Vitesse, spol. s r. o.


Společnost Vitesse, spol. s r. o., se specializuje na dodávky všepryžových železničních přejezdů a na import a export pryžových výrobků souvisejících s železniční dopravou. Nabízí komplexní služby včetně dopravy, celního odbavení a montáže.

Pryžové železniční přejezdy:
Přejezdy STRAIL jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám a spojovaly silniční a železniční dopravní cesty trvanlivým způsobem. Tyto přejezdy jsou klíčové pro bezpečné a plynulé propojení obou typů dopravy.

Ekologické polymerové pražce:
STRAILway pražce představují ekologický a udržitelný základ pro železniční tratě. Jsou vyrobeny z inovativních materiálů, které snižují dopad na životní prostředí a zároveň zajišťují dlouhodobou odolnost a stabilitu.

Pryžové protihlukové clony:
STRAILastic clony jsou navrženy tak, aby účinně a esteticky snižovaly hluk z železniční dopravy. Tyto clony nejenže zlepšují akustické podmínky v okolí železničních tratí, ale také přispívají k lepšímu vizuálnímu vzhledu krajiny.

Společnost Vitesse je tedy významným hráčem na trhu s železničními technologiemi, který klade důraz na inovace, ekologii a bezpečnost dopravy.

Štítky:

pryžové železniční přejezdy, ekologické polymerové pražce, pryžové protihlukové clony

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Bezpečné a trvanlivé pryžové přejezdové systémy STRAIL

Bezpečné a trvanlivé pryžové přejezdové systémy STRAIL
Pryžové Přejezdové Systémy STRAIL od Vitesse, spol. s r. o. jsou ekologické a odolné řešení pro plynulé spojení silniční a železniční dopravy. Tyto systémy snižují hluk, vibrace a zvyšují bezpečnost.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vitesse, spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vitesse, spol. s r. o.
vitessestrail.cz
Adresa

Adresa

Na Pastvinách 663/8
Hradec Králové 500 08

info@strail.cz
+420 722 906 781


Najdete nás také zde:

ARES
captcha