Mateřská škola Třebíč, ul.Okružní, příspěvková organizace


Okružní 962/13, Třebíč 674 01
Mateřská škola Okružní je umístěna uprostřed malého sídliště na západním okraji města Třebíče. V její blízkosti se nachází les, louky i velký rybník. Naše školka má čtyři třídy a navštěvuje ji 89 dětí ve věku od 2 - 7 let. Děti jsou rozděleny do tříd s názvy Rybička, Motýlek, Beruška a Veverka. V dubnu 2001 byla škola přijata na základě vlastního projektu do sítě škol podporujících zdraví a smí tak užívat logo Zdravá mateřská škola. Najdete nás na adrese Okružní 962/13, Třebíč.

Mateřská škola, školka, MŠ:
- předškolní vzdělávání
- děti ve věku od 2 - 7 let
- čtyři věkově smíšené třídy
- program „Škola podporující zdraví"
- školní vzdělávací program „Celý svět projdu tam a zpět"
- kurz plavání
- zahrada se vzrostlou zelení, pískoviště, prolézačky.

V průběhu roku děti shlédnou několik divadelních nebo hudební představení, která probíhají buď přímo v mateřské škole nebo jedeme na divadlo do města. Dále také navštěvujeme městskou knihovnu a vyhlašujeme 2x ročně sběr papíru.

Produkty
  • česko-anglická školka, soukromá mateřská školka, denní hlídání dětí, vzdělávání předškoláků, předškolní zařízení pro děti

Logistika pro přepravu a spedici Plzeň, doprava vodní, letecká, silniční a železniční.

Logistika pro přepravu a spedici Plzeň, doprava vodní, letecká, silniční a železniční

E-shop Jeníček-vše pro dítě, prodej oblečení, obuvi, hraček, kočárků, nábytku pro děti, autosedačky.

E-shop Jeníček-vše pro dítě, prodej oblečení, obuvi, hraček, kočárků, nábytku pro děti, autosedačky

Související články
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

JULIE - Mezigenerační centrum

Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.


Školka, která vaše děti naučí něco navíc

JULIE - Mezigenerační centrum

Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.


Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

JULIE - Mezigenerační centrum

Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.


Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

MOOS s.r.o.

Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

Víte, co je první věc, kterou zákazník vidí po příchodu do obchodu nebo kanceláře? Je to reklamní tabule dané firmy, která by měla upoutat jeho pozornost a přivítat ho v budově. Proto by dnes vkusná reklamní tabule měla už být samozřejmostí každé moderní firmy. A na jejich výrobu a prodej se specializuje společnost MOOS, stejně jako na další kvalitní výrobky z polykarbonátových desek a LED panelů.


Firemní články
Mateřská škola v Třebíči podporující zdraví, kulturu a sport

Mateřská škola v Třebíči podporující zdraví, kulturu a sport

Mateřská škola Třebíč, ul. Okružní, příspěvková organizace se nachází v klidné části na západním okraji města Třebíče. Je školou 4 třídní, věkové složení dětí je od 2 do 7 let.