BHV úklid, s.r.o.


Společnost BHV s.r.o. ze Znojma poskytuje profesionální úklidové služby. Provádíme úklid budov, firem, kanceláří, společných prostor a výrobních hal. Zajišťujeme mytí oken. Úklid provádíme v objektech v rámci Jihomoravského kraje.

Při úklidu kancelářských prostor a firem provádíme běžné úkony, jako je utírání prachu z dostupných ploch na sucho i mokro či leštění povrchu nábytku. Vysajeme a vyčistíme koberce. V restauračních zařízeních, hotelech či objektech potravinářského průmyslu provádíme i úklid za pomocí desinfekčních a odmašťovacích prostředků.

Úklid a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení zahrnuje strojové čištění podlah profesionální technikou. Za pomoci průmyslových strojů provedeme nejprve zametení a v případě potřeby vysání hrubých nečistot. Následně podlahovou plochu vyčistíme mokrou cestou, a to podlahovým mycím kotoučem. Na přání čistíme výrobní stroje nebo zařízení a případně odklízíme odpad a zajišťujeme jeho likvidaci.

Mytí oken provádíme stěrkovým způsobem - není tak znečištěno okolní prostředí. Okna umýváme pomocí saponátu a vody. Mytí oken zahrnuje i čištění rámů a vnitřního parapetu. Umýváme i okna po dokončení stavby, kdy jsou okna před samotným mytím očištěna od stavebních nečistot speciálními žilkami.

Poskytujeme i úklid společných prostor a bytových domů. Úklid zde probíhá v pravidelných intervalech. Po dohodě s vlastníky tento proces zahrnuje zametání a vytírání vnitřních společných prostor od suterénu po půdu, stírání prachu ze zábradlí či parapetů a úklid výtahové kabiny. Zajistíme i leštění vstupních dveří domu nebo mytí oken ve společných prostorách domu.

Katalog firem:

Úklidové služby

,  

Štítky:

úklidové služby Znojmo, úklid budov, firem, kanceláří, společných prostor, výrobních hal, mytí oken

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Úklid hal a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení

Úklid hal a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení
O úklid hal a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení se spolehlivě postará firma BHV s.r.o. ze Znojma, která poskytuje profesionální úklidové služby.

Běžné úklidy kancelářských prostor a firem - úklidová firma

Běžné úklidy kancelářských prostor a firem - úklidová firma
Úklid kancelářských prostor a firem zajišťuje v okolí Znojma firma BHV úklid s.r.o. Naše úklidová firma provádí pravidelný a důkladný úklid v kancelářských a firemních prostorách.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BHV úklid, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BHV úklid, s.r.o.
www.bhvuklid.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská třída 707/25
Znojmo 669 02

hana.romanovska@volny.cz
+420 515 227 049


Najdete nás také zde:

ARES
captcha