HABRA s.r.o.


K Májovu 1394, Chrudim IV 537 05

Maloobchod, prodej, oprava, servis:
- profesionální čistící technika Kärcher
- zametací a sací stroje, vysavače
- vysokotlaké čistící a mycí stroje
- příslušenství a čistící prostředky.
- vysokotlaká čerpadla INTERPUMP a PRATISSOLI
- MISTING zvlhčování a ochlazování vzduchu vodní mlhou
- průmyslová topidla MUNTERS

www.interpump.cz

prodejna HABRA-KÄRCHER:
Pardubická 178
537 01 Chrudim IV
tel: 731155207

IČ: 25989065
DIČ: CZ25989065
Okres: Chrudim
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petr Pšorn

Průmyslová topidla ochlazovače vysoušeče vzduchu Chrudim

Průmyslová topidla ochlazovače vysoušeče vzduchu Chrudim

Naše firma HABRA s.r.o. KARCHER se zabývá prodejem, záručním i pozáručním servisem průmyslových topidel Munters a dodávkou náhradních dílů. V našem širokém sortimentu naleznete: - průmyslová topidla - ochlazovače vzduchu - vysoušeče vzduchu - naftová průmyslová topidla s přímým spalováním - naftová topidla s nepřímým spalováním - profi topidla na LPG - topidla na zemní plyn - elektrická topidla Použití najdou při vytápění zemědělských hal, vytápění průmyslových hal , vytápění výrobních hal, skladovacích prostor, vytápění dílen, vytápění skleníků v zahradnictví, vytápění výstavních prostor, vytápění párty stanů atd. Každé průmyslové topidlo Munters se vyznačuje: - kvalitou provedení - bezpečnostními prvky hoření - kvalitní povrchovou úpravou formou práškového lakování.


Prodej servis vysokotlaká čerpadla čističe interpump Chrudim

Prodej servis vysokotlaká čerpadla čističe interpump Chrudim

Firma HABRA s.r.o. , Chrudim je obchodní zastoupení firmy Interpump Group pro Českou a Slovenskou republiku. Na čerpadla zajišťujeme i záruční a pozáruční servis včetně dodávek širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro vysokotlaké čističe. Více informací najdete na www.interpump.cz nebo na www.habra.cz Interpump Group je největší světový výrobce vysokotlakých čerpadel zahrnuje mimo jiné značky Interpump a Pratissoli. Celosvětově vedoucího postavení dosáhla značka již v 80. letech minulého století a to hlavně díky moderním inovacím. Jako první zvládla náročnou výrobu masivních keramických pístů, které dodnes používá ve svých čerpadlech. Bezkonkurenční kvalita vysokotlakých čerpadel Interpump a Pratissoli je dána úplnou kontrolou výrobního procesu od použitých surovin až po hotový výrobek. Čerpadla Inerpump a Pratissoli najdou široké uplatnění všude tam, kde se využívá úžasného čistícího účinku vysokotlaké vody. Naleznete je ve strojírenství, potravinářském průmyslu, chemickém průmyslu , ve výrobních halách , v zemědělství atd. Čerpadla se vyrábějí i v nerezovém provedení z materiálu AISI 316. Ta se používají v potravinářském a chemickém průmyslu. Využívají se také v zařízení na odsolování mořské vody reverzní osmózou. Čerpadla Interpump a Pratissoli používá jako základní prvek mnoho předních výrobců vysokotlakých čističů, mycích linek , samoobslužných boxů a komunálních nástaveb pro čištění kanalizací. Nově se široce uplatňují i v tzv. technologii Misting , kde se vysokotlaká voda rozptýlená na jemnou vodní mlhu používá pro ochlazování prostor , snižování prašnosti a zvlhčování vzduchu. Interpumpa vyrábí také vysokotlaké čističe které jsou na špičkové technologické úrovni a používají se v těch nejnáročnějších aplikacích.


Vysokotlaký čistič Kärcher, KARCHER, KAERCHER.

Vysokotlaký čistič Kärcher, KARCHER, KAERCHER.

Firma HABRA s.r.o. je specialistou na vysokotlakou čistící techniku. Hlavní náplní naší firmy je prodej výrobků firmy KARCHER, která patří mezi absolutní světovou špičku v oblasti vysokotlakých a čistících strojů. Na všechny námi dodané vysokotlaké čističe zajišťujeme samozřejmě záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů. K tlakovým strojům firmy Kärcher dodáváme široký sortiment vysokotlakého příslušenství jako jsou trysky, hadice, pistole, pracovní nástavce, pískovací zařízení, hadice na čištění potrubí, sací turbíny, vysokotlaké ventily, bezpečnostní ventily, vysokotlaké šroubení, spojovací prvky atd. AKCE na vysokotlakou čistící techniku KAERCHER: -Vysokotlaký čistič Kärcher K 5.650 T250 Celebration 6 658 Kč bez DPH -Vysokotlaký čistič KärcherK 7.91 MD 8 325 Kč bez DPH -Vysokotlaký čistič Kärcher HD 5/15 C Plus 11 990 Kč bez DPH -Vysokotlaký čistič Kärcher HD 5/15 CX Plus 14 490 Kč bez DPH -Vysokotlaký čistič Kärcher HDS 8/18-4M 60 990 Kč bez DPH -Vysokotlaký čistič s Kärcher HDS 8/18-4 MX 63 990 Kč bez DPHDalší produkty a služby
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • technika stlačeného vzduchu, pístové a šroubové kompresory, potrubní rozvody tlakového vzduchu, vysokotlaké čištění
  • vysokotlaké mycí stroje, průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, zametací stroje, čističe koberců, kartáčové vysavače, myčky podlah

Zabýváme se zámečnickými činnostmi, otevíráním dveří i zámků aut, otevíráním trezorů, výměnou zámků a vložek, opravami po vloupání či zabezpečením objektů.

Související články
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí
Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí

Chcete být nezávislí a dopřávat si čerstvou pitnou vodu z vlastních zdrojů? Pak je pro vás studna tou správnou volbou. Také o studnu je ale třeba pravidelně pečovat a udržovat ji v dobrém stavu. Že nevíte, jak na to? Ve společnosti Pavla Páleníčka vám rádi poradíme. Nabízíme vrtání a čistění studní, ale i dodávku a montáž náhradních dílů, spolehlivých čerpadel či vodáren.


Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní vozidla, která pravidelně rozváží našim zákazníkům jejich zakoupené zboží.