CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

akompas@akompas.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 732 744 679

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Štefánikova 51 (vchod Šumavská)
Brno 602 00

AKompas s.r.o.
půjčka úvěr bez zástavy i z. v registru

AKompas Brno jsou bezhotovostní rychlá nebankovní půjčka úvěr bez zástavy i se záznamem v registru a i 5 let po insolvenci pro zaměstnance, důchodce, podnikatele – OSVČ - živnostníky, s.r.o.
Půjčky Brno - úvěry i se záznamem v registru, bez ručitele, bez zástavy. Půjčku vyřídíte on-line nebo osobně po tel. domluvě v naší kanceláři po-pá: 8:00- 21:00.

Neplaťte žádné poplatky a ani za volání!
Máme pro Vás bezhotovostní rychlou nebankovní půjčku.
Úvěry jsou zcela bez skrytých poplatků i pro klienty se záznamem v registru.
Dále máte možnost využít půjčku a úvěr převodem na účet i 5 let po insolvenci - po skončení insolvence, tj. půjčky a úvěry pro klienty s řádně ukončenou insolvencí.

Poskytované půjčky a úvěry na účet jsou bez zástavy i bez ručitele. Jsou určené pro zaměstnance, důchodce i podnikatele, kterým říkáme levná půjčka - úvěr.

Určitě rádi využijí OSVČ - živnostníky, s.r.o., a.s. Půjčka až 300 000 Kč až na 5 let bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela.

Tento typ půjčky - zaměstnanecká, seniorská, podnikatelská živnostenská půjčka a úvěr je vyplacen do 24 hodin převodem na účet.

Nesetkáte se s žádnými skrytými poplatky!
Všechny bližší informace o úvěru a půjčce se dozvíte ihned při volání s úvěrovým poradcem nebo návštěvě ve firmě AKompas s.r.o. Také můžete využít službu firmy a neplatit za volání. Stačí zaslat Váš telefon emailem nebo SMS a my Vám ihned zavoláme.

Další služby a podmínky k půjčce:
-u většiny našich zaměstnaneckých nebo seniorských úvěrů nabízíme možnost pojištění pro případ neschopnosti splácet z důvodu pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo úrazu.
-podmínkou pro půjčku je trvalý pobyt v České republice.

V otevírací době pondělí- pátek: 12:00- 17:00 jsme také PPL ParcelShop- PPL Parcel Shop, DHL SERVICEPOINT, UPS Access Point a WeDo Uloženka - pobočka dopravních společností pro příjem a výdej balíků - vyzvedávání zásilek, posílání balíků a služba PPL Return service. Na naší pobočce je možný výdej a příjem balíků i větších rozměrů.
Jsme také pobočkou Western Union pro nebankovní převody peněz do celého světa do 5 minut - do některých zemí i v amerických dolarech (USD).
Určitě oceníte naše nebankovní mezinárodní i vnitrostátní okamžité (do 5 minut) převody peněz prostřednictvím WESTERN UNION pondělí - pátek: 12:00- 17:00 do téměř všech států formou hotovostních vkladů a výběrů.
Z AKompas s.r.o. Brno můžete odesílat koruny Kč nebo do některých zemích i americké dolary USD. Příjemci v cílové zemi je vyplácena měna dle výběru odesilatele.
Western Union pro konkrétní stát: obvykle místní měna, americké dolary nebo eura. K této službě příjemce ani odesilatel nepotřebuje bankovní účet. Velmi výhodné je, pokud jsou peníze vypláceny v dolarech odesílat také dolary, nebudete mít další výdaje za směnu v aktuálním kurzu platném u Western Union a za nižší poplatek. Doporučujeme ověřit si telefonicky předem, zda do Vámi vybraného státu je možné dolary odeslat. K odeslání hotovosti je potřeba platný doklad totožnosti - OP, pas, řidičský průkaz a také znát jméno příjemce, stát kde se právě nachází. Příjemce k vyzvednutí hotovosti potřebuje platný průkaz totožnosti (ne vždy) a znát jméno odesílatele, zemi odeslání, číslo převodu a částku k výplatě.

moreless
Katalog firem

Předprodej jízdenekPronájem bytových a nebytových prostorVýpočetní a kancelářská technikaFinanční společnostiHypotéky, úvěry a leasing

SLOGAN: AKompas Brno, půjčka, úvěr, Western Union, parcelshop

Obchodní značky: AKompas

Štítky: nebankovní půjčka, půjčky Brno, úvěry bez registru, bez ručitele, bez zástavy, bez poplatků

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Půjčky a úvěry i pro podnikatele, OSVČ živnostníky bez poplatků a registru

Půjčky a úvěry i pro podnikatele, OSVČ živnostníky bez poplatků a ...

Nebankovní půjčky a úvěry pro podnikatele, OSVČ živnostníky bez poplatků, registru i bez ručitele, peníze do 2 dnů pro Vás zajistí AKompas s.r.o. v Brně.

Rychlá nebankovní půjčka bez zástavy i  bez skrytých poplatků

Rychlá nebankovní půjčka bez zástavy i bez skrytých poplatků

Rychlou nebankovní půjčku, nebankovní úvěr bez zástavy i bez skrytých poplatků, bez ručitele i jakékoliv zástavy nabízí firma AKompas s.r.o. z Brna.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

AKompas s.r.o.
Štefánikova 51 (vchod Šumavská)
Brno 602 00
GPS: 49°12′45.65″ N, 16°36′4.07″ E

49°12′45.65″ N, 16°36′4.07″ E

QR kód firmy AKompas s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA AKompas s.r.o. půjčka úvěr bez zástavy i z. v registru

WEBOVÁ STRÁNKA

AKompas s.r.o.
akompas.cz

Adresa

Adresa

Štefánikova 51 (vchod Šumavská)
Brno 602 00

akompas@akompas.cz
+420 732 744 679

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Rychlá půjčka bez poplatků

Rychlá půjčka bez poplatků

Americká hypotéka a nebankovní půjčka

Americká hypotéka a nebankovní půjčka

Půjčky a úvěry pro každého

Půjčky a úvěry pro každého

Kde nás najdete

Štefánikova 51 (vchod Šumavská)
Brno 602 00

GPS49°12′45.65″ N, 16°36′4.07″ E

Plánování trasy

Štefánikova 51 (vchod Šumavská) Brno 60200

Prospekty

Certifikát kvality firmy