ARTEP výrobní družstvo


Korejská 1398/29, Jablonec nad Nisou 466 01
ARTEP výrobní družstvo se zaměřuje na výrobu ochranných pracovních oděvů. Dodáváme široký sortiment dámského i pánského pracovního oblečení pro různé profese. Vyrábíme pracovní oděvy také na zakázku a veškeré oblečení lze doplnit logem. Rádi Vám ušijeme např. pracovní kombinézy, montérky, zástěry, trička, polokošile či kalhoty. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Výroba, prodej, e-shop:
- ochranné pracovní oděvy
- pánské a dámské pracovní oblečení
- zakázková výroba
- základní velikosti skladem ihned k odběru.

Sortiment:
- kuchařské oděvy: oblečení pro kuchaře a pomocný personál, rondony, gastro zástěry, kuchařské kalhoty a pláště, pokrývky hlavy, řeznické oblečení, ...
- zdravotnické oděvy: lékařské košile, haleny, pláště, operační oblečení, ...
- pracovní zástěry
- ostatní pracovní pomůcky: návleky, výstražné vesty.

Otevírací doba:
- pondělí až čtvrtek 8:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 hodin
- pátek 8:00 -12:00, 13:00 - 15:00 hodin.

Nabízíme kvalitní pracovní oděvy na míru dle požadavků zákazníků. Zaměstnáváme zdravotně postižené občany a můžeme poskytnout náhradní plnění ve smyslu ustanovení zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

ARTEP výrobní družstvo najdete na adrese Korejská 29, Jablonec nad Nisou.

Produkty
  • ochranné oděvy, ochranné přilby, chrániče sluchu, ochranné roušky, prodej respirátorů, pracovní obuv, brýle a masky
  • pracovní bundy, pracovní kalhoty, oblečení s výstražnými prvky, helmy a přilby, pracovní ponožky, ochranné pomůcky, uniformy

Autopůjčovna Hradec Králové, půjčovna dodávek, mikrobusů a osobních vozidel.

Autopůjčovna Hradec Králové, půjčovna dodávek, mikrobusů a osobních vozidel

Hodinový soused Frýdek-Místek, stavební i řemeslné činnosti, rekonstrukce, sestavení nábytku, opravy.

Hodinový soused Frýdek-Místek, stavební i řemeslné činnosti, rekonstrukce, sestavení nábytku, opravy

Související články
Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Široký sortiment rukavic pro individuální potřeby

Biogen Praha, s.r.o.

Široký sortiment rukavic pro individuální potřeby

Široká nabídka cenově výhodných balení rukavic v mnoha variantách a velikostech pro zdravotnictví, farmacii, potravinářství nebo průmyslovou výrobu nově na eshopu společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o. Jednotlivé varianty nabízených rukavic jsou speciálně vyrobeny pro pokrytí individuálních potřeb jednotlivých profesí. V nabídce jsou rukavice ultratenké s reálným hmatovým vjemem i silné a odolné pro náročné prostředí, rukavice latexové nebo rukavice pro alergiky.


Firemní články
Ochranné pracovní oděvy Jablonec nad Nisou, výroba dámských i pánských lékařských oděvů

Ochranné pracovní oděvy Jablonec nad Nisou, výroba dámských i pánských lékařských oděvů

Nabízíme praktické lékařské a zdravotnické oděvy české výroby pro lékaře, zdravotní sestry, laboranty, i pomocný zdravotnický personál.


Pracovní oděvy s potiskem či výšivkou loga společnosti

Pracovní oděvy s potiskem či výšivkou loga společnosti

ARTEP výrobní družstvo z Jablonce nad Nisou Vám zajistí ochranné pracovní oblečení za rozumnou cenu. Nabízíme Vám pracovní oděvy, kuchařské i zdravotnické oděvy.


Pracovní oděvy dámské i pánské - výroba a prodej Jablonec nad Nisou

Pracovní oděvy dámské i pánské - výroba a prodej Jablonec nad Nisou

ARTEP výrobní družstvo z Jablonce nad Nisou se zabývá výrobou a prodejem dámských i pánských pracovních oděvů pro výkon všech profesí.


Kuchařský rondon a jiné gastro oděvy, Jablonec nad Nisou, Liberec

Kuchařský rondon a jiné gastro oděvy, Jablonec nad Nisou, Liberec

Pracovníci v potravinářství musí dodržovat přísné hygienické normy a nosit specifické pracovní oděvy. Jak ale zkombinovat tyto podmínky a zároveň získat pro své zaměstnance kvalitní pracovní stejnokroje? Pořiďte jim pracovní gastro oděvy od výrobního družstva ARTEP. Z naší bohaté nabídky gastro oděvů si určitě vyberete! Naše firma je na trhu již od roku 1992. S výrobou gastro oděvů máme bohaté zkušenosti a jsme schopni uspokojit různorodou poptávku. Nabízíme široký výběr kuchařských a řeznických oděvů. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte pro své zaměstnance některé z těchto gastro oděvů: - kuchařské rondony (dvouřadé, různé barevné kombinace) - zástěry (kuchařské, řeznické, pro servírky) - čepice a kšilty (síťky, šátky, čepice, kšilty) - řeznické kabátky - pracovní kalhoty - košile a halenky U gastro oděvů nabízíme různá barevná provedení i materiál (bavlna, polyester, viskóza). Na pracovní oděv si navíc můžete nechat našít i logo vaší firmy nebo jmenovku konkrétního zaměstnance. Běžné objednávky dodáváme do 4 týdnů, při specifických požadavcích je termín dodání stanoven dohodou. Ukažte, že vám na vaší firmě záleží a dopřejte svým zaměstnancům komfort a kvalitu. Oblékněte je do gastro oděvů od výrobního družstva ARTEP a odlište se tak od konkurence. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si ještě dnes!


Pracovní firemní oblečení, ochranné oděvy Jablonec, Liberec.

Pracovní firemní oblečení, ochranné oděvy Jablonec, Liberec.

ARTEP výrobní družstvo - Vyrábíme ochranné pracovní oblečení, zdravotnickou konfekci, jednotné firemní oděvy. Pracovní oděvy vyrábíme například pro strojírenství, stavebnictví, potravinářství , zdravotnictví i různé služby. Jsme schopni vyrobit jak zakázky malého objemu, tak také velkosériové produkce. V našem sortimentu naleznete například: -montérky, overaly, kombinézy, košile, kalhoty, kalhoty s laclem-náprsenkou (lacláče) -čepice, tylové čepice, šátky pracovní, pláště, zástěry, pogumované zástěry -zateplený oděv-kombinézy, kabáty, vesty apod. -oblečení pro potravinářství, hotely, restaurace, kuchyně (kuchaře), prodejny apod.


Nabídka pracovních  a ochranných oděvů Jablonec

Nabídka pracovních a ochranných oděvů Jablonec

VÝROBA, VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD: - pracovní a ochranné oděvy - konfekce, bílé oblečení, oblečení pro zdravotnictví, nemocnice, ordinace, potravinářství, hotely, restaurace, kuchyně (kuchaře), prodejny apod. - montérky, overaly, kombinézy, košile, kalhoty, kalhoty s laclem-náprsenkou (lacláče), čepice, tylové čepice, šátky pracovní, pláště, zástěry, pogumované zástěry, zateplený oděv-kombinézy, kabáty, vesty apod. - jednotné firemní oblečení - ložní prádlo: - noční košile, pyžama - lůžkoviny: - prostěradla, povlečení - stolní prádlo: - ubrusy, prostírání Zakázková výroba včetně zajištění firemního loga. Maloobchodní prodejna: - po-čt 8-12, 13-16 - pá 8-12, 13-15 Při odběru výrobků lze uplatnit náhradní plnění zaměstnanosti ZPS. Provozovna: - Sobotka, náměstí Míru, tel.:493571491, okres Jičín