CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

obchod@synpro.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 733 376 775

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Podivínská 1559
Velké Bílovice 691 02

SYNPRO, s.r.o.
Prodej a servis zemědělské techniky

Zahradní, komunální, vinohradnickou a zemědělskou techniku, malotraktory a mulčovače pořídíte v prodejně společnosti SYNPRO, s.r.o. ve Velkých Bílovicích. Postaráme se také o záruční a pozáruční servis veškeré uvedené techniky. Zakoupíte u nás i náhradní díly.

Co se týče zahradní techniky, naleznete u nás zahradní traktory značky SECO pro sečení trávy na menších i větších plochách. Sortiment zahrnuje zahradní traktory klasické, ale i s pohonem 4x4. Prodáváme také veškeré příslušenství k těmto traktorům (krycí plachta, zvedák, vozík, sněhová radlice apod.)

Na poli komunální techniky se zabýváme prodejem užitkových strojů pro úklid obcí, měst a parků. Tyto stroje jsou užitečné jak pro zametání cest na jaře a v létě, tak pro odsávání a zametání v zimě. Najdou také uplatnění při péči o zeleň a kropení. Užitečné jsou také příkopové sekačky značky BOMFORD. Tyto ramenové sekačky, které se připojují k traktoru, jsou dostupné i v provedení pro oboustranné použití.

Zakoupíte u nás také technologie pro vinice. V této oblasti se zaměřujeme na prodej traktorů a malotraktorů do vinic a sadů. Dále u nás pořídíte stroje na sklizeň hroznů, chemickou ochranu a sečení trávy, pro zpracování půdy a pro zelené práce ve vinohradu. Dle požadavků zákazníka jsme schopni vyrobit stroje k obdělávání vinice na zakázku. Prodáváme také kompletní sortiment pro opěrné konstrukce vinic.

Ze sortimentu zemědělských strojů a techniky u nás naleznete traktory a malotraktory s výkonem v rozmezí od 16 po 270 HP výrobců SAME, Deutz Fahr, Lamborghini, Ferrari, BCS a Yanmar. Naskladněny máme i zemědělské nadstavbové, nesené a polonesené stroje pro zpracování půdy nebo pro setí a sběr pícnin.

K prodeji také máme výkonné plošné mulčovače pro traktory, které je možné zapojit na zadní nebo přední část traktoru s tříbodovým závěsem.

Jsme výhradním importérem značky Bomford a Bellonmit do České a Slovenské republiky. Kvalitní chod námi prodávaných strojů je zajištěn díky propracovanému systému skladů náhradních dílů, rychlému a kvalitnímu poprodejnímu záručnímu i pozáručnímu servisu.

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis, který zahrnuje pomoc s výběrem stroje přesně podle vašich představ, zajištění výhodného financování, zajištění podpory dotací, grantů a dalších projektů, ale také rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis.

Mezi další činnosti naší společnosti patří sečení a mulčování trávy a náletových dřevin (těžce přístupné svahy, krajnice, skládky, intravilán a extravilán měst a obcí i soukromé pozemky). Zajistíme také pravidelnou péči o travnaté plochy nebo péči o zanedbané pozemky. Postaráme se o odstranění pařezů, úklid spadaného listí a zametání komunikací, chodníků, parkovišť, areálů firem, hřbitovů atd. Provádíme zimní údržbu komunikací a chodníků ve městech a obcích, v areálech firem, na parkovištích apod.

moreless
Katalog firem

Krajinářské, parkové a zahradní úpravyKomunální technikaZemědělské stroje

SLOGAN: Specialista na zemědělskou a komunální techniku

Obchodní značky: SECO, BOMFORD, Bellonmit,

Štítky: Zahradní, komunální, vinohradnická, zemědělská technika Velké Bílovice, malotraktory, mulčovače

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Stroje a technika pro sečení trávy - příkopové sekačky, zahradní traktory

Stroje a technika pro sečení trávy - příkopové sekačky, zahradní ...

Veškerou potřebnou techniku pro sečení trávy v parcích, zahradách ale i na loukách zakoupíte v prodejně firmy SYNPRO s.r.o. Prodáváme příkopové sekačky BOMFORD i výkonné zahradní traktory SECO.

Prodej zemědělských strojů pro zpracování půdy, setí a sběr pícnin, traktorů a malotraktorů

Prodej zemědělských strojů pro zpracování půdy, setí a sběr pícnin, ...

Široký sortiment zemědělské techniky naleznete ve firmě SYNPRO ve Velkých Bílovicích. Prodáváme traktory, malotraktory a také zemědělské stroje pro zpracování půdy, setí nebo sběr pícnin.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Videa

Video č.1 SYNPRO, s.r.o. – prodej a servis zemědělské techniky


Kontakty

SYNPRO, s.r.o.
Podivínská 1559
Velké Bílovice 691 02
GPS: 48°50′42.6″ N, 16°53′2.45″ E

48°50′42.6″ N, 16°53′2.45″ E

QR kód firmy SYNPRO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA SYNPRO, s.r.o. Prodej a servis zemědělské techniky
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.eshop-synpro.cz
Adresa

Adresa

Podivínská 1559
Velké Bílovice 691 02

obchod@synpro.cz
+420 733 376 775

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Zemědělská technika, traktory, malotraktory

Zemědělská technika, traktory, malotraktory

Sekačky a zahradní traktory

Sekačky a zahradní traktory

Vinařské stroje a technologie

Vinařské stroje a technologie

Kde nás najdete

Podivínská 1559
Velké Bílovice 691 02

GPS48°50′42.6″ N, 16°53′2.45″ E

Plánování trasy

Podivínská 1559 Velké Bílovice 69102

Prospekty

Certifikát kvality firmy