DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.


Lazsko č. 78, Milín 262 31

Dřevovýroba Wimmer s.r.o. se zabývá činností v oblasti zpracování a prodejem dřeva. Naleznete u nás pilařské prvovýroby nebo i produkty ze stavebního truhlářství. Především se jedná o montování dřevostaveb ze srubových nebo panelových konstrukcí.

Zpracování dřeva:
- hoblovaný materiál
- impregnace
- lepení
- obkladový materiál
- pořez kulatiny
- pro výrobu truhlářského a stavebního řeziva
- sušení
- výroba na zakázku.

Naše dřevěné výrobky:
- altány
- autobusové čekárny
- dřevěné boudy
- dřevníky
- dřevostavby
- garážová stání
- chatky
- lišty, krovy, lepené hranoly
- palubky, podlahovky, prkna, hranoly, fošny, latě
- pergoly
- ploty
- podlahy
- posedy
- prodejní stánky
- psí boudy
- samokrmítka pro zvířátka
- sauny a saunové doplňky
- suché latríny, suché záchody
- terasy
- výroba, prodej, montáž
- zahradní domky
- zahradní nábytek
- zakázková výroba.

Pro výrobu používáme dřevo z domácí produkce. Naše výrobky charakterizuje řemeslná výroba, jakostní a precizní provedení.

IČ: 27443728
DIČ: CZ27443728
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Wimmer

Dřevěné zahradní domky | Příbram

Dřevěné zahradní domky | Příbram

Dřevěné domky na zahradu jsou vhodné k uskladnění nářadí i jako odpočinkové místo a prostor pro děti. Dřevostavby rozdělujeme na WIM 1-6 podle velikosti a vybavenosti. WIM MAX je dodáván v celku bez terasy nebo přístřešku. EXCLUSIVE je vhodný pro náročné zákazníky. Domeček vypadá jako zmenšenina velkého domu s červenou sedlovou střechou z asfaltového šindele a dvoukřídlými okny a dveřmi. Běžná kůlnička je velká 2,5x2,5 m potěší především děti, které si z ní rády udělají svou základnu. Větší domky jsou vhodné také jako rekreační chatky.


Boudy pro psy ze dřeva Příbram

Boudy pro psy ze dřeva Příbram

Dřevěné psí boudy z dílny firmy DŘEVOVÝROBA WIMMER budou pro vaše psy to nejlepší. Zajistíte svému psímu mazlíčkovi domek, zkrátka vlastní teritorium. Aktuální nabídka psích bud (typ WIM) - 12 – vhodné pro menší pejsky, sedlová střecha, otvor 0,3 x 0,32 m, cena od 3619 Kč - 13 – větší bouda, otvor 0,6 x 0,38 m, cena od 6325 Kč - 14 – velikostně odpovídající typu 13, avšak s pultovou střechou, cena od 5830 Kč - 15 – jedna z nejmenších a nejlevnějších bud, cena již od 2310 Kč - Psí kotce – vhodné pro větší plemena, prostor je rozdělený na část určenou k ležení a na volnou část (s oknem), cena 27000 Kč Všechny boudy je možné zakoupit s kompletním zateplením. Veškeré psí boudy je možné zaslat na dobírku. Boudy jsou vyrobené z kvalitního dřeva, které vydrží jako nové spoustu let.


Autobusové zastávky dřevěné, výroba Příbram

Autobusové zastávky dřevěné, výroba Příbram

Výrobou autobusových zastávek z kvalitních dřevěných materiálů se zabývá DŘEVOVÝROBA WIMMER. Aktuálně je možné zakoupit autobusovou čekárnu s označením WIM 10. Zastávka má vnitřní plochu přes 3 metry čtverečné, dosahuje do výšky přes dva metry a váží 700 kilogramů. Cena se šindelem je 32 300 Kč, samotná montáž čekárny stojí v průměru 3500 Kč včetně DPH. Autobusovou čekárnu je možné individuálně upravit podle přání klienta. Možnost vyrobit zcela originální i atypické autobusové čekárny. DŘEVOVÝROBA WIMMER je držitelem řady certifikátů, které dokazují kvalitu dřevěných produktů (ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a další…) V případě o autobusovou čekárnu anebo o individuální realizaci volejte na číslo 318 628 845.


Výroba garážových stání ze dřeva Příbram

Výroba garážových stání ze dřeva Příbram

Hledáte místo pro váš automobil? Není ve vašem zájmu stavět klasickou garáž, neboť se vám více líbí pouhá garážová stání? Nechejte si jej vyrobit přesně podle svých představ. DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o. se zabývá výrobou dřevařských produktů, mezi které patří i garážová stání. V aktuální nabídce naleznete tři typizovaná garážová stání, a to: - WIM 19 se sedlovou střechou pro jeden automobil - WIM 20 s pultovou střechou - WIM 21 se sedlovou střechou pro dva automobily I přesto, že jsou rozměry garážových stání typizované, můžete je podle svého uvážení změnit, v případě jiného přání jsme schopni vše splnit a zrealizovat. V ceně garážových stání je i impregnace dřeva. Pro výrobu používáme dřevo pouze z domácí produkce. Naše dřevěné výrobky jsou charakteristické precizním zpracováním.


Zakázková výroba dřevěných pergol Příbram

Zakázková výroba dřevěných pergol Příbram

Součástí každé větší zahrady, která je udržovaná aktivně využívaná, může být i pergola. Pokud nechcete pergolu klasických tvarů, kterou si může pořídit každý člověk ve větším hobby marketu, využijte akci společnosti DŘEVOVÝROBA WIMMER. DŘEVOVÝROBA WIMMER vám na zakázku vyrobí dřevěnou pergolu dle vašich přání. Pro výrobu používáme pouze domácí dřeviny různých typů. Určete si rozměr a stanovte vzhled, my se o vše ostatní postaráme. Společnost DŘEVOVÝROBA WIMMER si zakládá na kvalitě vyrobených produktů, a proto se může chlubit certifikátem jakosti ISO 9001:2008.


Výroba a prodej dřevěných zahradních domků Příbram s certifikátem ISO

Výroba a prodej dřevěných zahradních domků Příbram s certifikátem ISO

Šest různých variant zahradních chatek a domků, které mají odlišnou stavbu, rozměry, ale také materiály, které byly použity při výrobě. Typickým znakem těchto malých objektů je obdélníková stavba a mírně zkosená střecha pokrytá asfaltovým, či dřevěným šindelem. Výrobou a následným prodejem zahradních domků pro všechny náročné klienty se zabývá firma Wimmer s.r.o. Svou činnost firma započala již roku 1992 a od té doby podniká v okolí Příbrami. Všechny domky jsou navrženy podle nejnovějších poznatků, na které bylo dbáno při výrobě. Samozřejmostí je v případě dřevovýroby také samotná impregnace dřeva, bez které by to v moderní době již nešlo. Veškeré produkty lze proto speciálně ošetřit pro dlouhou životnost. Dřevovýroba Wimmer s.r.o. se může pochlubit certifikátem kvality ISO 9001:2000, která je znakem precizní výroby.


Dřevovýroba, pergoly, sauny, Příbram

Dřevovýroba, pergoly, sauny, Příbram

Stavby ze dřeva jsou krásné, příjemné na dotek a ekologické. I vy můžete mít vlastní stavbu ze dřeva a nemusíte si kvůli tomu hned pořizovat velký dřevěný srub. Dřevěnou stavbu si u nás vybere majitel zahrady, auta, rodinného domu i psa. Stavby ze dřeva skýtají neomezené možnosti, své o tom ví i Dřevovýroba Wimmer. Pokud máte zahradu, pak je pro vás vhodný zahradní dům, který má mnohostranné využití. Vhodný je pro sušení bylinek a lesních plodů, dá se v něm uschovat nářadí, lze v něm zřídit spací místnost pro návštěvy, či se dá využívat jako užitná chata. Pokud máte děti a chcete jim dopřát pobyt na čerstvém vzduchu, pak jim pořiďte dětský zahradní domek, vydrží si v něm hrát celé dny. Zahradní stavby jsou vhodné i pro majitele psů a slepic, ale uplatní se i mezi myslivci. Těm dodáváme dřevěné kazatelny, posedy a bažantnice na míru. Pokud jste milovníky saunování a jste unavení z dojíždění do wellness centra, není nic jednoduššího, než si saunu nechat vyrobit přímo u vás doma. Naše dřevovýroba zkrátka nabízí tak širokou paletu staveb, že si z ní vybere každý. Naše dřevovýroba pro vás vyrábí tyto stavby ze dřeva: - zahradní domky - dětské domky a krovy - pergoly a altány - dřevníky a kompostéry - garážová stání - autobusové zastávky - psí boudy, bažantnice a kurníky - pozorovatelny a posedy - sauny - prodejní stánky, kulisy a mosty - suché toalety Pokud jste milovníky dřeva a chcete si jeho opojnou vůni užívat každý den, pak jsou dřevěné stavby určené právě pro vás. Podívejte se na naši nabídku na internetové stránky, nebo nás navštivte osobně, sídlíme nedaleko Příbrami. Dřevovýroba Wimmer vás určitě nezklame.


Montované dřevostavby panelových nebo srubových konstrukcí.

Montované dřevostavby panelových nebo srubových konstrukcí.

Již několik let úspěšně působíme na našem trhu v oblasti zpracování dřeva. V našem výrobním programu najdete produkty pilařské prvovýroby i výrobky ze stavebního truhlářství. Jedná se o montované dřevostavby panelových nebo srubových konstrukcí. Firma je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2000. Více informací najdete na našich www stránkách.


Výroba zahradních domků Česká Republika.

Výroba zahradních domků Česká Republika.

Zahradní domek WIM 6 První z větší rozměrové řady ze silnějšího materiálu , jako je smrk 44 mm 2x pero drážka. Veranda je o rozměru 3,5x1,5 m krytá přestřešením , která nepůsobí stísněným dojmem, rovněž vnitřní prostor Vás rozhodně nezklame . Je tam dostatek světla , které poskytují 2 okna v čele hlavní místnosti a ve vedlejší místnosti 1 okno ve stěně. Evokuje nám to možnosti obytné místnosti a ložničky,či jiného využití. Specifikace rozměrů -Rozměry - základní deska 3,5,x5,7 m -Výška stěny 2,08 m -Výška do štítu 2,75 m -Tloušťka stěny 44 mm -Vnitřní plocha 15 m2 -Celková hmotnost 2350 kg -Rozměr dveří 0,80x1,72 m -Rozměr okna 0,70x0,90 m -Rozměr balíku 3,0x1,1x0,65m -Okna 3 -Cena – šindel 86 800 -Cena – pískovaná lepenka 82 300 -Cca cena montáže 17 360 -Cena od 95 480 Kč ceny jsou uvedeny bez DPH Dále nabízíme výrobu pergol, posedů , jiných zahradních domků , garážových stání , krovů.


Dřevěné stavby Milín.

Dřevěné stavby Milín.

Výroba, prodej, montáž -altány -autobusové čekárny -boudy pro psy, psí boudy -bus čekárny, čekárny -dřevěné stavby, boudy -dřevěné panelové konstrukce -dřevníky -dřevostavby -garážové stání -montované dřevostavby -pergoly -pilařská prvovýroba -prodejní stánky.


Výkup a prodej dřeva okr. Příbram.

Výkup a prodej dřeva okr. Příbram.

Těžba dřeva: -pilařské zpracování -impregnace dřeva -vakuotlaká impregnace -řezivo -podlahy, podlahové materiály.


Dřevěné stavby, dřevostavby,  okr. Příbram.

Dřevěné stavby, dřevostavby, okr. Příbram.

Stavební truhlářství: -boudy pro psy -dřevěné stavby -dřevěné panelové konstrukce -dřevníky, dřevostavby -garážové stání -montované dřevostavby -pergoly, dřevěné terasy -chaty -zahradní domky atp.


Výkup a prodej dřeva Milín.

Výkup a prodej dřeva Milín.

Vše ze dřeva: -těžba dřeva -pilařské zpracování -výkup a prodej dřeva -impregnace dřeva -vakuotlaká impregnace -řezivo -podlahy -podlahové materiály -stavební truhlářství -zakázková výroba.


Těžba dřeva Milín.

Těžba dřeva Milín.

Těžba dřeva, pilařské zpracování, impregnace dřeva, vakuotlaká impregnace, řezivo, podlahy, podlahové materiály.


Stavební truhlářství Milín.

Stavební truhlářství Milín.

Stavební truhlářství. Zakázková výroba--altány, autobusové čekárny, boudy pro psy, psí boudy, bus čekárny, čekárny, dřevěné stavby, boudy, dřevěné panelové konstrukce, dřevníky, dřevostavby, garážové stání, montované dřevostavby, pergoly.Další produkty a služby
  • sedací soupravy, zahradní sety, židle a stoly, polohovací lehátka, stoly a lavice, altány a houpačky, slunečníky a stojany
  • dřevěné konstrukce, dřevěné schody, dřevěné nosníky, projektování staveb, mobilní obydlí, obytné vozy, obytné karavany, dřevěné domy
  • hranoly a fošny, desky a střešní latě, stavební prkna
  • pilařské výrobky, stavební řezivo, zpracované masivní dřevo, prkna a fošny, střešní latě, hranoly a vazby


Související články
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.


Dřevěné pergoly Hradec Králové
Dřevěné pergoly Hradec Králové

Firma Jaroslav Nálevka sídlí nedaleko Hradce Králové a specializuje se na výrobu různých produktů ze dřeva. Mezi hlavní náplň jejich činnosti patří také výstavba dřevěných pergol, včetně zajištění veškerého příslušenství.


GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně
GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.


Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.