Ošetření proti nebezpečným klíšťatům  - přípravky s dokonalou ochranou pro Vašeho zvířecího miláčka

Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr. Baudyš

Ošetření proti nebezpečným klíšťatům - přípravky s dokonalou ochranou pro Vašeho zvířecího miláčka

Veterinární ordinace, ošetřovna
MVDr. Baudyš
Chirurgické zákroky a operace, ošetření fraktur i kastrace zvířat

V rámci poskytování kvalitní a komplexní péče pro Vaše mazlíčky provádíme také chirurgické zákroky a operace. Ať už jde o jakkoliv vážné onemocnění nebo zranění, frakturu, nádor či oční vadu - s pomocí moderního vybavení a dlouholetých zkušeností v oboru se vždy snažíme zvolit ten nejvhodnější a nejúčinnější zákrok, a to včetně nezbytné anestezie.

MVDr. Baudyš, Jablonec nad Nisou - chirurgické zákroky a operace zvířat

Kastrace zvířat pro prevenci nádorů a nežádoucího množení

Nechcete-li, aby se počet Vašich domácích mazlíčků nečekaně rozrostl, zvolte jejich kastraci. Kromě eliminace nežádoucího množení a projevů spojených s říjí fen či mrouskáním koček může mít navíc sterilizace preventivní účinky například i proti výskytu rakoviny. Dále provádíme také odstranění nádorků mléčných žláz u fen, císařský řez u fen a koček či odstranění nesestouplých varlat u psů a kocourů.


Operace očí, trhání zubů a odstraňování bradavic u zvířat

V naší veterinární ordinaci disponujeme veškerým potřebným vybavením pro méně složité oční operace - například odstranění zanícených kanálků a lékařské úpravy vchlípených očních víček. Dále provádíme také trhání mléčných zubů u štěňat či stálých zubů u dospělých jedinců, odstraňování bradavic, tukových cyst či othematomů.


Odstraňování nádorů, ošetření fraktur a chirurgie měkkých tkání zvířat

V případě vážnějších a zákeřnějších onemocnění či zranění je po důkladné diagnóze mnohdy potřeba přistoupit k rozsáhlejším zákrokům. I na tyto situace jsme plně připraveni a provádíme proto jak ošetření fraktur, tak i odstraňování nádorů a chirurgii měkkých tkání. Jde například o močové cesty, cystotomie, uretrostomie či katatrizace, kýly pupeční, tříselné i hráze nebo torze žaludku a operace análních žláz.Veterinární vyšetření a prevence

Veterinární vyšetření a prevence

Veterinární vyšetření, RTG, SONO, prevence a očkování zvířat

Chirurgické zákroky a operace

Chirurgické zákroky a operace

Chirurgické zákroky a operace, ošetření fraktur i kastrace zvířat

Doplňkové veterinární služby

Doplňkové veterinární služby

Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv