Zemní práce Klee


Wolkerova 248/10, Třebíč - Nové Dvory 674 01
Firma Bohuslav Klee z Třebíče nabízí kompletní zemní práce strojem Caterpillar Cat 438C rypadlo-nakladač. Spolupráci v oblasti výkopových prací nabízíme stavebním firmám i soukromým osobám. Zemní práce provádíme v lokalitě okresu Třebíč.

Strojem Caterpillar Cat 438C provedeme hloubení stavebních jam, přípojek, kanalizace či topných kanálů. Mohu zarovnat terén, naložit zeminu, nebo jiný sypký materiál či vyhloubit základy.

Zemní práce Třebíč:
- hloubení základů
- hloubení stavebních jam
- hloubení přípojek, kanalizace či topných kanálů
- zarovnání terénu

Provozovnu naleznete na adrese Wolkerova 248/10, Třebíč.

Produkty
  • kopání vodovodů, kopání kanalizací, výstavba inženýrských sítí, výstavba pozemních komunikací, stavba chodníků, terénní úpravy

Čalounické služby Kladno, čalounictví interiérů vozidel, starožitného nábytku, obytných přívěsů.

Čalounické služby Kladno, čalounictví interiérů vozidel, starožitného nábytku, obytných přívěsů

Interiérové a venkovní osvětlení Přerov – široký výběr kvalitních výrobků včetně příslušenství.

Interiérové a venkovní osvětlení Přerov – široký výběr kvalitních výrobků včetně příslušenství

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Zempra MB s. r. o.

Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Miroslav Slabihoudek

Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která by vám zajistila zemní a výkopové práce, nakládku a vykládku sypkých materiálů, řezání asfaltu, svoz odpadu, prodej písku, štěrku či zeminy nebo jiné obdobné druhy prací? V tom případě se můžete obrátit na firmu, která provádí veškeré zemní práce a to pod názvem Miroslav Slabihoudek.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Firemní články
Zemní práce Klee Třebíč, výkopové práce, úpravy, hloubení stavebních jam, přípojek, kanalizace

Zemní práce Klee Třebíč, výkopové práce, úpravy, hloubení stavebních jam, přípojek, kanalizace

Provádíme hloubení stavebních jam, přípojek, kanalizace či topných kanálů, zarovnání terénu, hloubení základů, naložení zeminy nebo jiného sypkého materiálu.