CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@ulangru.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 519 517 619

Zavolejte nám

Kde nás najdete

U vody 123
Dolní Věstonice 691 29

Rodinný wellness hotel u Langrů

V Rodinném wellness hotelu u Langrů na Pálavě mají hosté k dispozici vinárnu, venkovní bazén, saunu i masáže. Pro pobyt ve wellness hotelu můžete využít pobytové balíčky.

Náš rodinný wellness hotel s kapacitou 45 lůžek poskytuje komfortní ubytování v pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a Wifi připojení. K dispozici máme 2 čtyřlůžkové pokoje, 14 dvoulůžkových a jeden apartmán (4+2 lůžka). V ceně pobytu jsou zahrnuty bohaté snídaně formou bufetu. Poskytujeme také prostory pro konání oslav, večírků, firemních akcí, přednášek nebo školení. Zajistíme i pohoštění a ubytování pro tyto události. Organizujeme i řízené degustace vín naší vlastní produkce, vína z Vinařství Langr je také možné si zakoupit.

Stravovat se je možné v restauraci hotelu s vinárnou ve stylu vinného sklepa. Zde si můžete pochutnat na tradiční moravské kuchyni i pokrmech moderní gastronomie. Kapacita restaurace je 55 míst a v letních měsících je tato kapacita navýšena o 30 míst díky letní zahrádce. Zajistíme teplé i studené občerstvení. V letních měsících zajišťujeme každodenní obědová menu. Bez problému připravíme bezlepkové i vegetariánské jídlo. K pokrmům podáváme i moravské vína z našeho Vinařství Langr.

Součástí hotelu je i relax-wellness centrum, které slouží jak pro hosty hotelu, tak i pro veřejnost. V letních měsících můžete využít venkovní bazén. Hosté si mohou vychutnat odpočinek v masážní zóně, kde mají na výběr z několika typů masáží - relaxační masáže (plosky nohou, zad, kompletní masáž záda a šíje) či energetické masáže nebo zábaly. Klid, odpočinek a voňavé esence finské sauny zajisté také okouzlí každého. Pro zamilované páry nebo malé skupinky osob máme k dispozici originální soukromou vířivou vanu v podobě dřevěného sudu.

Co se týče pobytových balíčků, zde je možné si vybrat z několika variant. První z balíčků - Božská relaxace ve všedních dnech - zajistí ubytování na 2, 3 nebo 5 dní s polopenzí, vstupu do wellness a masáží. Pobytový balíček pro zamilované zahrnuje ubytování pro zamilované na dvě noci s polopenzí, relax v soukromé vířivce a masáží. Máme také k dispozici balíček určený pro dámskou nebo pánskou jízdu s ubytováním na 2-3 noci s polopenzí, vstupem do wellness a masáží.
moreless
Informační zdroje

HotelyPenzionyVinařská turistikaRestauraceVinárny a vinné sklípkyRehabilitace, relaxace a masážeVínoKongresová a firemní turistika

SLOGAN: Rodinný wellness hotel s vinařstvím na Pálavě

Štítky: vinárna, penzion Pálava, Dolní Věstonice ubytování, venkovní bazén, pobytové balíčky

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Wellness centrum s masážemi v Dolních Věstonicích- pobytové balíčky v hotelu

Wellness centrum s masážemi v Dolních Věstonicích- pobytové balíčky v ...

Relax a odpočinek si vychutnáte v Rodinném wellness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích. Poskytujeme výhodné pobytové balíčky se vstupem do našeho wellness centra s masážemi.

Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská kuchyně i moderní gastronomie

Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská ...

Tradiční moravské pokrmy i kulinářské výtvory moderní gastronomie se sklenkou moravského vína si můžete vychutnat ve stylové moravské restauraci a vinárně U Langrů v Dolních Věstonicích.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Pobytové balíčky na Pálavě: ochutnávka vína, wellness a krásná příroda

Pobytové balíčky na Pálavě: ochutnávka vína, wellness a krásná příroda

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci na Jižní Moravě, navštivte Rodinný wellness hotel u Langrů v Dolních Věstonicích. Tento rodinný ...

Ideální místo pro pořádání firemních akcí na Pálavě

Ideální místo pro pořádání firemních akcí na Pálavě

Hledáte originální a příjemné místo pro uspořádání firemní akce, teambuildingu nebo školení? Chcete spojit práci s relaxací, zábavou a poznáváním ...

Kontakty

Rodinný wellness hotel u Langrů
U vody 123
Dolní Věstonice 691 29
GPS: 48°53′15.16″ N, 16°38′42.87″ E

48°53′15.16″ N, 16°38′42.87″ E

QR kód firmy Rodinný wellness hotel u Langrů

Vinařství Langr
Sklepní 156
Dolní Věstonice 691 29
GPS: 48°53′15.94″ N, 16°39′5.18″ E

48°53′15.94″ N, 16°39′5.18″ E

QR kód firmy Vinařství Langr
WEBOVÁ STRÁNKA Rodinný wellness hotel u Langrů
Adresa

Adresa

U vody 123
Dolní Věstonice 691 29

info@ulangru.cz
+420 519 517 619

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pobytové balíčky Dolní Věstonice

Pobytové balíčky Dolní Věstonice

Ubytování a restaurace

Ubytování a restaurace

Wellness

Wellness

Kde nás najdete

U vody 123
Dolní Věstonice 691 29

GPS48°53′15.16″ N, 16°38′42.87″ E

Plánování trasy

U vody 123 Dolní Věstonice 69129

Prospekty

Certifikát kvality firmy