CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@autocentrumulabute.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 516 471 080

Zavolejte nám

Kde nás najdete

U Labutě 492
Svitávka 679 32

Autocentrum u Labutě

Autocentrum u Labutě, spol. s r.o. provozuje autoservis, autosalon a autopůjčovnu vozidel ve Svitávce na hlavní trase Brno - Svitavy. Prodáváme vozy Opel, Ford, Fiat a Chevrolet, provádíme geometrie kol a kompletní opravy osobních a užitkových vozidel do výšky 3, 5 m.

V našem autosalonu naleznete nové, zánovní osobní a užitkové vozy, které si můžete vyzkoušet například během předváděcích jízd.

Pomůžeme s vyřízením pojištění a platné registrace. Pro financování můžete zvolit leasing nebo úvěr od firmy UniCredit Leasing CZ, a.s. V případě zájmu vykoupíme Váš stávající vůz na protiúčet.

Provozujeme autorizovaný servis pro značky Opel, Fiat, Ford a Alfa Romeo. Opravíme veškeré poruchy, závady také pro osobní a užitková vozidla Chevrolet, Iveco, Lancia do výšky 3, 5 m a hmotnosti 4, 5 t. V našem autoservisu jsme schopni provést autoelektrikářské, klempířské a lakýrnické práce.
Opravujeme a plníme klimatizace a vyměňujeme čelní skla.
Zajistíme kompletní autodiagnostiku a digitální geometrii náprav a montáž příslušenství. Vyřídíme za Vás STK a registraci vozů do CEBIA. Součástí autoservisu je i pneuservis, kde provádíme geometrii, drobné opravy a přezutí pneumatik. Poskytujeme také odtahovou službu a ruční mytí.

Prodáváme originální, neoriginální i staré náhradní díly Opel, Alfa, Fiat, Ford a dalších značek. Dodáváme potahy sedadel, autokosmetiku a doplňky, akumulátory Caryon a Banner, autorádia Kenwood a Blaupunkt, zabezpečovací systémy Construct a Defend, oleje Selenia, Castrol a další komponenty.

Pronajímáme 4 - 5 místná vozidla Fiat Panda, Tiplo, Ducato a jiné. Při pronájmu požadujeme dodání kopií občanského a řidičského průkazu včetně složení vratné kauce.

Po dobu opravy zapůjčíme náhradní osobní nebo nákladní vůz. Vrácení je podmíněno neporušeným stavem a plně dotankovanou nádrží.

Veškeré ceny naleznete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle a e-mailové adrese.

moreless
Informační zdroje

AutobazaryKompletní opravy autMotorová vozidla osobníMotorová vozidla užitkováPneuservisyAutoskloAutodíly a autopříslušenství

SLOGAN: Komplexní servis vozů všech značek pro Brno, Blansko a okolí

Štítky: Autoservis Svitávka, autodiagnostika, geometrie kol, opravy, prodej osobních aut, Opel, Ford, Fiat

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej přezkoušených bazarových vozů – modely značky Fiat a Opel

Prodej přezkoušených bazarových vozů – modely značky Fiat a Opel

Přezkoušené bazarové a ojeté vozy v perfektním stavu pořídíte v Autocentru u Labutě. Prodáváme různé modely bazarových vozů značek Fiat a Opel.

Specializovaný servis vozidel Fiat, Opel, Jeep, Chevrolet,  Alfa Romeo, Lancia, Iveco, Ford a Peugeot

Specializovaný servis vozidel Fiat, Opel, Jeep, Chevrolet, Alfa Romeo, ...

Autocentrum u Labutě ve Svitávkách provozuje autorizovaný autoservis pro vozy Opel, Fiat, Ford a Alfa Romeo. Naší specializací je také servis vozů Chevrolet, Lancia, Iveco, Jeep, Chevrolet a Peugeot.Kontakty

Autocentrum u Labutě
U Labutě 492
Svitávka 679 32
GPS: 49°30′24.88″ N, 16°35′7.76″ E

49°30′24.88″ N, 16°35′7.76″ E

QR kód firmy Autocentrum u Labutě
WEBOVÁ STRÁNKA Autocentrum u Labutě
Adresa

Adresa

U Labutě 492
Svitávka 679 32

info@autocentrumulabute.cz
+420 516 471 080

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Autorizovaný servis vozidel

Autorizovaný servis vozidel

Prodej nových vozů Fiat

Prodej nových vozů Fiat

Bazarové vozy Fiat, Opel

Bazarové vozy Fiat, Opel

Kde nás najdete

U Labutě 492
Svitávka 679 32

GPS49°30′24.88″ N, 16°35′7.76″ E

Plánování trasy

U Labutě 492 Svitávka 67932

Prospekty

Ceník služebCertifikát kvality firmy