KV projektstav, spol. s r.o.


Na Kopcích 385, Třebíč - Nové Město 674 01
Projekční společnost KV projektstav, spol. s r.o. se zaměřuje na komplexní zpracování projektové dokumentace od počáteční studie, až po konečné zajištění projektu pro všechny druhy občanské, bytové i průmyslové výstavby. Sídlíme v Třebíči na ulici Na Kopcích.

Provádíme tyto služby:
- stavební projekce
- projektování staveb, domů
- studie staveb
- dokumentace pro územní řízení
- dokumentace pro stavební povolení
- dokumentace pro výběrové řízení
- dokumentace pro provedení stavby
- regionální poradenské středisko pro opravy, modernizace a rekonstrukce panelových domů
- program ZELENÁ ÚSPORÁM
- průkazy energetické náročnosti budov (PENB)
- energetické průkazy
- energetické audit
- audity projektů
- statika a dynamika staveb, statické posudky
- rozpočtování
- výpočty, návrhy osvětlení
- návrhy protiradonových opatření
- finanční analýza stavby
- organizační zajištění projektu
- technický, stavební dozor
- inženýrská činnost
- poradenství.

Naše společnost má v oboru bohaté zkušenosti, pro bližší informace o naší činnosti navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo.

Další produkty a služby
  • certifikace projektového řízení, školení projektových manažerů, kurzy PRINCE2, kurzy PMI
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor
  • služby stavebního dozoru, kontrola provádění stavebních prací, kontrola projektové dokumentace, technický dozor investora, autorský dozor, superinspekce autorizovaným stavebním inspektorem

Milan Skopal - stavebnictví

Související články
Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.


Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.


Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

M-Stavby, s.r.o.

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.


Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

DISprojekt, s.r.o.

Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


Další produkty a služby
Projektování, projekce staveb, projektová dokumentace Třebíč

Projektování, projekce staveb, projektová dokumentace Třebíč

Hledáte projektanty nebo potřebujete vytvořit projektovou dokumentaci? Vyzkoušejte služby naší firmy. Zpracujeme projektovou dokumentaci, poskytujeme také poradenství v oblasti stavebnictví. Poskytujeme projekční práce, energetické poradenství, stavební a autorský dozor, energetické audity, znalecké posudky v oboru stavebnictví, finanční analýzu stavby, energetický průkaz a další. Neváhejte a využijte našich služeb. Více informací najdete na webových stránkách.


Průkaz energetické náročnosti, projektování staveb Třebíč

Průkaz energetické náročnosti, projektování staveb Třebíč

Sháníte projektanty, projektování staveb v Třebíči a okolí? Neváhejte a využijte služeb naší společnosti. Našim hlavním cílem je komplexní zpracování projektové dokumentace všech druhů občanské, bytové a průmyslové výstavby. Vlastníme certifikát managementu jakosti ISO 9001:2001. Po dobu fungování naší firmy jsme zajistili projekty na stavby za více jak 2 miliardy Kč. Jsme členy Svazu podnikatelů ve stavebnictví a Hospodářské komory České republiky. Využijte našich služeb jako je - projektování, energetické poradenství, stavební a autorský dozor, činnost autorizovaného inspektora, audit projektů, průkazy energetické náročnosti staveb – PENB, inženýrská činnost a další. Můžete nás navštívit u nás ve firmě na adrese Na Kopcích 385, Třebíč. Více informací na webových stránkách.


Autorizovaný inspektor, projekce Třebíč

Autorizovaný inspektor, projekce Třebíč

Sháníte autorizovaného inspektora, popřípadě projekční kancelář v Třebíči? Neváhejte a obraťte se na nás. V činnostech, které jsou specializované jsme ve spolupráci s osvědčenými firmami a fyzickými osobami, které díky našemu profesionálnímu přístupu k nám získaly důvěru. Naše společnost komplexně zpracovává projektovou dokumentaci všech druhů občanské, bytové i průmyslové výstavby. Po dobu naší působnosti jsme zajistili projekty na stavby za více jak 2 miliardy Kč. Jsme vlastníky certifikátu ISO 9001:2001. Využijte našich služeb a nebudete litovat. Zajistíme vše co se týká projektování, energetického poradenství, stavebního dozoru, autorského dozoru, energetické audity, inženýrskou činnost a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Projekce, projektování staveb, projektová dokumentace Třebíč

Projekce, projektování staveb, projektová dokumentace Třebíč

Potřebujete vypracovat projektovou dokumentaci? My se Vám o vše rádi postaráme. Naše projekční kancelář se zabývá službami tykající se projekce, projektování staveb a energetických úspor. Činnost provádíme v rámci celé ČR. Vlastníme certifikát managementu jakosti ISO 9001:2001. Hlavní náplní společnosti je komplexní zpracování projektové dokumentace občanské, bytové i průmyslové výstavby. Námi poskytované služby jsou - projekční činnost, inženýrská činnost, technické a stavební dozory, činnost autorizovaného inspektora, energetický audit, finanční analýza stavby, zateplování a opravy panelových domů, průkazy energetické náročnosti budov, poradenství a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Projektování staveb, projekce Třebíč

Projektování staveb, projekce Třebíč

Potřebujete vytvořit projekt bytové či průmyslové stavby? Obraťte se na nás. Zabýváme se projektováním staveb a energetických úspor v celé ČR. Můžete u nás využít těchto služeb - projekční činnost, projektování bytových, občanských i průmyslových staveb, poskytujeme inženýrskou činnost, průkazy energetické náročnosti budov, nabízíme poradenství v oblasti energetických úspor, činnost autorizovaného inspektora, technické a stavební dozory. Dále poskytujeme provádění staveb, lesnické a sadařské práce, komplexní regeneraci panelových domů. Studie a projekty, které zpracujeme, doplňujeme podle požadavků investorů vizualizacemi i s jejich přenesení do fotografií. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, emailem, nebo nás můžete navštívit u nás v kanceláři v Třebíči. Více informací na webových stránkách.


Poradenství v oblasti stavebnictví, projektů Třebíč

Poradenství v oblasti stavebnictví, projektů Třebíč

Téměř 24 let Vám naše třebíčská společnost KV projektstav, spol. s r.o. nabízí poradenství v oblasti stavebnictví a projekce. Cílem naší projekční kanceláře je komplexní poradenství v oblasti stavebnictví a zpracování projektové dokumentace všech druhů občanské, bytové a průmyslové výstavby. Nabízíme Vám možnost konzultací a jednání na jednom místě za účasti všech potřebných profesí při zajišťování projektu. Nabízíme služby: -studie stavby -dokumentace pro územní řízení, pro stavební povolení, pro výběrová řízení a pro provedení stavby -poradenství -opravy panelových domů - poradenské středisko -zateplování panelových domů -audity projektů -finanční analýzy staveb -organizační zajištění projektu a inženýrská činnost -technické a stavební dozory -energetický audit a energetický průkaz -provádění staveb a další. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kanceláře v Třebíči Na Kopcích. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.


Program Zelená úsporám Třebíč

Program Zelená úsporám Třebíč

Energetické hodnocení budov a Zelená úsporám od roku 2013 a v letech následujících. Za uplynulé roky existence programu Zelená úsporám jsme našim klientům "rozdali" finanční podporu v hodnotě téměř 300 mil. Kč. I pro následující roky se připravuje pokračování programu Zelená úsporám. Pro tento program zpracováváme projekty a všechny další potřebné přílohy. Nový program je koncipován pro veřejné budovy, bytové domy, rodinné domky a zdroje tepla. Naše služby jsou kompletní včetně podání žádosti na fond a provedení případných korektur. Využijte našich služeb! Od roku 2013 vznikla nová situace v oblasti energetického hodnocení budov. Novela příslušného zákona a prováděcí vyhlášky rozšířily potřebu vypracovávat průkazy energetické náročnosti pro nové stavby, rekonstrukce domů, prodeje domů a pronájmy domů. My Vám tyto služby poskytneme. Pro více informací o programu Zelená úsporám neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši projekční kancelář KV projektstav, spol. s r.o. v Třebíči Na Kopcích.


Projekce Třebíč, projektování staveb, energetická úspora

Projekce Třebíč, projektování staveb, energetická úspora

Již více než 23 let Vám naše třebíčská společnost KV projektstav, spol. s r.o. nabízí své služby v oblasti projektování staveb a energetických úspor v rámci celé ČR. Provádíme: -projekční činnost -projektování bytových, občanských i průmyslových staveb -inženýrská činnost -průkazy energetické náročnosti budov -poradenství v oblasti energetických úspor -činnost autorizovaného inspektora -technické a stavební dozory -provádění staveb -lesnické a sadařské práce -komplexní regenerace panelových domů. Zpracovávané studie a projekty doplníme na základě individuálních požadavků investorů vizualizacemi a to včetně jejich přenesení do fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši projekční kancelář v Třebíči v ulici Na Kopcích. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Průkaz energetické náročnosti, autorizovaný inspektor Třebíč

Průkaz energetické náročnosti, autorizovaný inspektor Třebíč

Průkaz energetické náročnosti, autorizovaný inspektor. Projekční kancelář KV projektstav, spol. s r.o. Třebíč byla založena v roce 1991, od února 2005 je sídlo naší společnosti ve vlastním objektu na adrese Na Kopcích 385, Třebíč. Všechny rozhodující profese jsou zajištěny autorizovanými architekty, inženýry a techniky. Ve specializovaných činnostech spolupracujeme s osvědčenými firmami a fyzickými osobami, které získaly naši důvěru díky svému profesionálnímu přístupu. Cílem naší společnosti je komplexní zpracování projektové dokumentace všech druhů občanské, bytové a průmyslové výstavby. Jsme členy Svazu podnikatelů ve stavebnictví a Hospodářské komory České republiky, ve kterých aktivně pracujeme. Během naší existence jsme zajišťovali projekty na stavby za více než 2 miliardy Kč. Jsme držiteli certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2001. Práce: -projektování -energetické poradenství -stavební a autorský dozor -průkazy energetické náročnosti budov - PENB -energetické audity -činnost autorizovaného inspektora -bytové, občanské a průmyslové stavby -inženýrská činnost -audit projektů a mnoho dalších. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo přímo navštivte naši kancelář v Třebíči. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni! Reference a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Projektová dokumentace, projektování staveb, projekce Vysočina

Projektová dokumentace, projektování staveb, projekce Vysočina

Již od roku 1991 Vám naše projekční kancelář KV projektstav, spol. s r.o. nabízí služby v oblasti projektování staveb a energetických úspor v rámci celé ČR. Jsme držiteli certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2001. Cílem naší společnosti je komplexní zpracování projektové dokumentace všech druhů občanské, bytové a průmyslové výstavby. Nabízíme tím investorovi možnost konzultací a jednání na jednom místě za účasti všech potřebných profesí při zajišťování akce. Nabízené služby: -projekční činnost, projektování bytových, občanských i průmyslových staveb -inženýrská činnost -průkazy energetické náročnosti budov -činnost autorizovaného inspektora -energetické poradenství -komplexní regenerace panelových domů(panelové domy, dům). Zpracovávané studie a projekty doplňujeme na základě individuálních požadavků investorů vizualizacemi včetně jejich přenesení do fotografií. Tím získáváte reálnou představu o architektonickém a výtvarném řešení Vašeho záměru. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Třebíči na ulici Na Kopcích. Působnost naší společnosti je Třebíč a celý kraj Vysočina.


Projektování staveb, projekce Třebíč, Vysočina

Projektování staveb, projekce Třebíč, Vysočina

Společnost KV projektstav, spol. s r.o. se sídlem v Třebíči nabízí služby v oblasti projektování staveb a energetických úspor v rámci celé ČR : -projekční činnost -projektování -projektování bytových, občanských i průmyslových staveb -inženýrská činnost -průkazy energetické náročnosti budov -činnost autorizovaného inspektora -energetické poradenství -komplexní regenerace panelových domů(panelové domy, dům) Zpracovávané studie a projekty doplňujeme na základě individuálních požadavků investorů vizualizacemi včetně jejich přenesení do fotografií. Více informací o projekcích a projektování staveb na webových stránkách.


Zelená úsporám Třebíč

Zelená úsporám Třebíč

Zelená úsprorám Třebíč. Energetické hodnocení budov a Zelená úsporám II v roce 2013 a letech následujících. Za uplynulé roky existence programu Zelená úsporám jsme našim klientům „rozdali“ finanční podporu v hodnotě takřka 300 mil. Kč. Pro příští roky se připravuje pokračování programu Zelená úsporám II. Pro tento program budeme zpracovávat projekty a všechny další potřebné přílohy. Nový program bude koncipován pro veřejné budovy, bytové domy, rodinné domky a zdroje tepla. Naše služby jsou kompletní včetně podání žádosti na fond a provedení případných korektur. Využijte našich služeb. Od roku 2013 vzniká nová situace v oblasti energetického hodnocení budov. Novela příslušného zákona a prováděcí vyhlášky rozšiřuje potřebu vypracovávat průkazy energetické náročnosti pro nové stavby, rekonstrukce domů, prodeje domů a pronájmy domů. Jsme připraveni tyto služby pro Vás poskytnout. Více informací o "Zelné úsporám" na webových stránkách.