SYNPRO, s.r.o.
Prodej a servis zemědělské techniky

CZKZemědělská technika, traktory, malotraktory

Zemědělská technika, traktory, malotraktory

Traktory a malotraktory pro celoroční využití, zemědělská technika Pöttinger

Sekačky a zahradní traktory

Sekačky a zahradní traktory

Zahradní traktory SECO s příslušenstvím, příkopové sekačky BOMFORD včetně vybavení

Vinařské stroje a technologie

Vinařské stroje a technologie

Stroje a technologie pro práce ve vinohradu, opěrné konstrukce do vinic


Prodej, servis zemědělské a komunální techniky Velké Bílovice

Firma SYNPRO, s.r.o., která sídlí ve Velkých Bílovicích, se zabývá prodejem zahradní, komunální, vinohradnické a zemědělské techniky. Prodáváme také mulčovače a malotraktory. Provádíme záruční a pozáruční servis uvedené techniky. Zakoupíte u nás i náhradní díly.

Co se týče zahradní techniky, naleznete u nás zahradní traktory značky SECO pro sečení trávy na menších i větších plochách. Sortiment zahrnuje zahradní traktory klasické, ale i s pohonem 4x4. Prodáváme také veškeré příslušenství k těmto traktorům (krycí plachta, zvedák, vozík, sněhová radlice apod.)

Na poli komunální techniky se zabýváme prodejem užitkových strojů pro úklid obcí, měst a parků. Tyto stroje jsou užitečné jak pro zametání cest na jaře a v létě, tak pro odsávání a zametání v zimě. Najdou také uplatnění při péči o zeleň a kropení. Užitečné jsou také příkopové sekačky značky BOMFORD. Tyto ramenové sekačky, které se připojují k traktoru, jsou dostupné i v provedení pro oboustranné použití.

Zakoupíte u nás také technologie pro vinice. V této oblasti se zaměřujeme na prodej traktorů a malotraktorů do vinic a sadů. Dále u nás pořídíte stroje na sklizeň hroznů, chemickou ochranu a sečení trávy, pro zpracování půdy a pro zelené práce ve vinohradu. Dle požadavků zákazníka jsme schopni vyrobit stroje k obdělávání vinice na zakázku. Prodáváme také kompletní sortiment pro opěrné konstrukce vinic.

Ze sortimentu zemědělských strojů a techniky u nás naleznete traktory a malotraktory s výkonem v rozmezí od 16 po 270 HP výrobců SAME, Deutz Fahr, Lamborghini, Ferrari, BCS a Yanmar. Naskladněny máme i zemědělské nadstavbové, nesené a polonesené stroje pro zpracování půdy nebo pro setí a sběr pícnin.

K prodeji také máme výkonné plošné mulčovače pro traktory, které je možné zapojit na zadní nebo přední část traktoru s tříbodovým závěsem.

Jsme výhradním importérem značky Bomford a Bellonmit do České a Slovenské republiky. Kvalitní chod námi prodávaných strojů je zajištěn díky propracovanému systému skladů náhradních dílů, rychlému a kvalitnímu poprodejnímu záručnímu i pozáručnímu servisu.

Zákazníkům poskytujeme:
- Pomoc s výběrem stroje přesně podle vašich představ
- Zajištění výhodného financování
- Zajištění podpory dotací, grantů a dalších projektů
- Rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis

Mezi další činnosti naší společnosti patří:
- Sečení a mulčování trávy a náletových dřevin (těžce přístupné svahy, krajnice, skládky, intravilán a extravilán měst a obcí i soukromé pozemky)
- Pravidelná péče o travnaté plochy
- Péče o zanedbané pozemky
- Odstranění pařezů
- Úklid spadaného listí
- Zametání komunikací, chodníků, parkovišť, areálů firem, hřbitovů atd.
- Zimní údržba komunikací a chodníků ve městech a obcích, v areálech firem, na parkovištích apod.


Katalog firem:    

Komunální technika

,  

Krajinářské, parkové a zahradní úpravy

,  

Zemědělské stroje

,  
Štítky:

Zahradní, komunální, vinohradnická, zemědělská technika Velké Bílovice, malotraktory, mulčovače