Steeltec CZ, s.r.o.
Třinec - Konská
Třinec - Konská
Praha 1
Vratimov
Nové Město nad Metují
Praha 2
Světlá Hora
Informační zdroje
Obráběčské, soustružnické a frézařské práce,
Náhradní díly pro stroje a zařízení,
Stroje jednoúčelové a speciální,
Obráběčské, soustružnické a frézařské práce,
Strojírny a kovovýroba
Společnost GMV Martini CZ, s.r.o., sídlící v Brně, je renomovaná společnost, která se specializuje na dodávku a instalaci výtahových plošin do rodinných a bytových domů. Firma působí v České i Slovenské republice, kde má spoustu spokojených zákazníků.
Miroslav Kyselý zajistí dodávku dílů pro majitele stavebních, zemních, zemědělských strojů v okolí Uherského Hradiště, Hodonína. Skladem pneumatiky, části motoru, radlice i jiné strojní příslušenství.
Společnost Kovo-Kopeček, s.r.o. z okresu Blansko zajišťuje vyvažování rotorů, turbín i ventilátorů s důrazem na přesnost, životnost a tichý provoz. Omezte vibrace a chraňte své stroje.
Společnost IZOSPACE s.r.o. ze Středočeského provádí zateplení podkroví foukanou izolací, která omezí tepelné ztráty, zlepší akustiku a dostane se i do hůře přístupných míst.
Kvalitní veřejné osvětlení je nezbytnou součástí moderních měst, obcí, parků i dopravní infrastruktury. Za každým funkčním osvětlovacím systémem stojí nejen kvalitní svítidla, ale také odolné a bezpečné stožáry, které zajišťují jejich stabilitu a dlouhou životnost. Společnost AMAKO, spol. s r.o., patří již více než 25 let mezi přední české výrobce stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení a nabízí řešení pro nejrůznější typy projektů.
Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte dodavatele, na kterého je spoleh? MPS Semily s.r.o. dodává střešní krytiny a materiály pro střechy už od roku 1998. Nabízí široký sortiment, technické poradenství, přesný rozpis materiálu zdarma a dopravu až na stavbu. Díky zkušenostem, osobnímu přístupu a zázemí v Semilech patří mezi vyhledávané partnery nejen pro stavebníky, ale i pro řemeslníky.
Střecha nemusí být nekonečné rozhodování ani stresující stavba.MPS Semily s.r.o. už více než 25 let nabízí kompletní řešení střech pod jednou střechou – od krytin a izolací přes klempířskou výrobu až po dopravu materiálu přímo na stavbu. Srozumitelně, odborně a bez zbytečných starostí.
Automatizace, robotizace a vývoj elektroniky — tři pilíře, na nichž stojí příběh společnosti ESY s.r.o. z Liberce. Už od roku 1995 přetváří technické nápady ve fungující řešení, která dávají výrobním procesům nový rytmus. Jejich práce je důkazem, že i v technice může být kus elegance, promyšlenosti a lidského přístupu.