obilního sila, - limitní sondy - zamezující přeplnění obilního sila, - měření vlhkosti obilí - vlhkoměry, - monitoring teploty zrna - teploměry ruční, teploměry do obilních sil.


Sítová, třídící čistička, vzduchová předčistička obilí, zrnin Zlín

Sítová, třídící čistička, vzduchová předčistička obilí, zrnin Zlín

Firma SIAGRA s.r.o. jako dodavatel posklizňových linek a veškeré technologie pro posklizňovou úpravu zrnin nabízí sítové čističky obilí a zrnin, sítové předčističky obilí a zrnin, kompaktní třídící čističky a vzduchové předčističky obilí a zrnin Jsme dodavatelé těchto technologií pro posklizňovou úpravu zrnin: - sítová čistička obilí a zrnin s rotačním pohybem sít a aspirací MAROT - sítová čistička obilí a zrnin s rotačním pohybem plochých sít Schneider Jaquet (SJC) - kompaktní třídící čistička s kruhovým pohybem sít MAROT - vzduchová předčistička obilí a zrnin MAROT - třídič obilí a zrnin MAROT Jde o flexibililní čističky použitelné pro mnoho druhů obilí a zrnin. Čistička MAROT je univerzální stroj 5v1. Čističky obilí a zrnin MAROT jsou šetrné k životnímu prostředí, jedná se o ekologické čističky obilí a zrnin. Výrobce má celosvětové zkušenosti v oblasti čištění a úpravy obilí a zrnin - čističky obilí a zrnin s tradicí. Dodáváme jen ty kvalitní čističky obilí a zrnin jejichž kvalita je prověřena mnoha referencemi.


Seminář Posklizňová úprava zrnin

Seminář Posklizňová úprava zrnin

Pozvánka na seminář POSKLIZŇOVÁ ÚPRAVA ZRNIN Hlavním tématem je rekonstrukce starších a výstavba nových posklizňových linek, problematika skladování obilí v silech, ekonomika sušení obilí, čističky na obilí a třídiče zrnin. Na semináři se dále bude hovořit o technologii skladování kejdy a tekutých hnojiv. Účastníci semináře se mohou poradit o možnostech dotací v novém programovém období 2014 - 2020 či o možnostech financování zemědělské technologie. Po přednáškách si zájemci budou moci prohlédnout posklizňovou linku v daném podniku. Těšíme se na Vaši účast. Občerstvení je zajištěno. Seminář je zdarma. Semináře se konají ve dnech 15. - 23. 10. 2014.


Čistička obilí - čističky zrnin, předčističky obilí, třídiče

Čistička obilí - čističky zrnin, předčističky obilí, třídiče

Sítová čistička obilí a zrnin s rotačním pohybem sít a aspirací MAROT. Sítová předčistička obilí a zrnin s rotačním pohybem sít MAROT. Kompaktní třídící čistička s kruhovým pohybem sít MAROT. Vzduchová předčistička obilí a zrnin MAROT. Třídič obilí a zrnin MAROT. Odkaménkovače obilí a zrnin MAROT. Vzduchové třídící stoly MAROT. Kvalitní čističky obilí a zrnin - kvalita prověřena mnoha referencemi. Flexibililní čističky použitelné pro mnoho druhů obilí a zrnin. Rozsáhlý výrobní program čističek a předčističek obilí a zrnin. Čističky obilí a zrnin MAROT jsou šetrné k životnímu prostředí - ekologické čističky obilí a zrnin. Celosvětové zkušenosti v oblasti čištění a úpravy obilí a zrnin - čističky obilí a zrnin s tradicí. Bohaté reference čističek obilí a zrnin. Univerzální čistička obilí a zrnin - stroj 5v1. Čistička obilí a zrnin pracuje v různých režimech: - multifunkční čistička obilí a zrnin, - vzduchové předčištění, - předčištění vzduchem a síty, - kvalitní čištění finálního produktu pro expedici, - třídění osiv a dočištění pro dosažení nejvyšší kvality, - kalibrace sladovnického ječmene či osiv. Čističky obilí a zrnin MAROT pracují bez vibrací!


POZVÁNKA na seminář POSKLIZŇOVÁ ÚPRAVA ZRNIN

POZVÁNKA na seminář POSKLIZŇOVÁ ÚPRAVA ZRNIN

Srdečně Vás zveme na seminář na téma: POSKLIZŇOVÁ ÚPRAVA ZRNIN. Na tomto semináři Vás budeme informovat o nových technologiích na sušení, čištění a skladování zrnin. TERMÍNY: 24. 09. 2013 - AGRO 2000 s.r.o. Administrativní budova Ametyst, Vladislav, okres Třebíč Sušárna zrnin LAW, dopravníky zrnin SKANDIA, čistička zrnin MAROT 08. 10. 2013 - Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice, okr. Opava Zasedací místnost Sušárna zrnin LAW s výměníkem pro využití tepla z bioplynové stanice 09. 10. 2013 - Tekro, spol. s r.o. Zasedací místnost středisko Nová Dědina u Uničova, okr. Olomouc Sušárna zrnin LAW, čistička zrnin MAROT 10. 10. 2013 - Družstvo Agricola Bylany, Lány 97, okr. Chrudim Zasedací místnost Sušárna zrnin LAW s recirkulací tepla s protihlukovým opatřením, dopravníky zrnin SKANDIA, provzdušňování sil 15. 10. 2013 - ZEMKO Kožlí a.s., okr. Havlíčkův Brod Zasedací místnost Příjmový koš, čistička zrnin MAROT, sušárna zrnin LAW, 6x silo na obilí 16. 10. 2013 - Zemědělské obchodní družstvo AGRISPOL, Mořice, okr. Prostějov Zasedací místnost Příjmový koš, čistička zrnin MAROT, sušárna zrnin LAW, dopravníky zrnin SKANDIA 17. 10. 2013 - A G R O ŽLUNICE, a.s., okr. Jičín Zasedací místnost Sušárna zrnin LAW, 2x silo na obilí, dopravníky zrnin SKANDIA 22. 10. 2013 - ARIMEX TRADE s.r.o., okr. Domažlice Zasedací místnost Městský úřad Poběžovice Sušárna zrnin LAW, čistička zrnin MAROT, 6x sila na obilí 23. 10. 2013 - ZZN Pelhřimov a. s. Zasedací místnost střediska silo Čekanice, Čekanice 207, Tábor Sušárna zrnin LAW, vzduchové předčističky MAROT 24. 10. 2013 - Bílovská zemědělská a.s., Potvorov, okr. Plzeň - sever Zasedací místnost Sušárna zrnin LAW s palivem propan Možnost prohlídky obilných sil 3 x 660 tun (Hvozdecká zemědělská a.s.) 30. 10. 2013 - Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s. Zasedací místnost střediska silo Blatná, Fügnerova 64, Blatná 2x sušárna zrnin LAW s recirkulací tepla PROGRAM: 08:30 hod - prezentace, občerstvení 09:00 hod - přednáška 12:00 hod - prohlídka zařízení Z důvodu omezené kapacity, Vás prosíme o potvrzení účasti: tel.: 577 222 663, 605 958 150 email: info@siagra.cz Vždy prosím uveďte o který termín (lokalitu) máte zájem a počet osob. Bližší informace v přiložené pozvánce a na webu www.siagra.cz/seminar


Čistička zrnin s kruhovým pohybem sít MAROT

Čistička zrnin s kruhovým pohybem sít MAROT

Třídící čistička zrnin značky MAROT - nová řada čističek s kruhovým pohybem sít. Čistička zrnin má velkou čistící plochu sít. Čistička zrnin dosahuje výkon až 200 t/hod. Výhodou jsou jen minimální vibrace oproti vibračním čističkám. Čistička zrnin s unikátním kruhovým pohybem sít. Malá půdorysná velikost čističky zrnin s kruhovým pohybem sít. Použitelná tam, kde se jiné stroje nevejdou. Čistička zrnin vhodná jako výměna za dosluhující vibrační čističky. Čistička zrnin od výrobce s dlouholetou tradicí.


AKCE - vlhkoměr obilí - zimní sleva

AKCE - vlhkoměr obilí - zimní sleva

Rychlý vlhkoměr obilí a dalších plodin značky AGROMATIC v modifikaci PROFI s 62 předprogramovanými produkty je nyní za akční cenu 14.900,- Kč bez DPH. Vlhkoměr je v pevném pouzdru z umělé hmoty, má ergonometrický tvar, měřící rozsah vlhkosti 3 až 45% a přesnost +/- 0,3%. Švýcarská kvalita nyní za velmi výhodnou cenu. Platnost nabídky je časově omezená.


SEMINÁŘ "Sušárny a posklizňová úprava zrnin"

SEMINÁŘ "Sušárny a posklizňová úprava zrnin"

Dovolujeme si Vás pozvat na každoroční SEMINÁŘ na téma: Sušárny a posklizňová úprava zrnin - sušení, čištění a skladování obilí Místo a den konání: 09. 10. 2012 (ÚT) - ZP Otice, a.s., Hlavní 266, Otice (okres Opava) - zasedací místnost. 10. 10. 2012 (ST) - ELITA semenářská, a.s., posklizňová linka Blansko (okres Blansko) - salonek Hotel Macocha, Blansko. 16. 10. 2012 (ÚT) - CIZ-AGRO a.s. Cizkrajov, středisko Peč (okres Jindř. Hradec) - zasedací místnost Obecního úřadu Peč. 17. 10. 2012 (ST) - Zemědělská a.s. Krucemburk, Krucemburk (okres Havlíčkův Brod) - zasedací místnost. 18. 10. 2012 (ČT) - ZZN Pelhřimov a.s., silo Záhoří u Písku (okres Písek) - zasedací místnost. 24. 10. 2012 (ST) - ZD Sever Loukovec, Loukovec u Mnichova Hradiště (okres Mladá Boleslav) - zasedací místnost. 25. 10. 2012 (ČT) - ZS Kozojedy, a.s., Kozojedy (okres Plzeň-sever) - Pohostinství KD Kozojedy. Začátky vždy v 9:00 hodin. -------------------------------------------------------------------------------- Hlavní přednášky – přednáší Ing. Ladislav Šivic, SIAGRA s.r.o. - Sušárny zrnin LAW a ekonomika sušení. - Čističky zrnin MAROT a jejich přednosti. - Obilní sila a problematika skladování zrnin. - Dopravní technologie (korečkové elevátory, redlery, pásy,…). - Provzdušňovací technika (provzdušňovací kanály, jehly, pylony,…). - Rekonstrukce starších posklizňových linek. Doplňkové přednášky – Agroteam CZ s.r.o. - Investiční rozhodování v zemědělství - přednáší pracovníci Agroteam CZ s.r.o. Po přednáškách prohlídka posklizňových linek. -------------------------------------------------------------------------------- Prosíme, abyste svou účast (pro případ změn) nezávazně potvrdili alespoň 3 dny předem! Kapacita je omezena. Občerstvení zajištěno.


Sušárny zrnin, sušičky zrnin, sušárny kukuřice

Sušárny zrnin, sušičky zrnin, sušárny kukuřice

Sušárna zrnin LAW patří k absolutnímu sušárenskému vrcholu. Sušárna zrnin s nízkou spotřebou energie - úsporná sušárna zrnin. Sušárna zrnin s nízkou hlučností - tichá sušárna zrnin. Sušárna zrnin s protipožárním systémem VIGITEMP - bezpečná sušárna zrnin. Sušárna zrnin s filtrací - čisté sušení zrnin. Ekologické sušení zrnin - ekologická sušárna zrnin. Zaručené sušící výkony - výkonná sušárna zrnin. Tradiční výrobce sušáren zrnin - francouzský holding CFCAI - sušárny s tradicí. Zkušený personál dodavatele sušáren zrnin - sušárny se servisem. Ověřená spolehlivost sušáren zrnin - spolehlivé sušárny zrnin. Sušárny zrnin s bohatými referencemi u tuzemských zákazníků. Sušárny zrnin, které zvítězily ve výběrovém řízení u AGROFERT Holding.


TECHAGRO BRNO 2012

TECHAGRO BRNO 2012

Srdečně Vás zveme na zemědělskou výstavu TECHAGRO Brno 2012 Veletrh se bude konat ve dnech 31. 3. - 4. 4. 2012 na Brněnském výstavišti. Prezentaci společnosti SIAGRA s.r.o. najdete v pavilonu V, stánek 006. V našem stánku se můžete seznámit s našim širokým sortimentem, který zahrnuje sušárny zrnin, čističky zrnin, obilní sila a zásobníky zrnin, dopravníky zrnin, provzdušňovací zařízení do obilní sil, vlhkoměry na měření vlhkosti zrna, tyčové teploměry pro měření teploty zrna, ruční vzorkovače pro odběry vzorků zrnin.


Teploměr tyčový přenosný pro měření teploty zrnin

Teploměr tyčový přenosný pro měření teploty zrnin

Tyčový přenosný teploměr speciálně určený pro měření zrnin v podlahových skladech. Dva modely: - S půlkulatou špicí pro měření v podlahových skladech. - Se špičkou pro měření v pytlech. Technická data: - Sonda délky 1,5 m, průměr 10 mm. - Digitální ukazatel se zabudovanou baterií. - Měřící rozsah -15 až +70 °C.


SEMINÁŘE na téma Posklizňová úprava zrnin

SEMINÁŘE na téma Posklizňová úprava zrnin

Dovolujeme si Vás pozvat na každoroční SEMINÁŘE na téma: Posklizňová úprava zrnin - sušení, čištění a skladování zrnin Místo a den konání: ◦ 11. 10. 2011 (ÚT) - NAVOS, a.s., silo Kroměříž, ul. Čelakovského 1858 - zasedací místnost. ◦ 12. 10. 2011 (ST) - Agrochem a.s. Lanškroun, středisko Damníkov (okres Ústí nad Orlicí) - jídelna. ◦ 13. 10. 2011 (ČT) - NAVOS, a.s., silo Šakvice (bývalý areál BELAGRA a.s.) okres Břeclav - zasedací místnost AFEEDu. ◦ 18. 10. 2011 (ÚT) - ZZN Pelhřimov a.s., areál skladu hnojiv, Rynecká 1742, Pelhřimov - zasedací místnost. ◦ 19. 10. 2011 (ST) - Zemědělské družstvo Netřebice, (okres Český Krumluv) - zasedací místnost. ◦ 20. 10. 2011 (ČT) - Bílovská zemědělská a.s., Potvorov, (okres Plzeň - sever) - zasedací místnost. Začátky vždy v 9:00 hodin. -------------------------------------------------------------------------------- Hlavní přednášky – přednáší Ing. Ladislav Šivic, SIAGRA s.r.o. ◦ Sušárny zrnin LAW a ekonomika sušení. ◦ Čističky zrnin MAROT a jejich přednosti. ◦ Obilní sila a problematika skladování zrnin. ◦ Dopravní technologie (korečkové elevátory, redlery, pásy,…). ◦ Provzdušňovací technika (provzdušňovací kanály, jehly, pylony,…). ◦ Rekonstrukce starších posklizňových linek. Doplňkové přednášky – Agroteam CZ s.r.o. ◦ Investiční rozhodování v zemědělství - přednáší pracovníci Agroteam CZ s.r.o. Po přednáškách prohlídka posklizňových linek. -------------------------------------------------------------------------------- Prosíme, abyste svou účast (pro případ změn) nezávazně potvrdili alespoň 3 dny předem! Kapacita je omezena. Občerstvení zajištěno. Změny vyhrazeny - aktuální info na našem webu www.siagra.cz