Pružinárna SUHA, spol.s r.o.


Hledáte spolehlivého dodavatele pružin a dalších kovových výrobků? Chcete mít jistotu kvality, rychlosti a férové ceny? Pak je pro vás správnou volbou firma Pružinárna SUHA, spol.s r.o.

Pružinárna SUHA je firma se sídlem v Javorníku, která se zabývá výrobou a prodejem pružin a dalších kovových výrobků již od svého založení. Nabízíme široký sortiment pružin různých typů, tvarů a rozměrů, které jsou vhodné pro různé obory a aplikace. Vyrábíme také speciální pružiny na zakázku podle požadavků zákazníků.

Výrobní program zahrnuje:
- pružiny tlačné, tažné, zkrutné, dvouzkrutné, tvarové od průměru drátu 0, 2-13 mm z materiálu dle DIN 17 223, DIN 17 224-nerez, kalené pružiny z materiálu 14 260.

Provádíme jak kusovou, tak i sériovou výrobu a odborný návrh pružin.

Naše firma disponuje moderním strojovým parkem a kvalifikovaným personálem, který zaručuje vysokou přesnost a kvalitu našich výrobků. Dodržujeme přísné normy a certifikáty, které jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků. Dodáváme naše výrobky po celé České republice i do zahraničí.

Pokud hledáte profesionálního a spolehlivého partnera, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, vypracujeme cenovou nabídku a zajistíme rychlé a kvalitní dodání.

Pružinárna SUHA je vaše jistota v oblasti pružin a kovových výrobků.

Informační zdroje:

Kovové polotovary

,

Štítky:

výroba pružiny tlačné, tažné, zkrutné, dvouzkrutné

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví
Výrobou pružin různých typů a velikostí, podle požadavků zákazníků z různých oborů průmyslu se zabývá společnost Pružinárna SUHA, spol.s r.o. Kusová i sériová výroba pružin.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pružinárna SUHA, spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pružinárna SUHA, spol.s r.o.
pruzinarna-suha.cz
Adresa

Adresa

č.p.193
Javorník 696 74

pruzinarna.suha@tiscali.cz
+420 518 329 500


Najdete nás také zde:

ARES
captcha