Vinařství V & M Zborovský, v.o.s.

CZKVinařství Velké Pavlovice - vinné sklepy Jižné Morava

Vinařství V & M Zborovský, v.o.s. Velké Pavlovice se zabývá výrobou a prodejem vín a burčáku. Pořádáme také degustace vín vlastní produkce ve vinném sklepě na Jižní Moravě. Naše vína lze zakoupit prostřednictvím e-shopu. Provozujeme originální vinnou kavárnu přímo v budově vinařství.

Naše rodinné produkuje bílá, červená, svatomartinská a speciální vína či rosé vína a klarety. Zakoupíte u nás vína jakostní, odrůdová i přívlastková. Vína jsou vyrobena z našich vlastních hroznů, které pěstujeme ve venicích v oblasti Velkých Pavlovic a Bořetic. Vyrábíme také tradiční moravský burčák, který prodáváme od srpna do listopadu.

Lahvová vína z našeho vinařství můžete zakoupit prostřednictvím e-shopu. Zakoupená vína zasíláme nejen do České republiky, ale i na Slovensko. Sudová a lahvová Vína koupíte také ve firemní vinotéce. Zajišťujeme také prodej vín pro firmy. Tato vína jsou označena logem firmy na lahvi, etiketě nebo obalu a skvěle poslouží jako reklamní předmět pro obchodní partnery nebo dárek pro zaměstnance a zákazníky.

Pořádáme degustace vína v našem vinném sklepě, který se nachází přímo v centru Velkých Pavlovic. Celým procesem degustace Vás bude provázet rodilý vinař. Poskytujeme degustace formou degustačních balíčků, občerstvením i teplou kuchyní. Kapacita sklípku je osob. Ve vinném sklepě je možno pořádat firemní akce, školení nebo různé druhy oslav.

Základní degustace trvá zhruba 45 minut a zahrnuje degustaci 5 vzorků vín. Dalším typem je základní menu se studenou mísou, kdy ochutnáte 7 vzorků vína a zároveň si pochutnáte na studených obložených sýrových a uzeninových mísách. Další degustační balíček zahrnuje také ochutnávku 7 vzorků vína a studené mísy, ale navíc i teplé jídlo - možnost objednat i verzi se dvěma teplými chody. Poslední degustační balíček obsahuje ochutnávku 8 vzorků vína a teplé jídlo formou švédských stolů po celou dobu akce.

Přímo v budově vinařství se nachází i originální vinná kavárna s vynikajícím sortimentem, jako je italská káva Mollinari, horké i studené čokolády nebo sypané čaje. V kavárně si můžete vychutnat rozlévaná a lahvová vína z našeho vinařství. V kavárně je k dispozici připojení k Wi-fi a pro děti je zde připraven hrací koutek.


Katalog firem:    

Cukrárny a kavárny

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  

Víno

,  
Štítky:

vinařství Velké Pavlovice, burčák, degustace vín, vinné sklepy jižní Morava, eshop, vinná kavárna