MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o.


MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o. je firma se sídlem v Pelhřimově, která se zabývá prodejem a montáží obkladů, dlažby, stavební chemie a příslušenství. Nabízí široký výběr produktů od špičkových světových výrobců, stejně tak jako kompletní program českých výrobců. Můžete si vybrat z různých stylů, barev, materiálů a cenových kategorií. Na webových stránkách firmy najdete katalogy, ceníky, akční nabídky a kontakty na prodejny a sklad.

MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o. se také věnuje stavební činnosti v rámci rekonstrukcí, zateplení, výkopů a lešení. Mezi její služby patří:

- rekonstrukce koupelen (bytových jader) - firma vám zajistí kompletní rekonstrukci vaší koupelny od demontáže starého vybavení, přes instalaci nového obkladu, dlažby, sanitární keramiky, vany, sprchového koutu, vodovodních a kanalizačních rozvodů, až po finální úklid. Firma také nabízí možnost využití dotací z programu Nová zelená úsporám.
- stavba a pronájem lešení - firma disponuje vlastním lešením, které je vhodné pro různé typy staveb a fasád. Lešení je certifikované, bezpečné a splňuje všechny normy. Firma vám zajistí dopravu, montáž, demontáž a servis lešení. Můžete si lešení pronajmout na dobu potřebnou pro vaši stavbu nebo rekonstrukci.
- zemní a výkopové práce - firma provádí zemní a výkopové práce pro stavbu domů, základů, kanalizací, studní, septiků, jímek, bazénů, rybníků, zahradních cest a dalších. Firma disponuje vlastní technikou, jako jsou bagry, nakladače, rypadla, valníky, návěsy a kontejnery. Firma vám zajistí také odvoz a likvidaci vykopané zeminy.
- zateplení a fasády budov - firma provádí zateplení a fasády budov pomocí různých materiálů, jako jsou polystyren, minerální vata, kamenná vlna, dřevovláknité desky, omítky, barvy a další. Firma vám poradí s výběrem vhodného materiálu, provede měření, výpočet, návrh, realizaci a záruční servis. Firma také nabízí možnost využití dotací z programu Nová zelená úsporám.
- rekonstrukce podkroví (sádrokartony) - firma vám pomůže využít prostor vašeho podkroví pro bydlení nebo úložiště. Firma vám zajistí kompletní rekonstrukci podkroví od demontáže starého vybavení, přes instalaci nového sádrokartonového systému, izolace, elektroinstalace, osvětlení, topení, podlahy, dveří, oken, až po finální úklid. Firma také nabízí možnost využití dotací z programu Nová zelená úsporám.
- při provádění jakékoliv stavební činnosti zajišťujeme také veškeré doprovodné práce (voda, topení, elektrika) - firma spolupracuje s kvalifikovanými dodavateli, kteří vám zajistí veškeré doprovodné práce související s vaší stavbou nebo rekonstrukcí. Firma vám zajistí také potřebná povolení, revize, atesty a certifikáty.

MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o. je firma s dlouholetou tradicí, zkušenostmi a spokojenými zákazníky.

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné řešení pro vaši stavbu nebo rekonstrukci, neváhejte se obrátit na firmu MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o.

Štítky:

obklady, dlažby, stavební chemie, rekonstrukce koupelen, zateplení, fasády, lešení

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej kvalitních obkladů, dlažeb a stavební chemie v Pelhřimově

Prodej kvalitních obkladů, dlažeb a stavební chemie v Pelhřimově
Navštivte prodejnu MÁŠKA v Pelhřimově a vyberte si z kvalitního sortimentu obkladů, dlažeb, stavební chemie a příslušenství. Prodáváme produkty špičkových světových i českých výrobců.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o.
maska-pe.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 290
Pelhřimov 393 01

rm.pe@raz-dva.cz
+420 565 324 590


Najdete nás také zde:

ARES
captcha