Vinárna a penzion U Langrů

CZKWellness rodinný hotel Pálava, Dolní Věstonice

Vinárna a penzion U Langrů v Dolních Věstonicích poskytuje ubytování ve wellness rodinném hotelu. V našem hotelu na Pálavě mají hosté k dispozici venkovní bazén, saunu a masáže. Pro pobyt ve wellness hotelu můžete využít pobytové balíčky.

Náš rodinný wellness hotel s kapacitou 45 lůžek poskytuje komfortní ubytování v pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a Wifi připojení. K dispozici máme 2 čtyřlůžkové pokoje, 14 dvoulůžkových a jeden apartmán (4+2 lůžka). V ceně pobytu jsou zahrnuty bohaté snídaně formou bufetu. Poskytujeme také prostory pro konání oslav, večírků, firemních akcí, přednášek nebo školení. Zajistíme i pohoštění a ubytování pro tyto události. Organizujeme i řízené degustace vín naší vlastní produkce, vína z Vinařství Langr je také možné si zakoupit.

Stravovat se je možné v restauraci hotelu s vinárnou ve stylu vinného sklepa. Zde si můžete pochutnat na tradiční moravské kuchyni i pokrmech moderní gastronomie. Kapacita restaurace je 55 míst a v letních měsících je tato kapacita navýšena o 30 míst díky letní zahrádce. Zajistíme teplé i studené občerstvení. V letních měsících zajišťujeme každodenní obědová menu. Bez problému připravíme bezlepkové i vegetariánské jídlo. K pokrmům podáváme i moravské vína z našeho Vinařství Langr.

Součástí hotelu je i relax-wellness centrum, které slouží jak pro hosty hotelu, tak i pro veřejnost. V letních měsících můžete využít venkovní bazén.Hosté si mohou vychutnat odpočinek v masážní zóně, kde mají na výběr z několika typů masáží - relaxační masáže (plosky nohou, zad, kompletní masáž záda a šíje) či energetické masáže nebo zábaly. Klid, odpočinek a voňavé esence finské sauny zajisté také okouzlí každého. Pro zamilované páry nebo malé skupinky osob máme k dispozici originální soukromou vířivou vanu v podobě dřevěného sudu.

Co se týče pobytových balíčků, zde je možné si vybrat z několika variant. První z balíčků - Božská relaxace ve všedních dnech - zajistí ubytování na 2, 3 nebo 5 dní s polopenzí, vstupu do wellness a masáží. Pobytový balíček pro zamilované zahrnuje ubytování pro zamilované na dvě noci s polopenzí, relax v soukromé vířivce a masáží. Máme také k dispozici balíček určený pro dámskou nebo pánskou jízdu s ubytováním na 2-3 noci s polopenzí, vstupem do wellness a masáží.


Katalog firem:    

Hotely

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Penziony

,  

Rehabilitace, relaxace a masáže

,  

Restaurace

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  

Víno

,  
Štítky:

Wellness rodinný hotel, penzion Pálava, Dolní Věstonice ubytování, venkovní bazén, pobytové balíčky