Marek Bartoníček M-STYL


Dolní Újezd 303, Dolní Újezd 569 61

Marek Bartoníček / fotograf, grafik

Fotoateliér
Provádím veškeré fotografické práce - focení jednoduchých produktů, složitých kompozic, svatební, reportážní fotografie a ostatní. Data jsou dodávána v režimech RGB nebo CMYK dle přání klienta v rozlišení 300 dpi do formátu A1.

Chcete fotografie, za které se nemusíte stydět?

Dle Vašich požadavků upravím nedokonalosti - vyretušuji, oříznu a připravím tak, že data budou ihned použitelná bez dalších zásahů!


Grafické studio
Grafické práce jsou pro mě vždy výzvou. Vaše požadavky v oblasti grafického zpracování umím převést do reálu tak, abyste byli ve všech směrech spokojeni. Práce s moderní grafikou je pro mě inspirující a neustále se snažím nacházet nové cesty a způsoby. Poradím Vám a doporučím nejlepší způsob realizace Vašich námětů, jak na grafické zpracování, tak také na následné provedení...

Chtěli byste vytvořit nový firemní katalog?
Vizitku nebo plakát?

Obraťte se na mě se svými požadavky a já Vám navrhnu to nejlepší řešení právě pro Vás.

Zpracuji pro Vás plakáty, letáky, brožury, katalogy, kalendáře atd.

Moje grafické práce, to je mnoho plakátů, letáků, nabídkových listů i kalendářů. Svým klientům vždy vycházím vstříc a nabízím to nejlepší provedení. Důkazem toho jsou mnohé spokojené reference za dobu mého působení.

IČ: 67456413
DIČ: CZ7508013502
Okres: Svitavy
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marek Bartoníček

Další produkty a služby
  • fotografické služby a práce, zpracování kinofilmů, reklamní a ateliérové fotografie, fotografování svateb
  • počítačové přípravy, digitalizace obrazových předloh, grafické práce, pc platforma, elektronická data


Související články
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

Logo firmy na letáku, autě nebo velkém billboardu? Pro společnost K+L z Brna to není žádný problém. V oblasti tisku vám nabízíme kompletní služby a potiskneme téměř cokoli podle vašich požadavků. Ať už máte zájem o velkoformátový tisk, sítotisk nebo potisk aut a autobusů, u nás si přijdete na své.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin

Nejen produkty a služby dělají firmu úspěšnou, ale také prostředky prezentace jako loga, vizitky, etikety, letáky a podobně. A jedině kvalitními návrhy a zpracováním dosáhnete touženého výsledku a úspěchu. Pokud chcete vsadit na originalitu, jedinečnost a kvalitu, tak to a mnohem více vám poskytne Marek Macháček s kanceláří ve Zlíně.


Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy
Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.