Tomáš Čechovský-Tokama
oddlužení obč. dle insolvenčniho zakona


Slavíkova 14, Hodonín 695 01

Oddlužení podle insolvenčního zákona je jediná a především zákonná možnost jak skoncovat se stávajícími dluhy a zaplatit pouze 30% svých závazků.
Výhody oddlužení dle insolventního zákona:
- zastaví se probíhající řízení věřitelů o
uplatnění závazků
- zastaví se exekuce(podle par.109 ins.zák.)
- můžete nadále nakládat se svým majetkem
- budou Vám prominuty závazky nepřihlášených
věřitelů do oddlužení.
Zajišťujeme:
- přípravu dokumentů
- podání k soudu
- poradenství a podporu v celém průběhu procesu u
soudu
- právní zastoupení

IČ: 11519711
DIČ: CZ5402021636
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Čechovský

Poradíme Vám zdarma s oddlužením- Hodonín a okolí

Poradíme Vám zdarma s oddlužením- Hodonín a okolí

Vážení občané, finanční situace rodin je měsíc od měsíce horší. Statitisticky až 75% všechrodin při nenadálé platbě má problém, kterrý řeší krátkodobými půjčkami u kreditních společností a nezřídka kdy docházá k vytloukání půjčky novou půjčkou. Rodina nežije , je v neustálém stresu.............. To vše řeší jedinná instituce , kterou je insolvenční zákon. My Vám zdarma zjistíme, zda splňujete požadavky zákona a pomůžeme Vám , pokud budete mít zájem Vás do insolvence přivést. Insolvenční zákon , při splnění podmínek zákona Vám může odpustit až 70% Vašich dluhů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Další produkty a služby
  • finanční služby, komerční banky, družstevní záložny, pojišťovny a penzijní společnosti, finance a investice, zhodnocení peněz
  • dražby movitých věcí, dražby nemovitostí, exekuce nemovitostí, exekuce movitého majetku, konkurzní řízení


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků
SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.