TISK A S, s.r.o.


Hradecká 966, Jaroměř - Pražské Předměstí 551 01

Tiskařské služby nejen pro Jaroměř, ale i pro Hradec Králové, Trutnov, Pardubice a celou ČR:
- propisovací tiskopisy
- nekonečné tiskopisy typu S NAP-OUT
- složenky i s personifikací
- formuláře
- ceníky-číslování
- brožury, diáře
- direct mail
- pohlednice
- časopisy
- kalendáře.
Tisk katalogů
Tisk prospektů

IČ: 25928244
DIČ: CZ25928244
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Josef Hemelík

Tisk AS – Tisk katalogů, letáků, propagačních materiálů

Tisk AS – Tisk katalogů, letáků, propagačních materiálů

Potřebuje dát o svojí firmě vědět? Máte nové výrobky či zboží, které potřebuje odprezentovat svým zákazníkům? Chcete zákazníky přilákat pomocí letáků s akčním zbožím? Potřebujete poskytnout svým obchodním zástupcům katalog výrobků či služeb? Nabízíme Vám tisk katalogů a letáků pro Vaši firmu. Naše tiskárna Tisk AS je ofsetovou tiskárnou se sídlem v Jaroměři. Vaši zakázku zpracujeme od grafického návrhu, přes sazbu a archovou montáž, tisk až po laminace nebo další knihařské zpracování. Pokud máte sérii katalogů nebo letáků k vytištění, nabízíme Vám tisk na malonákladových tiskárnách s rychlým barevným i černobílým tiskem až do formátu A3++. Váš katalog či leták vytiskneme přesně dle vašich požadavků za příznivou cenu. Dopravu zakázky zajistíme zdarma dle dohody vlastním vozem, poštou či vlakem. Potřebujete svoje vytištěné katalogy přepravit do své pobočky v zahraničí? Zajistíme Vám dle konkrétních požadavků přepravu i do zahraničí za předem dojednanou cenu. Vaše letáky či katalogy zabalíme do pevných papírových kartonů, do průhledné folie či jinak dle Vašich specifikací. Těšíme se na Vaši zakázku, samozřejmostí je vypracování kalkulace tisku zdarma.


Tisk AS - tisk katalogů, brožur, prospektů Jaroměř, Hradec

Tisk AS - tisk katalogů, brožur, prospektů Jaroměř, Hradec

Ofsetová tiskárna Tisk AS se sídlem v Jaroměři se zabývá tiskem katalogů, brožur, časopisů a prospektů. Můžete si objednat veškeré tiskoviny pro firemní, soukromé, nebo jiné propagační účely. Téměř každá moderní firma v dnešní době potřebuje a využívá tisk katalogů, tisk ceníků, tisk prospektů, tisk prezentací a brožur nebo tisk jiných publikací. Tuto problematiku umíme efektivně řešit. Pomůžeme Vám samozřejmě s výběrem té nejlepší varianty, jejímž výsledkem je levný, ale přitom kvalitní tisk katalogů nebo tisk brožur a prospektů na míru zákazníkovi. Naši zákazníci jsou nejen z Jaroměře, Hradce Králové, Pardubic, Trutnova a Náchoda, ale z celé republiky.Další produkty a služby
  • ofsetový tisk, digitální tisk, polygrafická výroba, tisk katalogu, tisk novin a časopisů, tisk etiket, tiskárna


Související články
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni

Marie Šimáňová – reproslužby, to jsou veškeré práce spojené s tiskovými a kopírovacími službami. Zabývají se výhradně výkresovou dokumentací. Parametry dané výkresové dokumentace mohou být do šířky 914 mm a může to být jak ve formě originálního dokumentu, tak i jakékoliv kopie.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.


Šaty dělají reklamu
Šaty dělají reklamu

Chodící reklama jistě není nic nového. Vy ji ale můžete pomocí zkušené a uznávané agentury dovést k dokonalosti. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt je vyhledávaným tvůrcem propagačních předmětů. Přidejte se i vy k jeho spokojeným zákazníkům.