DOUBRAVA, spol. s r.o.


Zahnašovice 129, Zahnašovice 769 01
Společnost DOUBRAVA, spol. s r.o. se zabývá živočišnou výrobou, chovem a výkrmem prasat, dojného skotu, rostlinnou výrobou a výrobou obnovitelné energie.

Chováme prasata masného plemene TOPIGS. Z našeho chovu si můžete objednat prasata či selata o různých hmotnostech na dokrmení nebo porážku. Prodáváme vepře do hmotnosti 120 kg, vyšší váhu zajistíme po předchozí domluvě.

Chováme mléčný skot holštýnsko-fríského plemene. Dbáme na kvalitní výživu, každodenní veterinární péči a kontrolu kvality mléka. Mléko od našich krav dodáváme do mlékárny NET PLASY, spol. s r. o. v Bystřici pod Hostýnem.

Naše společnost hospodaří na zemědělské půdě v Zahnašovicích, Ludslavicích a 7 přilehlých katastrech Zlínského kraje. Máme trvalý zájem na odkup či pacht zemědělské půdy v dané lokalitě. Půdu využíváme výhradně pro rozvoj naší činnosti. V případě zájmu za Vás vyřídíme veškeré formality.

Naše bioplynová stanice byla uvedena do provozu v březnu 2010, jedná se o rakouskou technologii Enserv. Bioplynová stanice vyrábí elektrickou energii o výkonu 888 KW/hod. Odpadové teplo využíváme pro vytápění vepřínů a areálu naší farmy.

Pěstujeme krmné plodiny (silážní kukuřice, vojtěška, tráva), které jsou využity pro živočišnou výrobu. Dále pěstujeme tržní plodiny (pšenice, ječmen, kukuřice, cukrová řepa, brambory), které nabízíme k velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji.

Naleznete nás na adrese Zahnašovice 129, okres Kroměříž.

Produkty
  • pěstování plodin, rostlinná výroba, zemědělské komodity, potravinářská pšenice, ječmen sladovnický, krmné proso
  • pěstování rostlin poskytujících elastomery, rostliny produkující třísloviny, rostliny s přírodním barvivem
  • kořenové a plodové rostliny, listová a lusková zelenina, cibuloviny a košťáloviny, druhy koření, zemědělské produkty
  • farmy a biofarmy, chov zvířat, ovce a kozy, krávy, prasata, drůbež, péče o hospodářská zvířata, vyšlechtěné dojné krávy, chovné stanice pro prasata
  • krmiva pro psy a kočky, krmiva pro hlodavce, granule a krmné směsi, krmiva pro ryby, doplňky stravy, chovatelské potřeby

Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb.

Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Právní kancelář Karlovy Vary, generální právní služby, občanské, obchodní, správní, pracovní a rodinné právo.

Právní kancelář Karlovy Vary, generální právní služby, občanské, obchodní, správní, pracovní a rodinné právo

Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Canis Prosper s.r.o.

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis Prosper s.r.o.

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a dodáváme krmiva a chovatelské potřeby do více než 600 prodejen.


Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Naděžda Feithová

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.


Firemní články
Živočišná a rostlinná výroba bioplynová stanice Zahnašovice, pěstování krmných plodin

Živočišná a rostlinná výroba bioplynová stanice Zahnašovice, pěstování krmných plodin

Zemědělská společnosti zaměřená na rostlinou, živočišnou výrobu a výrobu obnovitelné energie, chov prasat, selat, krav a jalovic.