Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, minibagrem a smykovým nakladačem

Autodoprava Bohdálek David Bohdálek

Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, minibagrem a smykovým nakladačem

Autodoprava Bohdálek
David Bohdálek

CZKZemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, minibagrem a smykovým nakladačem

Autodoprava

Autodoprava

Autodoprava, rozsáhlý vozový park, zajištění přepravy materiálu, suti i zemědělských a stavebních strojů

Půjčovna stavebního nářadí a pronájem mobilního WC

Půjčovna stavebního nářadí a pronájem mobilního WC

Půjčovna stavebního nářadí a zahradní techniky, pronájem mobilního WC


Autodoprava

Firma Autodoprava Bohdálek zajišťuje zemní a výkopové práce včetně terénních úprav. Mezi naše další hlavní činnosti také patří odvoz suti. Zemní a výkopové práce, terénní úpravy, a také odvoz suti zajistíme pro všechny klienty z okolí Znojma, Moravského Krumlova a Pohořelic.

V oblasti zemních a výkopových prací provádíme práce pásovým minibagrem, smykovým nakladačem a kolovým rypadlem. Provádíme výkopy inženýrských sítí, demolice objektů. a rovnání terénu. Připravujeme i výkopy pro pokládání základových desek rodinných domů. Hloubíme otvory pro jezírka, bazény, studny a septiky.

Naše společnost se zabývá poskytováním kompletních služeb pro stavební firmy. Zajišťujeme přepravu stavebních strojů, dovoz stavebního materiálu, písku, štěrku a betonu, odvoz stavební suti. V našem vozovém parku máme několik nákladních automobilů vybavených pro převozy mobilních skladů a kanceláří a také pro přepravu stavebních strojů do 18 tun. Disponujeme také několika kontejnery, které slouží pro přepravu stavebního materiálu či stavební suti.

Provozujeme také půjčovnu lešení na stavby a stavebního nářadí a techniky. Disponujeme rámovým lešením značky Plettac SL70 a trubkovým lešením. Samozřejmostí je zajištění montáže a demontáže lešení. Po domluvě vám zpracujeme předběžnou cenovou kalkulaci pronájmu lešení, cena záleží vždy na složitosti a výšce fasády. Pro stavební práce si u nás můžete zapůjčit bourací, vrtací, šroubovací, vibrační, hutnící, řezací, brousící a měřící techniku. Náš sortiment nářadí k zapůjčení zahrnuje také topidla, odvlhčovače, vysavače, tlakové čističe, čerpadla, ale i svářečky a kompresory. Poskytujeme i výpůjčku žebříky, vrátek, shozů, světel, prodlužovacích kabelů, kotoučů, vrtáků apod.

Abychom splňovali veškeré požadavky našich klientů, zavedli jsme nově i možnost pronájmu mobilních toalet. Hojně se využívají na stavbách, ale pronajímáme také na kulturní akce apod. Součástí pronájmu je také servis a doprava toalet.


Katalog firem:    

Demoliční práce

,  

Inženýrské sítě

,  

Lešení a montážní plošiny

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Nářadí

,  

Sanitární výrobky

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  

Zemní a výkopové práce

,  
Štítky:

zemní, výkopové, práce, terénní úpravy, odvoz suti Znojmo, Moravský Krumlov, Pohořelice