WEBHOUSE, s.r.o.


Masarykovo náměstí 1205/47, Jihlava 586 01
Služby:
-webdesign, tvorba webových stránek
-redesign stránek
-tvorba internetových stránek s redakčním systémem vismo
-pro města, obce
-stránky pro školy
-stránky pro firmy, živnostníky
-stránky pro rozpočtové, neziskové a další organizace
-stránky pro organizace zřizované obcí.

Produkty
  • tvorba webových stránek, individuální grafika webů, tvorba internetových obchodů, design webových aplikací

Živočišná výroba, chov dojnic s produkcí mléka a výkrm býků, Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic.

Živočišná výroba, chov dojnic s produkcí mléka a výkrm býků, Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic

Stavební a řemeslné práce Praha, Pardubický kraj, Královehradecký kraj.

Stavební a řemeslné práce Praha, Pardubický kraj, Královehradecký kraj

Související články
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Quantcom, a.s. (Dial Telecom)

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Quantcom, a.s. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

TVR data a komunikace s.r.o.

Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Quantcom, a.s. (Dial Telecom)

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Quantcom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Quantcom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Evropská databanka s.r.o.

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Firemní články
Webové stránky, tvorba www

Webové stránky, tvorba www

Webové stránky, tvorba www Naše firma WEBHOUSE, s.r.o., se nachází v Jihlavě a vznikla již v roce 1997. Jsme mezi předními dodavateli www stránek, a poskytujeme služby obcím a městům v ČR. Weby, které jsme vytvářely, jsou každý rok oceněny v různých soutěžích v ČR i v zahraničí. Vyzkoušejte webové stránky se systémem visino Online. Nabízíme tři druhy www stránek. Vzorníkové stránky s výhodnou cenou a atraktivním vzorovým řešením, stránky s individuálně řešeným záhlavím a zápatím, webové stránky, které jsou řešeny individuálně. Snažíme se našim klientům poskytovat kvalitní služby. Tvorba webových stránek, dle přání klienta. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Tvorba www pro obce Praha, Karlovy Vary

Tvorba www pro obce Praha, Karlovy Vary

Naše firma WEBHOUSE, s.r.o. byla založena roku 1997 a poskytujeme služby v oblasti tvorby webových stránek a uživatelské podpory. V dnešní době již patříme k předním dodavatelům webových stránek a souvisejících služeb pro města a obce v ČR. Weby našich klientů jsou každý rok oceňovány v celostátních i mezinárodních soutěžích. Cílem naší společnosti je i nadále poskytovat co nejkvalitnější služby. Webové stránky se systémem vismo Online: 3 varianty webových stránek: -vzorníkové s atraktivním a cenově výhodným vzorovým řešením -s individuálně řešeným záhlavím a zápatím -individuálně řešené Domény: Spolupracujeme s registrátorem General registry . Zajistíme registraci, přeregistraci, přesměrování a vedení DNS pro domén: .cz, .com, .eu, .net, .org, .biz, .info, .name a .sk Elektronická pošta: Zřízení a provoz: -POP3 schránek s antivirem a antispamem -POP3 schránek s antivirem a antispamem s možností administrace -MX záznamu pro elektronickou poštu. Zajistíme zálohování obsahu e-mailových schránek.


Tvorba www pro obce

Tvorba www pro obce

Tvorba www pro obce. Naše společnost vznikla v roce 1997. V dnešní době patříme k předním dodavatelům webových stránek a přídavných služeb pro města a obce celé České republiky. Nabízíme komplexní služby pro tvorbu a správu webů. Nabízíme 3 varianty webových stránek: Vzorníkové stránky s atraktivním a cenově výhodným vzorovým řešením: -nejpříznivější cena -určena pro menší obce -možnost výběru z několika sestav. Stránky s individuálně řešeným záhlavím a zápatím: -příznivá cena -web s jedinečnou grafikou. Individuálně řešené webové stránky : -pro náročnější zákazníky -individuální grafika a struktura -můžeme vyrobit aplikace na zakázku. Pro více informací ná neváhejte kontaktovat.


Tvorba www pro obce a města ČR

Tvorba www pro obce a města ČR

Tvorba www pro obce a města ČR. 3 varianty webových stránek: Vzorníkové stránky s atraktivním a cenově výhodným vzorovým řešením: -určeno pro menší obce -možnost výberu z několika sestav. Stránky s individuálně řešeným záhlavím: -za příznivou cenu -web s jedinečnou grafikou. Individuálně řešené webové stránky: -pro náročnější zákazníky -individuálně řešená grafika a struktura -vyrobíme aplikace na zakázku. Základní vlastnosti vismo Online: -správa obsahu stránek přes webový prohlížeč s unikátním prostředím pro snadnou obsluhu -dokumenty s řadou vlastností -složky dokumentů, které si vytvoříte dle vlastní potřeby -mapa stránek -přehled nových vybraných dokumentů aj.


Redakční systém vismo Online

Redakční systém vismo Online

Redakční systém vismo Online. Základní vlastnosti vismo Online: -správa obsahu stránek přes webový prohlížeč s unikátním prostředím pro snadnou obsluhu -dokumenty s řadou vlastností, např. datem expirace zveřejnění -složky dokumentů, které si vytvoříte podle potřeby -přehled nových vybraných dokumentů -kontakty, organizační složky a jména s adresami -fotogalerie s automatickou úpravou fotek -editovatelná nabídka menu se zvýrazněním aktuální pozice -Fulltextové vyhledávání -mapa stránek -funkce Tisk -doporučit a vypnout grafiku -jazyková mutace -bezbariérově přístupné stránky -obsáhlá řada doplňkových modulů.


Webové stránky

Webové stránky

Webové stránky. Nabídka: -výroba webových stránek dle přání klienta. Webové stránky: -s individuální grafikou a strukturou, která vyhovuje vašim potřebám -můžeme doplnit moduly vismo jako například diskuzní fórum, odběr novinek -možná výroba aplikace na zakázku. Pro obce: -vytvoření stránek s individuální grafikou a strukturou -můžeme vyrobit aplikace na zakázku -doplnit moduly diskuzní fórum, odběr novinek aj. Pro firmy: -weby s redakčním systémem vismo Online umožňují snadnou aktualizaci přímo z kanceláře nebo cest -systém byl vyvinut pro města a obce.


Registrace a správa domén, elektronická pošta

Registrace a správa domén, elektronická pošta

Registrace a správa domén, elektronická pošta. Naše firma zajišťuje registraci, přeregistraci, přesměrování a vedení DNS pro domény: -.cz -.com -.eu -.net -.org -.biz -.info -.name -.at -.sk Elektronická pošta Zřízení, provoz: -POP3 schránek s antivirem a antispamem - veškeré případné změny v nastavení schránek provádíme na základě písemných požadavků, které stačí poslat e-mailem -POP3 schránek s antivirem a antispamem s možností administrace. -administraci nastavujeme pro balíček určitého množství schránek -uživatel může sám přistupovat k nastavení svých schránek a podle aktuální potřeby je přidávat, měnit nebo odstraňovat -zajištění zálohy obsahu e-mailových schránek.