ComArr spol s r.o.
COMPUTER ARRANGEMENTS


Tolarova 291, Pardubice 533 51

ISO 9001 A ISO 14001 PRO VŠECHNY VYKONÁVANÉ ČINNOSTI CERTIFIKÁT NBU
pro práci s tajnými dokumenty
Prodej, servis, maloobchod, velkoobchod:
- výpočetní technika
- dodávka spotřebního materiálu

Komplexní dodávky výpočetní techniky
a informační technologie:
- systémová integrace

Projekce, realizace, dodávka, instalace:
- počítačové sítě včetně aktivních prvků
Provedení:
- kabelových rozvodů
metalických i optických
- radiových propojení
- dodávka a zprovoznění elektronických
prvků sítě a serverů, včetně síťového
operačního systému
- komplexní ochrana sítí
- instalace síťových operačních systémů
WINDOWS, NOVELL, LINUX
- výpočetní technika včetně speciálních
zařízení a periferií
- základní software
MICROSOFT, SYMANTEC, NOVELL, UNIX
- aplikační software
- software pro vytěžovaní autodopravy
- software pro řízení hotelů
a restaurací
- speciální softwarové aplikace
(nástěnka, svoz odpadu, hřbitovy,
aplikace pro ISO 9000)
- ekonomický software pro řízení firem
- software pro řízení výroby
- programování aplikací na zakázku
- vývoj aplikací pro komunikaci
a Internet, tvorba www stránek,
připojování k Internetu

Systémový software:
- operační systémy počítačů
- překladače programovacích jazyků

IČ: 15050084
DIČ: CZ15050084
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: RNDr. Pavel Heřman

Chytré domy, inteligentní elektroinstalace, Východní Čechy, Pardubice

Chytré domy, inteligentní elektroinstalace, Východní Čechy, Pardubice

Naše společnost ComArr spol. s r. o. se zabývá projekcí, realizací a servisem chytrých domů s inteligentní elektroinstalací. Pomocí inteligentní elektroinstalace v domě vzniká systémové řešení celého objektu. Díky naší elektroinstalace je zajištěna spolupráce jednotlivých systémů a včetně sjednocení ovládání. Naše elektroinstalace je nadčasová, efektivní a pomáhá předejít budoucím problémům i finančním nákladům. Nahraďte 5 ovladačů na konferenčním stolku jedním, ovládejte světla v domě přes dotykový display či mobil, buďte informováni na display panelu o rozsvíceném světle ve sklepě. Nastavte si teplotu z jednoho místa v každém ze 6 pokojů v domě jinak. Systém Vás chrání před zapomenutým otevřeným oknem či dveřmi, zapojení nebezpečné zásuvky či pohybu zloděje v objektu.


Mobilní verze helpdesk systému TaskPool

Mobilní verze helpdesk systému TaskPool

Mobilní verze helpdesk systému TaskPool - vyznačuje se jednoduchostí využití funkcí zařízení - zapsání požadavku probíhá i bez nutnosti přístupu na internet - po připojení se odesílají všechny připravené tasky najednou - maximální mobilita - podporované prohlížeče jsou -Android, Windows Phone, iOS – nativní prohlížeče a další prohlížeče jako Opera Mobile či Chrome - minimální rozlišení telefonu 240x320 pixelů Aplikaci Mobilní Helpdesk lze provozovat na zařízeních se systémem Android od verze 2.2 a iOS 5.1.1 (iPhone).


Řízená komunikace, helpdesk systému TaskPool

Řízená komunikace, helpdesk systému TaskPool

TaskPool je moderní helpdeskový webový systém zefektivňující správu a řízení procesů v aplikačních oblastech společnosti, kde je primární řízení úkolů a požadavků. - vnitrofiremní helpdesk - firemní úkolování - task management - outsourcing IT - helpdesk pro města a obce


Softwarové aplikace servis IT počítačové sítě hosting PC programy

Softwarové aplikace servis IT počítačové sítě hosting PC programy

Naše firma je odborníkem v oboru výpočetní techniky a softwarového vybavení. Z našeho softwarového sortimentu: -Hotelový a pokladní systém -RAALTRANS (kontaktní databanka pro speditéry a dopravce) -KilomCA (kilometrovník s možností orientačního výpočtu dálničního mýta) -Počítačové sítě a komunikace (operační systémy serverů) -Aplikovaná softwarová řešení (na míru klienta) -TaskPool (systém zefektivňující průběh procesů) -Systém evidence docházky -Webové služby


Prodej počítače kancelářská technika servis IT počítačů tiskárny.

Prodej počítače kancelářská technika servis IT počítačů tiskárny.

Naše firma ComArr spol s r.o. poskytuje v oblasti výpočetní techniky tyto služby: Servis IT: -kompletní zajištění funkčnosti vašich systémů pro práci -možnost bezplatného zapůjčení náhradního zařízení po dobu opravy -technici na telefonu, v případě potřeby rychlá reakční doba -konzultace, návrh a optimalizace stávajícího řešení -možnost zadávání a sledování servisních zásahů přes helpdesk Inteligentní elektroinstalace: -kompletní systémové řešení, které v sobě integruje systémy pro ovládání elektronického zařízení domů a budov (topení, osvětlení, žaluzie, garážová vrata, střešní okna, zavlažování, apod.) -přínosem pro zákazníka je vysoký komfort obsluhy, úspora energií, automatizace , dohled, dálkové ovládání (Internet, GSM) Prodej: -počítače, PC, Hardware -kancelářská technika -registrační tiskárny a pokladny -spotřební materiálDalší produkty a služby
  • PC sestavy, notebooky a netbooky, laptopy a tablety, tiskárny a skenery, monitory a periferie, tonery a cartridge
  • prezentační zařízení, stolní počítače, projektory a notebooky, tiskárny a faxy, kopírky a skartovače, laminátory a termovazače
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.