Buchen Ekoservis s.r.o.


Společnost Buchen Ekoservis s.r.o. se specializuje na čištění velkých průmyslových objektů, jako jsou vzduchové chladiče, destilační kolony, potrubní systémy, sila, tlakové nádoby, výměníky tepla, reaktory, kompresory, turbíny, kotle, pece, filtry, separátory, čerpadla, ventily, armatury a další. K čištění používáme vysokotlaké vodní zařízení, sací bagry, chemické látky, ultrazvuk, parní čištění, frézování, kartáčování, škrabání a další metody. Čištění probíhá bez demontáže zařízení, šetrně k materiálu a v některých případech i bez odstávky provozu.

Dále poskytujeme služby v oblasti chemického čištění, likvidace odpadu, výměny náplní destilačních kolon a katalizátorů, řezání vysokotlakým vodním paprskem.

Naše společnost se pyšní dlouholetou tradicí, bohatými zkušenostmi, špičkovou technologií a kvalifikovaným personálem v oblasti průmyslového čištění a nakládání s odpady. Jsme držitelem řady certifikátů, které potvrzují naši profesionalitu, spolehlivost, bezpečnost a ekologičnost. Jsme schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a nabídnout jim individuální a flexibilní řešení.

Společnost Buchen Ekoservis s.r.o. je vaším partnerem pro čisté a bezpečné průmyslové prostředí.

Štítky:

průmyslové čistění vysokotlakým vodním zařízením a sacím bagrem

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Čištění průmyslových objektů vysokotlakým zařízením a sacími bagry

Čištění průmyslových objektů vysokotlakým zařízením a sacími bagry
Čištění průmyslových objektů a zařízení, odstranění nečistot, usazenin za pomoci vysokotlakého vodního paprsku a sacího bagru realizuje Buchen Ekoservis s.r.o., okres Most.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Buchen Ekoservis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Buchen Ekoservis s.r.o.
www.buchen.cz
Adresa

Adresa

Vrchlického 600
Lom u Mostu 435 11

buchen.eko@iol.cz
+420 602 404 038


Najdete nás také zde:

ARES
captcha