ALFA MB, spol. s r.o.
Vybavení obchodů a restaurací


Hledáte spolehlivou a kvalitní společnost, která vám pomůže vybudovat a vybavit vaše obchody, restaurace, bary, školní a závodní jídelny? Pak je pro vás správnou volbou společnost ALFA MB s.r.o., která vybaví jakoukoliv prodejnu prodejními, pečivovými i skladovými regály, chladícími a mrazícími zařízeními, vstupními systémy, nákupními vozíky a dalšími produkty.

Společnost ALFA MB s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky v oblasti retailu a gastronomie. Nabízíme jednotlivý kusový sortiment pro rychlé občerstvení, bary a restaurace až po profesionální kuchyně pro větší vyvařovny školních či závodních jídelen.

Máme za sebou také mnoho realizovaných projektů od prodejen potravin, pečiva, masa a lahůdek až po prodejny s výběrovým zbožím.

V rámci prodejního servisu společnost zajišťujeme dle složitosti projektu návrh uspořádání, vizualizaci, nabídku financování, vlastní realizaci a záruční i pozáruční servis.

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete více informací o našem nabídce produktů nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poraqdíme a pomůže vám dosáhnout vašich cílů.

Společnost ALFA MB s.r.o., váš partner pro komplexní vybavení obchodů, restaurací, barů, školních a závodních jídelen.

Štítky:

komplexní vybavení obchodů, restaurací, barů, školních, závodních jídelen

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ALFA MB, spol. s r.o. Vybavení obchodů a restaurací
WEBOVÁ STRÁNKA
ALFA MB, spol. s r.o.
www.alfamb.cz
Adresa

Adresa

Tesařská 127/2
Kosmonosy 293 06

info@alfamb.cz
+420 326 329 399


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha