Jan Hajný
sklenářství


Hledáte kvalitní a profesionální sklenářství v Benátkách nad Jizerou? Pak je pro vás správnou volbou firma Jan Hajný, která se nachází na Husově náměstí 17. Tato firma má dlouholetou tradici a zkušenosti v oboru sklenářství a nabízí širokou škálu služeb a produktů pro vaše domovy, kanceláře, obchody, restaurace a další prostory.

Mezi jejich nabídku patří:

- Výroba a montáž celoskleněných stěn, které dodají vašim interiérům moderní a elegantní vzhled, propustí dostatek světla a zvýší pocit prostoru.
- Výroba a montáž izolačních skel, které zlepší tepelnou a akustickou izolaci vašich oken a dveří, sníží vaše náklady na vytápění a ochrání vás před hlukem z venku.
- Zasklívání oken, dveří, výkladců, zábradlí a dalších prvků, které zvýší bezpečnost, estetiku a funkčnost vašich prostor.
- Řezání skel o síle 2-19 mm podle vašich požadavků a potřeb. Můžete si vybrat z různých druhů skel, jako jsou protipožární, žáruvzdorná krbová skla, zrcadlová skla, barevná skla a další.
- Zrcadlové obklady
- Rámování obrazů, fotografií, diplomů, certifikátů a dalších dokumentů, které si chcete zarámovat a vystavit. Můžete si vybrat z různých materiálů, barev a stylů rámečků, které budou ladit s vaším zařízením.

Firma Jan Hajný vám zaručuje kvalitní materiály, precizní provedení, rychlou a spolehlivou dodávku, férové ceny a individuální přístup. Na jejich webových stránkách https://www.hajnysklo.cz si můžete prohlédnout jejich referenční projekty, zjistit více informací o jejich službách a produktech, nebo se s nimi spojit a požádat o nezávaznou cenovou nabídku.

Štítky:

zasklívání oken, výkladců, řezání, celoskleněné stěny, obklady

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Hajný sklenářství
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Hajný
www.hajnysklo.cz
Adresa

Adresa

Husovo náměstí 17
Benátky nad Jizerou 294 71

info@hajnysklo.cz
+420 606 649 115


Najdete nás také zde:

ARES
captcha