Boris Vaculík
Profesionální svařovací technika

CZKProfesionální svařovací technika a materiál

Veškerou svářecí techniku a materiál pořídíte v prodejně profesionální svařovací techniky Boris Vaculík ve Znojmě. Prodáváme svářečky, autogeny, elektrické nářadí, brusivo a kukly. Možnost nákupu přes e-shop.

Co se týče svářeček, vybrat si u nás můžete z několika typů svářecích strojů a invertorů od renomovaných i méně známých výrobců, které jsou určeny nejen pro profesionální použití. Na skladě máme svářecí invertory, poloautomaty, hořáky i multifunkční stroje. Zakoupíte u nás produkty značek:
- Alfa in
- Omicron
- Kühtreiber a další.

Prodáváme také komponenty pro autogen, a to svařovací rukojeti, pojistky proti zpětnému šlehu, hadicové spojky, plynové hadice, přechodky či převlečné matice.

Pro ochranu zraku při svařování nesmí chybět ani kvalitní svařovací kukly. Prodáváme samostmívací svářecí kukly, které poskytují permanentní ochranu proti UV/IR záření a vynikají velice rychlým zatmavením po nastartování oblouku.

Jak v prodejně, tak i na našem e - shopu můžete zakoupit další různorodé elektrické nářadí, jako je stolní bruska, elektrická páječka, horkovzdušná pistole nebo trafopájka.

Náš sortiment zahrnuje i brusivo - řezné kotouče a kartáče. S těmito kotouči můžete brousit ocel i nerez rychle a efektivně. Naše brusné kotouče máme k dispozici v různých rozměrech.

Veškeré zboží můžete zakoupit osobně v naší prodejně ve Znojmě nebo prostřednictvím e-shopu.


Slogan:

Poradíme Vám se vším ohledně svařování


Katalog firem:    

Brusné materiály

,  

Nářadí

,  

Svářecí stroje

,  
Štítky:

Svařovací technika, materiál, svářečky, autogen, Znojmo, elektrické nářadí, brusivo, kukla, e-shop