CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

obchod@koblihastavitelstvi.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 515 229 823

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Nádražní 218
Hrušovany nad Jevišovkou 671 67

KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.

Veškeré stavebniny a stavební materiál na jednom místě - to jsou stavebniny firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. Navštivte naší prodejnu stavebních materiálů v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde prodáváme zdící prvky Porotherm, Ytong, Heluz nebo produkty značek Baumit a Cemix.

Zakoupíte u nás kompletní sortiment stavebnin a stavebních materiálů od renomovaných výrobců za příznivé ceny. Pouze u nás najdete největší a nejširší výběr stavebnin v regionu.

Prodáváme materiál pro hrubé stavby. K dispozici máme cihelné systémy Porotherm, Ytong, Heluz, ale také drenáže a odvodnění, odpadní a komínové systémy a také betonářskou ocel.

Zakoupíte u nás také lepidla, stěrky, fasádní a podkladní nátěry a omítky - zde si můžete vybrat produkty značky Baumit, Cemix nebo Weber.

V našich stavebninách naleznete vše potřebné pro hydroizolaci a tepelnou izolaci - asfaltové pásy, hydroizolační fólie, lepidla a penetrace, minerální vatu, pěnový a extrudovaný polystyren, izolační desky a dřevovláknité izolace.

K prodeji máme i materiál pro realizaci šikmých a plochých střech. Tento sortiment zahrnuje pálené, betonové, vláknocementové a plechové krytiny, okapové systémy, kotevní techniku, separační fólie a parozábrany.

Prodáváme také konstrukční řezivo - OSB a CETRIS desky, překližky, palubky, podlahy a dřevěné plotovky. Součástí našeho sortimentu jsou i barvy, omítky, cementy, malty a další stavební chemie.

Seženete u nás i potřebný materiál pro suchou výstavbu - sádrokartonové, sádrovláknité, cementovláknité a speciální desky, minerální podhledy či světla.

V prodejně stavebnin si můžete vybrat ze široké škály obkladů a dlažeb, a to produkty značek BEST, PRESBETON, DITON, CS BETON nebo BETON BROŽ. V našich stavebninách nesmí chybět ani sortiment stavebních výplní, jako jsou okna, zárubně, dveře, střešní okna nebo dveřní pouzdra.

Zakoupit u nás můžete i nářadí a nástroje, manipulační techniku a další pracovní pomůcky.

moreless
Katalog firem

Cihly, kámen, cement, písekObklady a dlažbyPlastová okna a dveřeDřevěné podlahyStavební chemieStřešní krytinyDřevěná vrata a plotyIzolační materiálSádrokartonStavební řezivo

SLOGAN: Stavební materiály od renomovaných výrobců za příznivé ceny

Obchodní značky: Porotherm, Ytong, Heluz, Baumit, Cemix

Štítky: Stavebniny, stavební materiál Hrušovany nad Jevišovkou, Porotherm, Ytong, Heluz, Baumit, Cemix

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za ...

Stavebniny, kde najdete veškerý sortiment stavebních materiálů, i s doplňkovými službami, jako je například technické poradenství. Navštivte KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Zdící prvky, kvalitní cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz

Zdící prvky, kvalitní cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a ...

Veškeré potřebné zdící prvky pro Vaši stavbu pořídíte v prodejně stavebnin Kobliha Stavitelství v Hrušovanech nad Jevišovkou. Prodáváme kvalitní cihly a zdící systémy Porotherm, Ytong a Heluz.
Kontakty

KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.
Nádražní 218
Hrušovany nad Jevišovkou 671 67
GPS: 48°49′5.12″ N, 16°23′58.88″ E

48°49′5.12″ N, 16°23′58.88″ E

QR kód firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.
Adresa

Adresa

Nádražní 218
Hrušovany nad Jevišovkou 671 67

obchod@koblihastavitelstvi.cz
+420 515 229 823

Kontaktujte nás

captcha