Tradiční ovocné nealkoholické nápoje ZON - vratná lahev, ekologický obal

ZON, spol. s r.o.

Tradiční ovocné nealkoholické nápoje ZON - vratná lahev, ekologický obal

ZON, spol. s r.o.
Nechte se okouzlit lahodnými příchutěmi limonád ZON v PET lahvích na cesty i v rodinném balení

Společnost ZON, spol. s r.o. z Třebíče má ve výrobě limonád již dlouholetou tradici. Kromě skleněných lahví si můžete jejich lahodné limonády vychutnat také v PET lahvích, a to v PET 0,5l, která je ideální na cesty nebo v PET 2l, která nabídne pořádnou dávku osvěžení. ZONky v PET lahvích vyrábíme v 17ti příchutích z křišťálové pramenité vody Vysočiny, slazené přírodním cukrem.

Společnost ZON, spol. s r.o. z Třebíče vyrábí limonády Zon v PET 2l balení

Lahodné limonády ZON v PET lahvích, osvěžení na doma i na cesty

Kromě tradičních skleněných lahví, vyrábíme naše nealkoholické nápoje ZON také v plastových PET lahvích. S sebou na cesty, na výlet, do školy nebo do práce si můžete vzít praktické balení 0,5 l. Domů se zase bude hodit pořádné rodinné balení PET 2l. Naše limonády Vám tak poskytnou šťavnaté osvěžení doma i na cestách.

Šťavnaté limonády ZON v PET lahvích


17 lahodných příchutí limonád v cestovním balení vždy po ruce do školy, do práce i na výlet

Cestovní balení PET 0,5l Vám nabízíme rovnou v 17ti lahodných příchutích: Malina sChOOL, Jahoda sChOOL, Multivitamín oranž sChOOL, Oranž, Malina, Cimo, Citrón, Laguna, Limetka, Cola, Energy Drink, Tonic, Med, Multivitamín Oranž, Zázvor s medem, Meruňka a Višňová kola. Vychutnat si také můžete čistou perlivou, jemně perlivou i neperlivou vodu z heraltických pramenů, která má nízký obsah minerálních látek a její konzumace tak není množstvím omezená.

Balení PET 0,5l ideální na cesty


Rodinné balení limonád ZON v PET 2l Vám nabídne osvěžení ve velkém

Chcete si vychutnat limonády ZON ve velkém množství? Pak je tu pro Vás rodinné balení PET 2 litry, ve kterém vyrábíme rovnou 10 lahodných příchutí. Osvěžující jablečno-citrónovou chuť Vám nabídne příchuť Cimo. Ochutnejte také nestárnoucí malinovou klasiku. Samotná i do osvěžujících míchaných nápojů je výborná příchuť Tonic. Příchuť Multivitamín černý rybíz Vás zase okouzlí svou skladkokyselou chutí. Ovocné osvěžení Vám nabídnou příchutě Multivitamín oranž, Plus orange a Multivitamín. Milovníci kyselejších chutí si oblíbí příchuť Plus citrón. Nesmíme zapomenout také na klasickou a oblíbenou příchuť kola, kterou si rádi vychutnávají děti i dospělí.

Velká dávka svěžesti a šťavnaté chuti v PET 2l baleníNealkoholické nápoje ve skle

Nealkoholické nápoje ve skle

Nealkoholické nápoje a limonády ZON s dlouholetou tradicí ve vratných skleněných lahvích

Nealkoholické nápoje v PET lahvích

Nealkoholické nápoje v PET lahvích

Nechte se okouzlit lahodnými příchutěmi limonád ZON v PET lahvích na cesty i v rodinném balení

Sirupy ZON

Sirupy ZON

Řada sirupů ZON pro domácí i gastro použití, lahodná chuť podle tradiční receptury