IZO spol. s r.o.


Bořetice 505, Bořetice 691 08
Telefon: +420 519 430 293

Společnost IZO spol. s r.o. se zabývá zpracováním polyuretanu, tj. tepelně izolačního materiálu. Sortiment výrobků je velmi rozsáhlý, jsou to především předizolované potrubní systémy pro teplotní rozsahy 140, 160, 180, 210, 240, 270 a 300 °C., které zahrnují vedle samotného potrubí také oblouky, odbočky, armatury, kompenzátory, pevné body a ostatní příslušenství včetně monitorovacího systému. Tento sortiment umožňuje hospodárně řešit rozvody tepla, chladu, případně i jiných médií v kompletním provedení, tzn. podzemní bezkanálové uložení, ale i povrchové rozvody. Další výrobní program tvoří desková provedení, tj. PUR desky bez povrchové úpravy, provedení s krycí vrstvou např. solodur, sololit, sádrokarton atd. Pro chladírny a mrazírny jsou to nerezové panely, dále vratové lamely apod. Výroba firmy IZO je ekologicky nezávadná, nepoškozuje životní prostředí, protože používáme PUR systémy nadouvané kysličníkem uhličitým a též proto, že realizujeme bezodpadní technologii výroby, kde všechny zbytky a "odpady" jsou drceny a v této formě dodávány stavebním firmám, kde nachází uplatnění opět jako tepelná izolace.

Naše činnost:
- výroba předizolovaného potrubí o teplotách -200 až +140 °C a -200 až +300 °C, vč. oblouků, odboček, armatur, kompenzátorů, pevných bodů a ostatního příslušenství včetně monitorovacího systému
- montáž předizolovaného potrubí a tepelných izolací z polyuretanu
- výroba zateplovacích desek z polyuretanu.

Naleznete nás na adrese Bořetice 505, okres Břeclav.

IČ: 46981284
DIČ: CZ46981284
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 30 mil. až 60 mil. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Buchta

Telefon:
+420 519 430 293
+420 519 430 283

Fax:
+420 519 430 293
+420 519 430 283

Email:
info@izo.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Zdeněk Buchta
funkce: jednatel
tel: +420 519 430 283

Marie Režná
funkce: jednatelka
tel: +420 519 430 293


GPS: 48°54′41.47″ N, 16°51′32.36″ E

QR kód firmy IZO spol. s r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.