ROLTECHNIK a.s.


č.160, Třebařov 569 33

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej:
- vany (akrylátové, smaltované) rohové, rovné, šikmé
- hydromasážní vany
- vaničky
- vanové a sprchové zástěny
- sprchové kouty
- sprchové boxy
- wellness
- infrasauny
V sortimentu firmy lze najít řešení pro každou koupelnu, požadavky zákazníků lze navíc řešit i netypizovanými výrobky na míru.
Vyrábíme sprchové kouty, sprchové vaničky, vany do koupelny, hydromasážní vany a parní boxy.

IČ: 28175247
DIČ: CZ28175247
Okres: Svitavy
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Šejnoha

Hydromasážní vana je určena nejen k relaxaci

Hydromasážní vana je určena nejen k relaxaci

Mezi oblíbené možnosti pro odpočinek patří nejrůznější wellness pobyty či masáže. Co si ale pořídit wellness rovnou k vám domů? Hydromasážní vana nebo parní box vám mohou dělat radost každý den. Nejsou pouze nástrojem k relaxaci, ale také účinnou léčebnou metodou. Jak hydromasážní vana, tak pobyt v parním boxu vám mohou ulevit například při bolestech svalů nebo zmírnit projevy celulitidy. Hydromasážní vany si můžete objednat u společnosti Roltechnik, která má v současnosti dva závody v Třebařově a Červené Vodě. Odložte starosti, zbavte se stresu a únavy. Vyzkoušejte wellness systémy od společnosti Roltechnik. Jaké typy zařízení můžete vybírat? - hydromasážní vany - masážní a parní boxy - masážní panely Dále naše firma nabízí také: - vany, vaničky - vanové, sprchové zástěny - sprchové kouty - sprchové boxy - infrasauny Parní box může být lepší pro ty z vás, kteří nesnesou vysokou teplotu v sauně. Parní sauna totiž užívá nižších teplot, což je k vašemu organismu šetrnější procedura. Ta uvolní dýchací cesty, vyčistí pokožku, uklidní mysl a posílí organismus. To vše teď můžete mít u vás doma. Jestliže vás hydromasážní vany či parní boxy zaujali, neváhejte kontaktovat společnost Roltechnik. Rádi vám poradíme s výběrem toho pravého zařízení vhodného právě pro vás a vaši rodinu.


Samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny

Samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny

Samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny je zahrnuta v našem sortimentu. Je v hodná téměř ke všem čtvercovým a čtvrtkruhovým sprchovým koutům. Vaničku lze umísti na téměř jakýkoliv podklad bez nutnosti podezdění. Samonosnou sprchovou vaničku z koextrudované skořepiny nejen lehce instalujete, ale můžete si být jisti, že že odolnost a funkčnost Vám zaručí naprostou spokojenost. Potřebujete právě takovou to vaničku do Vaší koupelny? Neváhejte nás kontaktovat!


Vany, vanové zástěny i další příslušenství do koupelny - Svitavy

Vany, vanové zástěny i další příslušenství do koupelny - Svitavy

Majitelé vany ví, že jde nejen o praktickou, ale také příjemnou věc. Také milujete večery, kdy se naložíte do vany plné bublinek a na nic nemyslíte? Kazí vám ale zážitek to, že je vaše vana malá, oprýskaná a nemoderní? Možná je čas navštívit velkoobchod a maloobchod ROLTECHNIK v obci Třebařov (okres Svitavy). Nabízíme totiž vany a vanové zástěny všech druhů a velikostí. Ideální řešení proto najdeme i pro vaši koupelnu. Koupelna je zřejmě nejdůležitější místností celého bytu a vana by měla být jejím středobodem. Ve společnosti ROLTECHNIK to víme, nabízíme vám proto kvalitní akrylátové vany nejrůznějších tvarů a velikostí, které vám budou nejen dlouho sloužit, ale také skvěle vypadají. Vybrat si můžete například: - obdélníkové vany - rohové vany - asymetrické rohové vany - speciální vany Chcete pro sovu koupelnu něco speciálního a naše nabídky vám nevyhovuje? I pro vás máme řešení. Naším oborem totiž není pouze prodej van a vanových zástěn, my vany i další příslušenství také sami vyrábíme. Rádi vám proto vyrobíme atypickou vanu, sprchový kout či parní box přesně na míru vašim požadavkům. Každé vaše přání je tak díky nám předem splněno. Vanové zástěny jsou v dnešní době stále oblíbenější. Není divu. Jsou totiž velice praktické a v malých prostorách dokonale zastoupí vanu i sprchový kout zároveň. Ani my proto na vanové zástěny nezapomínáme a opět vám je nabízíme hned v několika variantách. U nás tak seženete vanové zástěny otevíratelné, sklápěcí, pevné i s posuvnými dveřmi, stačí si vybrat. Kompletní řešení pro každou koupelnu, přesně to nabízí společnost ROLTECHNIK. Pořídíte u nás prostorné vany, vanové zástěny, ale i další příslušenství v podobě sprchových souprav, sifonů nebo nejrůznějších sedátek, madel a poliček. Obraťte se na nás i vy a zařiďte si koupelnu přesně podle svých představ.


Sprchové kouty a vaničky - skvěle padnou do vaší koupelny

Sprchové kouty a vaničky - skvěle padnou do vaší koupelny

Stavíte či renovujete koupelnu? Všude narážíte na sprchové kouty, ale nevíte, který si vybrat? Přijďte k nám a my vám poradíme! Nabízíme sprchové kouty a sprchové vaničky všech tvarů, typů a velikostí. Záleží jen na tom, jaký sprchový kout jste si vysnili. My váš sen proměníme ve skutečnost. Firma ROLTECHNIK a.s. z Třebařova (okres Svitavy) se zabývá výrobou, velkoobchodem a maloobchodem koupelnového vybavení. V naší nabídce najdete vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, sprchové zástěny i boxy, wellness, infrasauny a příslušenství. Sprchové kouty a sprchové vaničky nabízíme v mnoha provedeních. Řešení máme opravdu pro každého. Bohatý sortiment zahrnuje produkty následujících typů: - sprchové kouty s třífázovým zdvihovým mechanismem - luxusní bezrámové sprchové kouty - variabilní sprchové kouty s posuvnými dveřmi - velkoprostorové bezdveřové sprchy - variabilní polorámové sprchové kouty - masivní i posuvné rámové sprchové kouty - univerzální sprchové kouty - sprchové vaničky z litého mramoru - akrylátové sprchové vaničky - samonosné sprchové vaničky z koextrudované skořepiny - hluboké sprchové vaničky s integrovaným sedátkem Dále vám nabídneme také široký sortiment příslušenství, jako jsou sprchové soupravy, sifony, sedátka do sprchových koutů či chemie pro údržbu. Všechny naše produkty se mohou pyšnit skvělou kvalitou, precizním zpracováním materiálů a dlouhou životností.


CR2 / 900 + Tahiti-P

CR2 / 900 + Tahiti-P

Sprchový kout CR2/900 Bílá / Chinchilla se samonosnou vaničkou TAHITI-P za vynikající cenu 8 990, -


AMR2N/900 + Tahiti-M

AMR2N/900 + Tahiti-M

Sprchový kout AMR2N/900 Brillant / transparent s vaničkou TAHITI-M z litého mramoru za bezkonkurenční cenu 21 990, -


Vana TULLIP s příslušenstvím

Vana TULLIP s příslušenstvím

Vana TULLIP s příslušenstvím ZDARMA - podhlavník P1 (bílý) - vanové madlo (bílé) - sada nožek


AMD2+AMB s vaničkou

AMD2+AMB s vaničkou

Sprchové dveře AMD2 s pevnou stěnou AMB a vaničkou FLAT KVADRO za vynikající cenu 23.990, - Kč


TR2 / 900 + Tahiti-M

TR2 / 900 + Tahiti-M

Sprchový kout TR2/900 Brillant / transparent s vaničkou TAHITI-M z litého mramoru za bezkonkurenční cenu 21 990, -


PXR2N/900 + vanička

PXR2N/900 + vanička

Sprchový kout PXR2N/900 Brillant / transparent výška 1850 s vaničkou TAHITI-M z litého mramoru za bezkonkurenční cenu 14 990,- Sprchový kout PXR2N/900 Brillant / transparent výška 1850 s vaničkou FLAT RODNO za bezkonkurenční cenu 10 990,-


TR2 / 900 + Tahiti-M

TR2 / 900 + Tahiti-M

Sprchový kout TR2/900 Brillant / transparent s vaničkou TAHITI-M z litého mramoru za bezkonkurenční cenu 21 990,-


AMD2+AMB s vaničkou

AMD2+AMB s vaničkou

Sprchový kout AMD2+AMB s vaničkou FLAT KVADRO za vynikající cenu 23.990,- Kč


Vana TULLIP s příslušenstvím

Vana TULLIP s příslušenstvím

Vana TULLIP s příslušenstvím ZDARMA - podhlavník P1 (bílý) - vanové madlo (bílé) - sada nožek


Austin/900 + Dream-P

Austin/900 + Dream-P

Sprchový kout AUSTIN/900 stříbro / transparent s poiskem s vaničkou DREAM-P za bezkonkurenční cenu 7 390,-Další produkty a služby
  • akrylátové a smaltované vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky, vybavení koupelen sanitou, umyvadla na desku, WC mísy


Související články
Sanitární výrobky, obklady a dlažby
Sanitární výrobky, obklady a dlažby

Městec Králové se nachází nedaleko města Hradec Králové. Zde se nachází kamenná prodejna, která nabízí krásný pohled na koupelnové a kuchyňské nábytkové centrum. Obchodní a stavební společnost M&K můžete klidně využít i formou eshopu.


Pronájem mobilních toalet na festivalech nebo sportovních akcích
Pronájem mobilních toalet na festivalech nebo sportovních akcích

Perfektně zajištěná akce, ale chybí to nejpodstatnější, a sice toalety? Aby se vám při pořádání jakékoliv akce něco podobné nestalo, stačí si zajistit kompletní pronájem mobilních toalet. Díky mobilnímu WC zajistíte veškerý potřebný komfort s dodržením hygienických předpisů a odpadnou vám další starosti se servisem i odvozem. O vše se postará firma Eko delta, s.r.o., sídlo Česká Skalice.


Eko Delta, s.r.o. zajistí kompletní hygienický servis
Eko Delta, s.r.o. zajistí kompletní hygienický servis

Společnost Eko Delta, s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a pronájmem ekologických mobilních toalet. Poskytujeme kompletní hygienický servis nejen pro velké kulturní akce, ale i pro armádu ČR, stavební firmy, městské úřady a mnoho dalších větších i menších zákazníků.


Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis
Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis

Pořádáte nějakou akci a chcete zajistit dostatečnou hygienu? Využijte možnosti pronájmu mobilních WC od firmy WC Servis s.r.o.. Jsme ryze česká firma se sídlem v Mladé Boleslavi a zajistíme nejen mobilní WC, ale také mobilní oplocení či kontejnery. Postaráme se také o dopravu a kompletní servis námi pronajímaných prvků.