CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

montplast@montplast.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 466 972 737

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01

MONTplast CZ s.r.o.
Zastřešení bazénů a zimní zahrady

Společnost MONTplast CZ s.r.o. se specializuje na výrobu a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad prakticky všech typických i atypických tvarů dle požadavku zákazníka, působíme převážně v okolí Pardubic a Hradce Králové. Naše paleta produktů zahrnuje také pergoly, altány, verandy, skleníky, pásové světlíky a zasklívací materiály. Za nízkou cenu vám zajistíme také autodopravu v okolí Přelouče a Pardubic, kde máme k dispozici JCB, Smykový nakladač, Tatra, Lias Stayler. Přivezeme vám kontejner, naplníme ho tím, co potřebujete odvézt, ať už je to stavební suť, kovový odpad, zahradní odpad, kompost nebo cokoliv jiného.

Všechny naše produkty jsou vyráběny na míru, aby splňovaly individuální požadavky klientů. V produktech najdete také garážová stání, která poskytují bezpečné a funkční řešení pro vaše vozidla. A pro ty, kteří si chtějí užívat radost z bazénů a plavat celý rok, máme moderní bazénové haly. S naším týmem profesionálů můžete očekávat špičkovou kvalitu, precizní provedení a estetický design.

Jsme odborníci na zasklívací materiály, které jsou využívány v různých oblastech a jejich použití je velmi rozmanité. Slouží k vytvoření útulných a chráněných prostorů, jako jsou terasy nebo verandy. Obloukové tepelně izolační světlíky pak umožňují přirozené osvětlení a tepelnou izolaci.

Pro majitele bazénů jsou zasklívací materiály skvělým řešením pro zastřešení bazénů, které prodlouží koupací sezónu a rovněž zvyšují bezpečnost hlavně pro malé děti a domácí zvířata, chrání bazén před nepříznivým počasím a udržují vodu teplou.

Zasklívací materiály mohou nahradit tradiční sklo a nabídnout lepší izolaci a odolnost. Klíčové jsou nejen pro skleníky, ale také pro zimní zahrady, které slouží jako příjemné prostory pro relaxaci a pěstování rostlin i v chladnějším počasí. Dále se používají i pro zastřešení autobusových a tramvajových zastávek, aby cestující byli chráněni před nepříznivým počasím. A konečně, zasklívací materiály nacházejí uplatnění i při zastřešení privátních pergol a altánů.

U nás nejdete také absolutní novinku na českém trhu. Jedná se o systémové hliníkové pergoly, verandy a střechy, které lze pro svou velkou kompatibilitu použít takřka na zastřešení všeho, co vás napadne. Největší výhodou těchto staveb je minimální údržba, s kterou tak odpadá každoroční natírání dřevěných staveb.

S MONTplast CZ s.r.o. nezískáte pouze kvalitní řešení pro venkovní prostory, ale také tým odborníků, kteří jsou oddáni poskytování individuálních a spolehlivých služeb. Investujte do kvality, profesionality a designu. Vaše spokojenost a radost z venkovních prostorů jsou naší prioritou.

moreless
Informační zdroje

Kovová a hliníková okna a dveřePlasty pro stavebnictvíBazényDřevěné stavby a mobilní příbytky

Štítky: zastřešení bazénů, zahradní domky, altány, Pardubice, Hradec Králové

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu vašeho vozu

Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu ...

Zabezpečte své vozidlo proti nepřízni počasí s firmou MONTplast CZ s.r.o., která přichází se systémovým garážovým hliníkovým stáním. Působí v okolí Pardubic a Hradci Králové.

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora ...

Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů, zimní zahrady prosvětlí váš dům a zvětší obytnou plochu, přispívají k úspoře energie.Kontakty

MONTplast CZ s.r.o.
Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01
GPS: 50°0′30.89″ N, 15°37′11.17″ E

50°0′30.89″ N, 15°37′11.17″ E

QR kód firmy MONTplast CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA MONTplast CZ s.r.o. Zastřešení bazénů a zimní zahrady
Adresa

Adresa

Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01

montplast@montplast.cz
+420 466 972 737

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Dřevěné domky a jiné konstrukce

Dřevěné domky a jiné konstrukce

Autodoprava

Autodoprava

Kde nás najdete

Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01

GPS50°0′30.89″ N, 15°37′11.17″ E

Plánování trasy

Veselí u Přelouče 11 Přelouč 53501

Prospekty

Certifikát kvality firmy