Jaroslav Doktor


Horská 1857, Varnsdorf 407 47
Naše firma Doktor Jaroslav - tesařství, klempířství a pokrývačství působí na trhu již od roku 1996. Sídlíme v okrese Děčín a svým zákazníkům nabízíme především rekonstrukce střech, stavbu nových střech na klíč a drobné opravy. Celkový projekt Vaší střechy je po konzultaci s Vámi nastaven dle Vašich požadavků. Velkou předností námi odvedené práce jsou pravidelně školení řemeslníci, což se pozitivně odráží na kvalitě odvedené práce. Naší snahou je dlouholetá životnost střechy a její vzhled, který jsme schopni přizpůsobit regionální charakteristice střech. Nabízíme Vám výběr z aktuální nabídky materiálů předních dodavatelských firem, nové technologie a montážní systémy. Drobné opravy a přiměřené poradenství si neúčtujeme. Po dohodě Vám můžeme vyřídit náležitosti stavebního řízení na úřadě.Pokládáme různé druhy krytiny, a to betonové (BRAMAC, KM BETA), pálené různých tvarů i široké škály barev (TONDACH, MEINL, CREATON), vláknocementové (CEMBRIT), živičné (IKO, ONDULINE, GUTeTA, TEGOLA a KANADSKÉ ŠINDELE), plechové a trapézové (RANNILA, LINDAB, SATJAM, ONDUSTEEL, RUUKKI), plastové tašky (EUREKO, CAPACCO) a přírodní břidlici.

Nabízíme Vám:

- pokrývačské práce

- klempířské práce

- tesařské práce

- pokládka střešních krytin

- kompletní rekonstrukce střech

- střechy na klíč

- montáž střešních oken

- půdní vestavby

- ploché i šikmé střechy včetně zateplení

- rozpočet zdarma

- drobné opravy a poradenstvíSídlíme ve Varnsdorfu na ulici Horská 1857.

Produkty
  • kladení střešních krytin, opravy střech, obkrývání střešních oken, montáž okapů a okapnic, oplechování komínů
  • výroba altánů, realizace dřevostaveb, zhotovování dřevěných konstrukcí, opravy dřevěných prvků

Auditorské, daňové a účetní služby Dvůr Králové nad Labem, daňová evidence, účetnictví, leasing.

Auditorské, daňové a účetní služby Dvůr Králové nad Labem, daňová evidence, účetnictví, leasing

Výroba kovových konstrukcí Karviná, malosériová i velkosériová kovovýroba, kovový nábytek.

Výroba kovových konstrukcí Karviná, malosériová i velkosériová kovovýroba, kovový nábytek

Související články
Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Spolehlivé a kvalitní stavební i zemní práce zajistí firma Ing. Pavel Kudláč

Stavitelství

Spolehlivé a kvalitní stavební i zemní práce zajistí firma Ing. Pavel Kudláč

Hledáte renomovanou firmu na stavební či zemní práce v kraji Vysočina? V tom případě se obraťte na společnost Ing. Pavel Kudláč, která sídlí v obci Mohelno. Tato firma má ve stavebnictví více než dvacetileté zkušenosti, vyznačuje se osobním přístup ke každému zákazníkovi a nabízí široké spektrum služeb.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.