Autocentrum u Labutě
Autoservis u Brna

CZKAutosalon osobních a užitkových vozů, Svitávka

Autocentrum u Labutě, spol. s r.o. provozuje autoservis, autosalon a autopůjčovnu vozidel ve Svitávce na hlavní trase Brno - Svitavy. Prodáváme vozy Opel, Ford, Fiat a Chevrolet, provádíme geometrie kol a kompletní opravy osobních a užitkových vozidel do výšky 3, 5 m.

V našem autosalonu naleznete nové, zánovní osobní a užitkové vozy, které si můžete vyzkoušet například během předváděcích jízd.

Pomůžeme s vyřízením pojištění a platné registrace. Pro financování můžete zvolit leasing nebo úvěr od firmy UniCredit Leasing CZ, a.s..V případě zájmu vykoupíme Váš stávající vůz na protiúčet.


Provozujeme autorizovaný servis pro značky Opel, Fiat, Ford a Alfa Romeo. Opravíme veškeré poruchy, závady také pro osobní a užitková vozidla Chevrolet, Iveco, Lancia do výšky 3, 5 m a hmotnosti 4, 5 t.

Provádíme:

- autoelektrikářské, klempířské a lakýrnické práce
- opravy klimatizací včetně plnění, výměny čelních skel
- digitální geometrie náprav, montáže příslušenství
- vyřízení STK, registrace vozů do CEBIA
- pneuservis, odtahová služba a ruční mytí


Prodáváme originální, neoriginální i staré náhradní díly Opel, Alfa, Fiat, Ford a dalších značek. Dodáváme potahy sedadel, autokosmetiku a doplňky, akumulátory Caryon a Banner, autorádia Kenwood a Blaupunkt, zabezpečovací systémy Construct a Defend, oleje Selenia, Castrol a další komponenty.

Pronajímáme 4 - 5 místná vozidla Fiat Panda, Tiplo, Ducato a jiné. Při pronájmu požadujeme dodání kopií občanského a řidičského průkazu včetně složení vratné kauce.

Po dobu opravy zapůjčíme náhradní osobní nebo nákladní vůz. Vrácení je podmíněno neporušeným stavem a plně dotankovanou nádrží.

Veškeré ceny naleznete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle a e-mailové adrese.


Katalog firem:    

Autobazary

,  

Autodíly a autopříslušenství

,  

Autosklo

,  

Kompletní opravy aut

,  

Motorová vozidla osobní

,  

Pneuservisy

,  
Štítky:

Autoservis Svitávka, autodiagnostika, geometrie kol, opravy, prodej osobních aut, Opel, Ford, Fiat